0

Na Villanovense będzie w sam raz ;)
Masip ma 1,79 m, Bravo 1,85 a Ter Stegen 1,89 więc może i chłop nie bryluje ale nie przekreślaj go z powodu wzrostu, jak juz to z powodu umiejetnosci.

11

Napisałam Leo, żeby nie było powtórzenia xd

0

Swoją drogą, zaczęliśmy strzelać w 1 połowach :D Bo często bywało tak, że pierwszą połowę kończyliśmy z 0 na koncie.

4

Oglądając skrót meczu odnoszę wrażenie jakby Suarez bardziej przejmował się tym, że Messi nie trafił niż sam Leo xdd To się nazywa przyjaźń.

2

plus Bartomeu :D Ogólnie fajna inicjatywa, wielcy ludzie ze świata futbolu okazujący wsparcie Paryżanom, brawo dla nich i PSG. W takich chwilach trzeba być zjednoczonym.

0

I tak powinno być ! :D Wzajemnie się uzupełniają. Nasi Trzej Muszkieterowie mają tak potężną chemię między sobą, że nawet parówki z Biedry wysiadają. Cieszy bardzo fakt, że łączy ich przyjaźń również po za boiskiem, bo jest to naprawdę ważne dla ich owocnej współpracy :D

0

Z reguły bezpieczniej kupować u Nike ale ja tam się nie znam xd Nigdy nie kupowałam bo z reguły kupuję od gościa, który kupuje je w Barcelonie xd

0

A to dopiero 1/3 sezonu :D

1

Niebawem może dodasz Rafinhe :D

0

Mi również. Do tego czasami mają naprawdę fajne teksty :D

0

Ale ten mały Thiago jest słodki :3
Dzieci Luisa także urocze :D

0

asysta i poprzeczka do tego :D

0

Alves mistrzuniu :D Ostatnio widać jak dużą rolę pełni w drużynie, zawsze pełnił ale pare tygodni temu zostało to przyćmione przez falę hejtów

39

To teraz wolicie ASS? Antonella, Sofi, Shakira? :D

2

Dokładnie : D Pique ogólnie ma takie parcie na bramkę, że dzisiaj też okazji szukał choć nie tak natarczywie :D

0

Średnio 4 gole na mecz, inny wymiar a nie kosmos! :D

0

Cieszy taka ocena dla Adriano :D forma juz nie ta sama i szkoda faceta czasami ale takie mecze jak ten dają jakąś nadzieję, oby jeszcze miał okazję zagrać na pomocy i się wykazać :D a jakikolwiek komentarz do gry pozostałych zawodników jest zbędny, dali z siebie wiele i to się opłaciło :3 jedynie Verma mnie trochę zawiódł ale było stabilnie.

0

Popieram. Bartra i Adriano są niepewni mimo, że ostatnio nie zagrali źle, a Sandro na skrzydle to nie Sandro, chłopak najlepiej się czuje na środku ataku, plus tak jak jego kolega, marnuje okazje okazje. Oni na wyjściowy skład mi nie pasują. Jednakże Sandro wpuscilabym za Suareza w drugiej połowie, Bartre również w drugiej połowie i może Sampera ;) Oczywiście dopiero wtedy jak wypracujemy sobie jakąś przewagę. Bo RSSS to nie przeciwnik do zlekceważenia. Dopiero na następne mecze zrobić trochę większe roszady.

0

O Fuck, faktycznie... I premium idzie w pizdu

0

Nie może rywalizować xd ale racje ma co do tego, że Bale prezentuje się tak słabo przez wiadomo kogo.

5

Myślę, że zarówno Barca jak i Messi cenią sobie bardziej trofea i wyznawane wartości ponad hajs ;)

2

Zawsze chciałam zobaczyć jak wygląda sprawa w szatni podczas przerwy w meczu bądź przed.

0

Dziwi mnie, że jest tam Polska xD ktoś wgl zna ten kraj?

0

Faktycznie, popieram, nowe nabytki tez super . Do tego jeszcze Bartra , o którym zapomniałam. Ja też tak brzmię , ale to jednak nieodłączny element :D Jesteśmy ponad to .

0

A Mathieu? :D Javier ma interesujące rysy twarzy według mnie, ale fakt faktem, nie wpadł w gust. I popieram :D

1

Jeszcze swoją drogą, to myślę, że Milik powinien rozglądać się za czymś lepszym niż Ajax

1

Po sezonie może poszukać jakiegoś przyzwoitego klubu, w którym nie miałby trudno o minuty. Ewentualnie jeszcze jeden sezon w Cracovii, jeśli będzie chciał bądź nie będzie ciekawej oferty.

0

Dla mnie również Geri na pierwszym miejscu :D w sumie Barca ma naprawdę fajnych zawodników, duzo duperek :D Ney(z włosami z zeszłego sezonu), Leo, Ivan, Sergi Roberto, Ter Stegen, Sandro, Alba, Rafinha, nawet Luistio ma coś w sobie. To z tych co najbardziej przykuwają moją uwagę, kolejność oczywiście losowa :D

0

Zaczęłam czytać komentarze i teraz tego żałuję. Jestem zażenowana poziomem kibiców Realu.

1

Przeciez niektórzy mówili tez, że dziw, że nie ma Crisa. Neya czy Suareza tyczy się to samo bo zagrali świetne zawody. I pierdzielisz, są przypadki kiedy mamy prawo się czepiać bo są rzeczy, które są najzwyczajniej niesprawiedliwe. A kibicowanie drużynie polega właśnie na tym, że podniecamy się tym co któryś z chłopakow zrobił, ale widzę, że chyba nie wiele o tym wiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?