22

Przeczytałam tytuł i nawet nie chce mi się już czytać artykułu bo to tylko gadanie jakiego ostatnimi czasy tutaj pełno. Powiem tak. Pique ma swój charakterek, jest jaki jest i nic tego nie zmieni. Klub nie ma prawa wywierać na nim jakiejkolwiek presji w związku ze zdaniem jakie posiada. Zresztą wątpię by to zrobili. Nie sądzę, by jego postępowanie miało wpływ na klub i drużynę. Facet nie jest święty, czasami nie może się powstrzymać, żeby czegoś nie skomentować i nie odpowiedzieć. Ale bądźmy szczerzy, jeśli chodzi o zatarg z Arbeloą, on tylko napisał śmieszki na twitterze a Alvaro zaczął z grubej rury pojazd, czemu w takim wypadku Pique ma być cicho i nie bronić swojego honoru ? Niemal każdy z nas by to zrobił. I dajcie spokój z respektem. Respect na koszulkach odnosi się do szacunku na boisku, co nie oznacza, że poza nim nie mogą sobie trochę podocinać w mediach. Gerard jest jaki jest i wszyscy muszą to zaakceptować, ba on nawet tej akceptacji nie szuka. Jednakże co cała Hiszpania ma do niego ? Gra w reprze, daje tam z siebie wszystko a to, że nienawidzi Madrytu to już inna sprawa. Docinki i teksty Geriego są jak pretensje Ronaldo, że kolega mu nie podał, wszystko to na porządku dziennym i zapisane w DNA. Dziękuję dobranoc.

1

Mi akurat fajnie przypada, bo mam pierwszą lekcję później 4 okienka (!) i zaczynam o 12.45 i mam trzy lekcje. W sumie to chyba te 3 sobie odpuszczę albo pierwszą z nich :DDD

1

Ja swego czasu byłam na pogotowiu na zastrzyk ;)
Po godzinie już była ulga. Później jadłam tylko suche bułki i wode piłam.
Któregoś razu też polecono mi pić rozgazowaną cole i przyznam, że troche pomogło.

0

To chociaż poudawajmy, że jest ;)

2

Nad Kazachstanem się urwało, pewnie zadupie jakieś xD

3

Ale to nie będzie przymus. To będzie raczej czczenie Boga z wdzięczności za jego dobro i sprawiedliwość ;)

0

Może świąteczne szykują xD

0

ja do tej pory nie rozumiem czemu Bacca zamienił Seville na Milan

0

Verma z Bravo jak się nie mylę

0

Bartra z Roberto, Gumbau z Masipem

0

A pomyślałeś o czymś takim jak różnica czasu?

0

Ozil zostaje z Arsenalu, nie ma bata. A James niech idzie, świat stoi przed nim otworem i ma dużo więcej do zaoferowania niż to co do tej pory James zobaczył.

1

Nie no, bądźmy szczerzy, nie wyrzucą Pique z kadry przez konflikt z Arbeloa, prędzej będzie odwrotnie. To Gerard jest tu podstawowym graczem.

1

Samolot którym Ty lecialeś a którym lecą oni to niebo a ziemia ;) do tego całkiem inna atmosfera, sami swoi i ogólnie

0

Dobrze, że się nie sprawdziło bo szkoda by mi było Rakiticia po wpierdzielu od Polaków :D

0

Wszystko jest z góry już ustalone ;) Ktoś niżej całą rozpiskę podawał

0

No to chyba logiczne, że każdy mecz na innym stadionie.
mimo, że 2 tyś to przecież nie będą jechać autobusem :v

1

Jakich lepszych xDDD
Spójrzmy na to co osiągnął Pique a niektórzy zawodnicy z Realu... Coś jak porównywać Audi R8 do Audi 80 hueheuhe

0

Szczerze to wątpię ;)

2

http://demotywatory.pl/4589810/Miny-trenerow-odzwierciedlaja
oby oby ! Bo Nawałka największy zaciesz :D

0

Nieśmieszne. Już od dłuższego czasu.

0

Żadnego dobrego? Chory jesteś. Na ŚO nie bez powodu jest trzecim wyborem, LO to nie jego pozycja i zawsze mówił, że źle mu się tam gra. Wiele razy zagrał dobry mecz, tylko często mało kto to zauważa. Wpadki zaś każdy zapamięta

0

Ale wpadka, dajcie spokój xD

1

Dobrze , że zaraz styczeń , wszystko się zmieni . Chłopaki będą się starać bo miejsce w składzie już tak pewne nie będzie , przynajmniej dla niektórych .Messi dalej formy nie odzyskał chociaż jest lepiej, Busi tez się jakoś rozkojarzyl, w moim mniemaniu Iniesta dzisiaj słabo, tyle co on akcji zmarnował...

4

Moim zdaniem Rakitic dzisiaj zawodnikiem meczu, cokolwiek byście nie mówili. Fantastyczna bramka plus w dzisiejszym meczu dosyć znaczący. Po jego zejściu wszystko wyglądało gorzej, o zejściu Alby juz nie wspomnę bo Mathieu dzisiaj chyba pomylił papierosy ze skrętami.

0

Jakaś apka na androida z jakimiś streamami? Najlepiej żeby był z polskim komentarzem

2

Ivan ma u nas inna rolę niż gracze, których wymieniłeś w swoich klubach. Tutaj asystami i golami zazwyczaj wymienia się MSN. Więc to zadanie do niego raczej nie należy.

6

Najpierw Chelsea, później Barca :V głupio mu tak bezpośrednio. Od początku było wiadomo, że będzie mu źle w takim klubie jak Real. Niech odejdzie, chyba lepiej dla niego

1

Może co niektórzy docenią go chociaż pod względem pracy ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?