Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Przeczytałam tytuł i nawet nie chce mi się już czytać artykułu bo to tylko gadanie jakiego ostatnimi czasy tutaj pełno. Powiem tak. Pique ma swój charakterek, jest jaki jest i nic tego nie zmieni. Klub nie ma prawa wywierać na nim jakiejkolwiek presji w związku ze zdaniem jakie posiada. Zresztą wątpię by to zrobili. Nie sądzę, by jego postępowanie miało wpływ na klub i drużynę. Facet nie jest święty, czasami nie może się powstrzymać, żeby czegoś nie skomentować i nie odpowiedzieć. Ale bądźmy szczerzy, jeśli chodzi o zatarg z Arbeloą, on tylko napisał śmieszki na twitterze a Alvaro zaczął z grubej rury pojazd, czemu w takim wypadku Pique ma być cicho i nie bronić swojego honoru ? Niemal każdy z nas by to zrobił. I dajcie spokój z respektem. Respect na koszulkach odnosi się do szacunku na boisku, co nie oznacza, że poza nim nie mogą sobie trochę podocinać w mediach. Gerard jest jaki jest i wszyscy muszą to zaakceptować, ba on nawet tej akceptacji nie szuka. Jednakże co cała Hiszpania ma do niego ? Gra w reprze, daje tam z siebie wszystko a to, że nienawidzi Madrytu to już inna sprawa. Docinki i teksty Geriego są jak pretensje Ronaldo, że kolega mu nie podał, wszystko to na porządku dziennym i zapisane w DNA. Dziękuję dobranoc.
1
Mi akurat fajnie przypada, bo mam pierwszą lekcję później 4 okienka (!) i zaczynam o 12.45 i mam trzy lekcje. W sumie to chyba te 3 sobie odpuszczę albo pierwszą z nich :DDD
1
Ja swego czasu byłam na pogotowiu na zastrzyk ;)
Po godzinie już była ulga. Później jadłam tylko suche bułki i wode piłam.
Któregoś razu też polecono mi pić rozgazowaną cole i przyznam, że troche pomogło.
0
To chociaż poudawajmy, że jest ;)
2
Nad Kazachstanem się urwało, pewnie zadupie jakieś xD
3
Ale to nie będzie przymus. To będzie raczej czczenie Boga z wdzięczności za jego dobro i sprawiedliwość ;)
0
Może świąteczne szykują xD
0
ja do tej pory nie rozumiem czemu Bacca zamienił Seville na Milan
0
Verma z Bravo jak się nie mylę
0
Bartra z Roberto, Gumbau z Masipem
0
A pomyślałeś o czymś takim jak różnica czasu?
0
Ozil zostaje z Arsenalu, nie ma bata. A James niech idzie, świat stoi przed nim otworem i ma dużo więcej do zaoferowania niż to co do tej pory James zobaczył.
1
Nie no, bądźmy szczerzy, nie wyrzucą Pique z kadry przez konflikt z Arbeloa, prędzej będzie odwrotnie. To Gerard jest tu podstawowym graczem.
1
Samolot którym Ty lecialeś a którym lecą oni to niebo a ziemia ;) do tego całkiem inna atmosfera, sami swoi i ogólnie
0
Dobrze, że się nie sprawdziło bo szkoda by mi było Rakiticia po wpierdzielu od Polaków :D
0
Wszystko jest z góry już ustalone ;) Ktoś niżej całą rozpiskę podawał
0
No to chyba logiczne, że każdy mecz na innym stadionie.
mimo, że 2 tyś to przecież nie będą jechać autobusem :v
1
Jakich lepszych xDDD
Spójrzmy na to co osiągnął Pique a niektórzy zawodnicy z Realu... Coś jak porównywać Audi R8 do Audi 80 hueheuhe
0
Szczerze to wątpię ;)
2
http://demotywatory.pl/4589810/Miny-trenerow-odzwierciedlaja
oby oby ! Bo Nawałka największy zaciesz :D
0
Nieśmieszne. Już od dłuższego czasu.
0
Żadnego dobrego? Chory jesteś. Na ŚO nie bez powodu jest trzecim wyborem, LO to nie jego pozycja i zawsze mówił, że źle mu się tam gra. Wiele razy zagrał dobry mecz, tylko często mało kto to zauważa. Wpadki zaś każdy zapamięta
0
Ale wpadka, dajcie spokój xD
1
Dobrze , że zaraz styczeń , wszystko się zmieni . Chłopaki będą się starać bo miejsce w składzie już tak pewne nie będzie , przynajmniej dla niektórych .Messi dalej formy nie odzyskał chociaż jest lepiej, Busi tez się jakoś rozkojarzyl, w moim mniemaniu Iniesta dzisiaj słabo, tyle co on akcji zmarnował...
4
Moim zdaniem Rakitic dzisiaj zawodnikiem meczu, cokolwiek byście nie mówili. Fantastyczna bramka plus w dzisiejszym meczu dosyć znaczący. Po jego zejściu wszystko wyglądało gorzej, o zejściu Alby juz nie wspomnę bo Mathieu dzisiaj chyba pomylił papierosy ze skrętami.
0
Jakaś apka na androida z jakimiś streamami? Najlepiej żeby był z polskim komentarzem
2
Ivan ma u nas inna rolę niż gracze, których wymieniłeś w swoich klubach. Tutaj asystami i golami zazwyczaj wymienia się MSN. Więc to zadanie do niego raczej nie należy.
6
Najpierw Chelsea, później Barca :V głupio mu tak bezpośrednio. Od początku było wiadomo, że będzie mu źle w takim klubie jak Real. Niech odejdzie, chyba lepiej dla niego
0
http://olx.pl/oferta/fc-barcelona-camp-nou-makieta-stadion-puzzle-3d-CID767-ID9ePhl.html ktoś tu ma do sprzedania :D
1
Może co niektórzy docenią go chociaż pod względem pracy ...