Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ścierwo. Co jak co, ale jak widzę jak atakuje się rodzinę piłkarza to mnie krew zalewa, ja się czasami dziwię jak niektórzy to wytrzymują ....
0
Bo Messi nie grał dwa miechy i teraz będzie eksploatowany na maksa
0
Faktycznie jesteś paycho xD fakt Ney ma trochę teraz zajęć po za boiskiem ale to na pewno nie jest powodem. Po prostu odpoczywa
1
Wiem , że pomysł nie najlepszy ale ja to bym już powołała tego Douglasa... Aż mi go szkoda. JEŚLI byśmy wypracowali sobie w meczu conajmniej 2-bramkową przewagę to wpuściłabym go w 70 minucie przynajmniej
0
Samuel L. Jackson? Is that you?
12
Nie popieram. Już teraz denerwujące są niektóre komentarze pisane specjalnie by nabić poleceń, a co się będzie działo wtedy to już wgl masakra.
1
Tak.
0
Czemu Leo przy odbieraniu nagród rzadko wspomina o Antonelli ? To jego partnerka życiowa. O Thiago czasami wspomina, a drugi synek ? Nic mu nie zarzucam, po prostu lubię kiedy wspominają o rodzinach itp :D
0
a faktycznie, ma :D ale wciąż bez sensu. Moim zdaniem Cristiano to imie a Ronaldo nazwisko, no ale jak kto woli :D
1
Ja mam wrażenie, że za Luisem się ciągnie zła sława, której niestety sobie narobił i niektórzy go po prostu nie lubią. Oczywiście, że powinno się oceniać za umiejętności a nie czy ktoś kogoś lubi ale to jest nieuniknione. Ktoś budzi w nas negatywne emocje i przysłania to jego umiejętności. Nikt nikogo nie ukarze za to, że wybrał pod względem lubię/nie lubię więc tak też wielu robi.
0
Mnie zastanawia czemu wszyscy mają surname i name (oprócz Neya) i oczywiście Crisa który w surname ma zapisane Cristiano Ronaldo, rozumiem że to jeden człon ? XD
1
Boże jaki on jest kochany. No człowiek z Daniego jest niesamowity. A mały Thiago, jezusku, ale by przygarnęła tego słodziaka :D
0
Nie było jej.
0
Nie no, Godin nie tak źle, fakt brak Leo jest zaskakujący ale wytypowana trójka w miarę zrozumiała.
1
Nie było Suareza, który by zerknął na tyłeczek prowadzącej (patrz gala UEFA) :D
0
Śmiejesz się ale niektórzy dawali Masche na 1 miejsce ;)
0
No cóż, Cris grał w Anglii więc tak czy siak się nauczył, Leo nie miał tej sposobności.
0
Głupie jest, że Madryt grał i gra kaszanę a i tak tylu zawodników mają w 11 FIFA. Śmiechnąć idzie jak porównać ich z Barceloną.
2
Jest dupa -źle, nie ma dupy -tez źle. Z chłopakami to gorzej niż z kobietami.
0
Plik nie istnieje :(
0
Przegrywa ? Nie powiedziałabym ;) a na pewno nie z Roberto
4
Ja moze jestem głupia ale nie rozumiem o co tu chodzi xd
0
Warto, warto ! Mówię to jako osoba oglądająca seriale z taką intensywnością co mecze Barcy :D
1
Wydaje mi się ze Suarezem żadnej awantury nie będzie jeśli nie zagra choćby w następnym meczu z Espanyolem. Luis po prostu tego potrzebuje, cały czas zapierniczał na najwyższych obrotach, nic dziwnego, że ma problem ze skutecznością, rutyna zabija, chłop musi usiąść na ławce na jeden mecz chociaż.
Edit : Ja głupia zapomniałam o zawieszeniu. Patrząc teraz w przyszłość to dobrze mu to zrobi :D W Pucharze Króla dwa mecze sobie odpocznie.
0
W końcu 7 to szczęśliwa liczba :D
5
Ja się za to zastanawiam czy Arda nie będzie czasami grał kosztem Iniesty a nie Rakitića... Decyzję kto zasiądzie na ławce pozostawmy Lucho, ale myślę, że tak inteligentnie będzie rotował składem, że żaden z nich nie poczuję się skrzywdzony, nawet Roberto.
0
a to okej, dzięki ;)
0
2 ;)
0
Ktoś ma jakieś żródło gdzie ściągnę Listy do M ? Na chomiku nie ma, pilna sprawa bo rodzice dupe trują :D
12
Wiadomo, zawsze za swoimi.