Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż mi go szkoda. Po prostu smutny grubasek, który przyjął pracę marzeń. A że zawodnicy grają padake to już inna sprawa
0
Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie miał kolejną szansę
0
Przede wszystkim trzeba zrobić roszady w zespole, zmienić mentalność i nastawienie zawodników. Grają kupę większość meczu by dać konkretny popis przez jakieś 15 minut. Czemu nie cały mecz? Czemu nie mogą tak grać przez 90 minut? I to właśnie jedna z rzeczy, którą trzeba się zająć.
0
O matko, leżę XD.
0
Claudio Bravo wita Yohohame gorącym Buenos Dias. 8:34, temperatura około 13 stopni, zachmurzenie. Nowy i pracowity dzień wita naszych piłkarzy, my mówimy im powodzenia i dobranoc :D
2
W tym wszystkim gdzieś błąka się nasz zagubiony Pedrito, świadom tego jak ogromny błąd popełnił. Odkąd odszedł nastąpił taki moment, że nagrałby się, że głowa mała. Odszedłby w zimowym okienku i sprawa prawdopodobnie wyglądałaby całkiem inaczej. Nie chciałam by poszedł do Man Utd ale Chelsea to wcale nie lepszy wybór, choć wtedy mogło się tak wydawać. Ten niziutki zawodnik biega sobie spośród kilku kolosów, że tak powiem a komentatorzy jadą go, że za lekko wychodzi do piłki, że boi się zagrać brutalniej, że nie wpycha się ... no litości. Nie dla niego taka gra. Pedro, wychowany w finezji, lekkości gry i magii Barcelony. Tiki-taka, gra zespołowa , wszystko to przeplatane fajnymi dryblingami, technicznymi zagraniami a nie gra siłowa i pchanie nogi w miejsca gdzie taki zawodnik jak on , może zwyczajnie przepłacić zdrowiem i karierą. Do tego wchodzi w większości z ławki, przez co ciąży na nim dodatkowa presja. Mało kto rozumie tam jego sposób gry. Owszem Pedro nie jest orłem, ma braki ale przecież jakby dobrze nim zagospodarować to jeszcze można z niego wiele wykrzesać. Jak widać po wielkim wejściu smoka nie pozostało wiele, na pocieszenie fajna asysta dzisiaj ;) Bądź co bądź, w moim mniemaniu Pedro wie, że popełnił błąd i jest w Londynie nieszczęśliwy. Do tego ta sytuacje Chelsea ...
1
Tutaj masz rację :D Teraz me emocji, że głowa mała. Może po takiej przygodzie trochę się nauczy.
0
Sądzę, że gdyby Suarez grał w reprezentacji to miały o jakieś 5 goli więcej.
2
A nie od zera do zera ? xd
0
Mówcie sobie co chcecie ale ja żałuję, że Chelsea przegrało.
Leicester nieważne jak dobrą piłę grają, po prostu do mnie nie przemawia. Ale nie zaprzeczę, są rewelacją.
1
Pedrito idealna asysta :D
1
Mou w pewnym momencie "Ku*wa, widziałeś to ? Co on odje*ał ? Czemu oddał do tyłu? "
0
Ile ja czekałam na jego pierwszy kontakt z piłką ; ooo
Ale może to moje chore wyobrażenia ale pare razy był na ciekawej pozycji , można by to fajnie rozegrać a koledzy nie podali mu piłki.
0
Szybki link do meczu Czelsi ? :D
Na futbolhd zablokowali stream
Edit : Nieważne, wróciło
1
Na Hazarda po prostu patrzeć nie mogę.
0
Chcę zobaczyć Pedrito a nie tą bandę kołków.
2
Zapytaj po teledyskiem, za pó łroku może ktoś Ci odpowie :D
1
Niby hymn Euro 2000 ale jeszcze jeden taki sezon jak miniony a oficjalnie sobie ten utwór przywłaszczymy :D
0
W przeszłości coś tam obejrzałam :D
Dragon Ball Z oczywiście, Naruto, Death Note, Giant Killing, Captain Tsubasa, Clannad, Kuroko no Basket i pare odcinków Fullmetal Alchemist oraz Bleach.
0
Dobrze przeczytałam ? Jak Real wygra na Camp Nou ? Niedoczekanie Twoje Panie Prezydencie od siedmiu boleści :D
0
Nie mam nic przeciwko gdyby to Leicester straciło punkty dzięki czemu Arsenal zostałby liderem xd
3
Według mojego telefonu u naszych piłkarzy jest godzina 3.38. Półgodziny temu Iniesta wrzucił zdjęcie na Instagrama. Była wtedy 3 ... to źle wróży.
1
Zależy czy uwzględniasz ten etap no ale gol w debicie Ronaldinho z sezonu 03/04 przeciwko Sevilli
1
Ot pierwsze z brzegu to Rakitić z Deportivo i Alves ostatnio z Villanovense, co prawda trzecioligowiec ale gol ładny :D
1
Dla takich naprawdę ale to naprawdę początkujących to faktycznie Movie Maker. Z czasem jeśli bardzo się zainteresujesz tą "branżą" to polecam Sony Vegas, trudniejszy, ale bardzo rozbudowany i bardziej profesjonalny. Trochę czasu zajmie ogarnięcie go ale parę internetowych porad, czas, praktyka i będzie naprawdę spoko :D Jako tako ogarnęłam go jakieś 3/4 lata temu, będąc w sumie smarkulą jeszcze i do tego bez spolszczenia :D
13
To jak wyglądają teraz komentarze kojarzy mi się z jakąś stroną z prehistorii internetów xdd
0
I jeszcze druga sprawa. Kiedy rusza sprzedaż biletów na 1/8 LM ? I w jakich cen się spodziewać ? Chyba, że może sprawa już ruszyła a ja nic nie wiem.
0
Jak wielu z Was pewnie wie dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na Euro, a raczej jak jest to sprecyzowane, na składanie wniosków o bilety. Jednak ja nie o tym. Chciałabym zobaczyć jak wyglądają poszczególne miejsca kategorii, tj. gdzie kategorie są rozmieszczone względem stadionu, tak by wybrać jak najlepszą opcję. Posiada ktoś może jakiś obrazek, link czy cokolwiek ? Bo na stronie gdzie się składa wnioski nie widziałam czegoś podobnego, chyba, że nie zaszłam aż do tego punktu.
2
I słusznie :D
0
Oczywiście, nie skreślamy Starej Damy :D Ale na dzień dzisiejszy leżą i kwiczą. Oby forma przyszła w odpowiednim momencie.