Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo faktycznie zarząd interesuje to, że seweryn jest przeciwnikiem Kataru xD
0
Jeśli masz telefon w plusie to możesz wziąć tam też internet i Telewizję i masz tzw pakiet smartdom i duże zniżki wtedy lecą, za eleven wtedy chyba 7.50 zł. Coś takiego przynajmniej obiło mi się o uszy
1
Do kobiety się czepiasz to ja powiem, że Hames wygląda jak 16-latek i zawsze według mnie ma minę jakby miał płakać xd osobiście nie do niego nie mam no ale....
0
Urugwaj-Paragwaj, Wenezuela-Argentyna, Brazylia-Kolumbia. Wszystko 7 września.
16
Nie mogę patrzeć na Cavaniego, co typ jest słaby to nie mam pytań
3
O proszę :D ma chłop plusika
1
Nic nie słyszałam jakoby jakiś klub go wykupił więc zapewne zostaje. Może w następnym okienku ktoś się po niego zgłosi bo grajek z niego dobry.
1
Mówisz o Rodrigo Caio? Wydaje mi się, że nawet Barcelona wykazywała zainteresowanie nim
0
Fellaini xD jak takie włosy zafarbowac....
0
No generalnie to zazwyczaj kupuje się ubranka/zabawki. Niektórzy rodzice w tym wieku decydują się już przebić dziewczynce uszy więc kolczyki malutkie się kupuje. Ale jeśli nie jesteś chrzestnym czy coś to bez kombinowania najlepiej.
1
Jakby ktoś poszukiwał fajnego serialu to Neymar poleca Arrow. Wiem, bo oglądamy razem :D a tak serio to często o tym na snapie wspomina. Również polecam
0
Jak się nie mylę, to Glik właśnie mówił, że bardzo lubi piosenkę ACDC Thunderstruck ale ręki sobie uciąć nie dam xd
0
Mam nadzieję, że ta wzmianka o Marvelu to tylko dodatek o preferencjach a nie fakt, że uważasz iż Suicide Squad jest z Marvela, no jest z DC Comics
0
Nie, ale coś czuję, że chętnie bym zobaczyła xd
0
Idź, idź. Niech nie zatrzymują Cię opinie innych, sam ocenisz. Widowiskowo warto. Fabuła faktycznie słaba ale za to postacie są genialnie wykreowane :D
1
Nie wiem od której strony ale niech Ci będzie xd
0
przyłączam się :D do kina obecnie nie mam możliwości iść a bardzo chcę to zobaczyć
0
Arda wszedł z sezon z przytupem ! Oby forma się utrzymała jak najdłużej, mam nadzieję, że po powrocie Neymara da się jakoś pogodzić sytuację żeby obydwaj grali. Turan koniecznie musi grać na skrzydle, w pomocy zwyczajnie nie jest sobą.
7
Ja wiem, że oceny po meczu to indywidualna sprawa każdego z użytkowników ale jakim trzeba być geniuszem, żeby podarować za ten mecz przykładowo 2.5 Messiemu, 2.0 Rakiticowi, 2.5 Denisowi, 3.5 Ardzie 2.0 Suarezowi i po 10 dla Ter Stegena (może i zagrał przyzwoicie ale proszę Was) i Boże pobłogosław, Busquetsowi. Ja wiem, że niektórzy nie zagrali super ale litości. Przez takie idiotyczne oceniania wychodzą później śmieszne średnie oceny. Ten typ to jeszcze nic, pamiętam jak ktoś regularnie dawał wszystkim 1. Tępić takich.
0
Nie ośmieszaj się już i wróć do obchodzenia imienin lepiej :D Bo co komentarz to nie wiem jak zareagować, śmiechem czy płaczem.
3
Dobrze powiedziane! Mówmy jak jest, nie ma co. Brawo!
23
Where's Lucho? Nie dziwi mnie to, to taki typ co nie potrzebuje hajsu by być jednym z najlepszych obecnie trenerów na świecie.
0
Tak.
0
130 chyba
0
Mam nadzieje, ze jednak wypożyczenie a nie transfer definitywny
0
Z tego co wiem to tutaj się liczą gole z LM ale mogę się mylić
7
Za dużo gra, jest zmęczony. Czemu wy wszędzie widzicie tylko hajs -_-
1
Wątpię, że będzie podział jak do tej pory. Dlatego odszedł Bravo, bo tego podziału kuhwa nie będzie.
4
Pisałam to już mnóstwo razy i napiszę jeszcze raz, Pique to nie Puyol! Nie ma sensu ich do siebie porównywać, chyba że pod względem piłkarskim. Każdy z nich jest wyjątkowy i całkowicie inny od drugiego. Co z tego, że Gerard uczył się pod skrzydłami Carlesa, nie oznacza to, że miał także przejąć jego wzroce zachowań. Pique jest jedyny w swoim rodzaju, prawdziwy Katalończyk i Barcelończyk. Jeden z najlepszych środkowym obrońców na świecie, wygrał życie, hejterzy mogą sobie pogadać, psy szczekają a karawana jedzie dalej. Inteligentny facet, który wie jak podejść madridistas by zabolała ich dupa. Zresztą, halo halo, Pique nie odniósł się bezpośrednio do Realu, powiedział tylko na jakie drużyny chciałby trafić, ktoś kto nie śledził Ligi Mistrzów pewnie nawet nie zczaił o co chodzi, także powiązanie jego wypowiedzi z Madrytem to kwestia indywidualna. Pozdrawiam gorąco tych co nie gadają przy każdej okazji o braku szacunku Pikeja do innych i Puyolu- pozdrawiam tych normalnych i z poczuciem humoru :*
0
Wolałabym, żeby chłopak tam nie szedł...