0

Ścierwo. Co jak co, ale jak widzę jak atakuje się rodzinę piłkarza to mnie krew zalewa, ja się czasami dziwię jak niektórzy to wytrzymują ....

0

Bo Messi nie grał dwa miechy i teraz będzie eksploatowany na maksa

0

Faktycznie jesteś paycho xD fakt Ney ma trochę teraz zajęć po za boiskiem ale to na pewno nie jest powodem. Po prostu odpoczywa

1

Wiem , że pomysł nie najlepszy ale ja to bym już powołała tego Douglasa... Aż mi go szkoda. JEŚLI byśmy wypracowali sobie w meczu conajmniej 2-bramkową przewagę to wpuściłabym go w 70 minucie przynajmniej

0

Samuel L. Jackson? Is that you?

12

Nie popieram. Już teraz denerwujące są niektóre komentarze pisane specjalnie by nabić poleceń, a co się będzie działo wtedy to już wgl masakra.

1

Tak.

0

Czemu Leo przy odbieraniu nagród rzadko wspomina o Antonelli ? To jego partnerka życiowa. O Thiago czasami wspomina, a drugi synek ? Nic mu nie zarzucam, po prostu lubię kiedy wspominają o rodzinach itp :D

0

a faktycznie, ma :D ale wciąż bez sensu. Moim zdaniem Cristiano to imie a Ronaldo nazwisko, no ale jak kto woli :D

1

Ja mam wrażenie, że za Luisem się ciągnie zła sława, której niestety sobie narobił i niektórzy go po prostu nie lubią. Oczywiście, że powinno się oceniać za umiejętności a nie czy ktoś kogoś lubi ale to jest nieuniknione. Ktoś budzi w nas negatywne emocje i przysłania to jego umiejętności. Nikt nikogo nie ukarze za to, że wybrał pod względem lubię/nie lubię więc tak też wielu robi.

0

Mnie zastanawia czemu wszyscy mają surname i name (oprócz Neya) i oczywiście Crisa który w surname ma zapisane Cristiano Ronaldo, rozumiem że to jeden człon ? XD

1

Boże jaki on jest kochany. No człowiek z Daniego jest niesamowity. A mały Thiago, jezusku, ale by przygarnęła tego słodziaka :D

0

Nie było jej.

0

Nie no, Godin nie tak źle, fakt brak Leo jest zaskakujący ale wytypowana trójka w miarę zrozumiała.

1

Nie było Suareza, który by zerknął na tyłeczek prowadzącej (patrz gala UEFA) :D

0

Śmiejesz się ale niektórzy dawali Masche na 1 miejsce ;)

0

No cóż, Cris grał w Anglii więc tak czy siak się nauczył, Leo nie miał tej sposobności.

0

Głupie jest, że Madryt grał i gra kaszanę a i tak tylu zawodników mają w 11 FIFA. Śmiechnąć idzie jak porównać ich z Barceloną.

2

Jest dupa -źle, nie ma dupy -tez źle. Z chłopakami to gorzej niż z kobietami.

0

Plik nie istnieje :(

0

Przegrywa ? Nie powiedziałabym ;) a na pewno nie z Roberto

4

Ja moze jestem głupia ale nie rozumiem o co tu chodzi xd

0

Warto, warto ! Mówię to jako osoba oglądająca seriale z taką intensywnością co mecze Barcy :D

1

Wydaje mi się ze Suarezem żadnej awantury nie będzie jeśli nie zagra choćby w następnym meczu z Espanyolem. Luis po prostu tego potrzebuje, cały czas zapierniczał na najwyższych obrotach, nic dziwnego, że ma problem ze skutecznością, rutyna zabija, chłop musi usiąść na ławce na jeden mecz chociaż.
Edit : Ja głupia zapomniałam o zawieszeniu. Patrząc teraz w przyszłość to dobrze mu to zrobi :D W Pucharze Króla dwa mecze sobie odpocznie.

0

W końcu 7 to szczęśliwa liczba :D

5

Ja się za to zastanawiam czy Arda nie będzie czasami grał kosztem Iniesty a nie Rakitića... Decyzję kto zasiądzie na ławce pozostawmy Lucho, ale myślę, że tak inteligentnie będzie rotował składem, że żaden z nich nie poczuję się skrzywdzony, nawet Roberto.

0

a to okej, dzięki ;)

0

2 ;)

0

Ktoś ma jakieś żródło gdzie ściągnę Listy do M ? Na chomiku nie ma, pilna sprawa bo rodzice dupe trują :D

12

Wiadomo, zawsze za swoimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?