Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"PS.Kocham Cię". Tak swego czasu ten film mi się spodobał, że kilkakrotnie go oglądałam, niesamowity, "Poradnik pozytywnego myślenia", "Zaginiona dziewczyna". Może trochę nie ten temat ale naprawdę gorąco polecam "Wyścig". Film o genialnych kierowcach F1, NIki Lauda i James Hunt.
1
Na taki humor to u mnie zawsze działa, że tak się wyrażę, czarny rap :D Ice Cube i ogólnie grupa N.W.A o której ostatnio zrobili film, całkiem dobry swoją drogą :D
0
Ja nie gram ale może mentalnie się musisz nastawić? No i treningi i treningi.
0
Hhehehehhe.
2
Brak słów, gdzie ten człowiek zgubił mózg xd
2
Sama jestem oburzona poziomem sędziowania i samego meczu, ale na litość boską, trochę kultury ludzie. Kaszana straszna, ale odbije się zawodnikom Espanyolu w następnym meczu :D
0
Alves w ofensywie średnio, ale nie tragicznie, kosztem tego bardzo dobrze spisywał się w defensywie.
0
Jestem innego zdania. Roberto nie wniósł NIC.
0
Pod względem zaangażowania. NIC PO ZA TYM.
16
Pique to chyba zaliczył dzisiaj interwencje meczu haha :D
1
Barca go nie wypuści, chyba, że faktycznie Liverpool wyrzuci na stół 80 milionów. Może i będzie więcej grał, ale czy zdobędzie tyle trofeów ? Przez kilka lat nie zdobędzie tam tyle ile w Barcelonie przez jeden sezon... Podział minut z Bravo jest jak najbardziej sprawiedliwy. Marc w pucharach, Claudio w lidze. Teoretycznie można by ich zamienić ale Bravo jednak mimo wszystko daje większą pewność i stabilność. Ter Stegen jest naszą przyszłością a pozostanie w Barcelonie gwarantuje mu bycie przyszłym Nr 1, swoje jednak musi przecierpieć, nie można unosić się dumą i od razu chcieć wskoczyć na tron. Trochę pokory chłopaku.
8
Czekam na moje zaproszenie, trzeba zakupić kreację.
2
Jakby nie patrzeć to Munir nie wypada tak źle na tle Denisa xd
7
Wolę Władcę Pierścieni na TVN :D
0
Bez kitu, żenada jakas.
0
Navas? Przecież to ponoć bohater Madrytu. Real bez Ronaldo to już nie będzie to samo jeśli faktycznie by odszedł. No i Isco do nas haha :D
0
Pique środkowy Obrońca a jakie staty :D
0
Jezu, sikam hahah.
0
Pewnie będą gdzieś w okolicach od północy do 3, tak obstawiam
0
Mój dziadek, prezes nad prezesami, człowiek z kamienia :D
1
All of me :333
Kurde zdolny ten nasz Neymar
2
Jeszcze się trzymam haha :D biba dobra była, ale przed snem zawsze muszę tą stronę odwiedzić xd
0
Ale jej zazdroszczę :D.
0
Szczotka, suszarka może pomóc, później jak chcesz to lakierem psiknąć coby się szybko nie rozwaliły. Ciężko powiedzieć jak się człowiek na tym za bardzo nie zna xd
7
Swoją drogą mam nadzieję, że 89 w nicku to nie Twój rocznik :D
3
Wyjdź stąd, proszę xDDDD
Bo zleję się w majtki i będziesz wisieć mi nowy narożnik.
0
Arda taki pocieszny jest kurcze :D Im więcej takich tym lepiej.
6
Weź tego tutaj nie wrzucaj bo zaniżasz poziom komentarzy. Tutaj takich idiotyzmów się nie spotyka.
1
Moim zdaniem dzisiaj przyzwoicie zagrał, zaliczył kiksa przy przyjęciu ale tak to naprawdę ładnie grał, mi się podobała jego gra i cieszyła moje oko. No ale to ja, ja tam gówno się znam xd
3
Dzisiaj troche jego obowiązków chyba przejął Sergi i Rakitić mógł bardziej się skupić na kreacji, chociaż jego było wszędzie pełno, w każdym razie, pokazał, że jak dać drugiego takiego co popierdziela wszędzie to on może nam pokazać dużo więcej niż do tej pory widzieliśmy. Zasługuje moim zdaniem na jedną z najwyższych ocen za mecz.