Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja oglądałam serial El Barco w którym kilkukrotnie było wspomniane, że jeden z bohaterów jest wielkim fanem Atletico bądź Athketicu, nazwy podobne więc już nie pamiętam dokładnie. Ale widzisz, to znak, że piłka nożna jest częścią życia i nawet w filmach już to pokazują. I nie mam tu na myśli filmów o typowo futbolowej tematyce.
3
To nie panie czekają na mecz, to mecz czeka na panie :D
0
Nie no, jutro to redakcja będzie miała do wystawienia oceny za 3 mecze, więc pewnie nie wystawią już
0
Lewego to ja szukam przez całą drugą połowę xD
0
Było o tym mówione kiedyś, nie jestem pewna czy nie było to w face to face na fcbarcelona.com
0
Bayern przegrywa 3-0. Jakieś pytania? xD
0
Monchengladbach strzela Bayernowi. 1-0
6
Nie no śmiechłam xD Navas hahahha. A nie ma Bravo, leżę i kwiczę. Verratti dopiero pod koniec stawki, Bale 8, Ronaldo 2, Rakieta(nie umniejszając jego umiejętności) wyżej od Busiego czy Pogby, brak Alvesa, żałosny ranking.
0
Śmiejesz się a może Lucas będzie ich Sergim Roberto?
2
Napisz to jeszcze raz a Cię znajdę
0
Napisz to w dzień meczu bo do tego czasu mogę zapomnieć xd
0
Raczej hamburgerem :D
0
Nadzieja polskiej piłki a tak potraktowany przez jakiś kiboli zapewne ...
0
Lepsza, lepsza, ale ta też jest fajna. Wykorzystanie reniferów to ciekawy pomysł :D Jakby to dopracować to była by lepsza od 15.
1
Sory, ale chyba prędzej wygram w lotka niż doczekam się tych ocen za mecz z RSSS ....
4
Jakie to smutne
0
Chodziło mu o to, że na obrazku jest napisane Mounir...
0
Myślałam, że coś śmiesznego a to taki badziew
1
Ten kto zadawał pytanie to chyba z Madrytu, często miałam skwaszoną minę podczas czytania tego, która się zmieniała jak już była odpowiedź Daniego :D
1
W międzyczasie oczekiwania na oceny za mecz z RSSS Barca zdążyła zagrać jeszcze z Villanovense, na oceny z tego meczu też czekamy.
0
Przegrana z Polską i remis z Irlandią, to według Ciebie bez problemów? xd
Chyba, że masz na myśli tylko 2015 rok to wtedy zwracam honor
2
Ćwiąkała mówisz... To zobacz co napisał na Twitterze
1
159 +6=155 ? To już chyba jakaś wyższa matematyka :D
3
Liczę na coś podobnego w te święta ! :3
0
MI się Sandro kojarzy ze Suarezem, nie wiem dlaczego ale coś ma w tym swoim sposobie grania , biegania pod polem karnym rywala i strzały (mówię tu tylko o tych z dzisiaj, tych celnych xd)
0
Lucho jakiś smutny xd
0
Za kogo Gumbau ? bo nie zdążyłam. Pewnie za Daniego xd
0
co ? kogo ? hee
0
Samą zaletą jest to, że znalazł się na pozycji strzeleckiej ;)
1
Nie, komentator potwierdził :v