0

Ja oglądałam serial El Barco w którym kilkukrotnie było wspomniane, że jeden z bohaterów jest wielkim fanem Atletico bądź Athketicu, nazwy podobne więc już nie pamiętam dokładnie. Ale widzisz, to znak, że piłka nożna jest częścią życia i nawet w filmach już to pokazują. I nie mam tu na myśli filmów o typowo futbolowej tematyce.

3

To nie panie czekają na mecz, to mecz czeka na panie :D

0

Nie no, jutro to redakcja będzie miała do wystawienia oceny za 3 mecze, więc pewnie nie wystawią już

0

Lewego to ja szukam przez całą drugą połowę xD

0

Było o tym mówione kiedyś, nie jestem pewna czy nie było to w face to face na fcbarcelona.com

0

Bayern przegrywa 3-0. Jakieś pytania? xD

0

Monchengladbach strzela Bayernowi. 1-0

6

Nie no śmiechłam xD Navas hahahha. A nie ma Bravo, leżę i kwiczę. Verratti dopiero pod koniec stawki, Bale 8, Ronaldo 2, Rakieta(nie umniejszając jego umiejętności) wyżej od Busiego czy Pogby, brak Alvesa, żałosny ranking.

0

Śmiejesz się a może Lucas będzie ich Sergim Roberto?

2

Napisz to jeszcze raz a Cię znajdę

0

Napisz to w dzień meczu bo do tego czasu mogę zapomnieć xd

0

Raczej hamburgerem :D

0

Nadzieja polskiej piłki a tak potraktowany przez jakiś kiboli zapewne ...

0

Lepsza, lepsza, ale ta też jest fajna. Wykorzystanie reniferów to ciekawy pomysł :D Jakby to dopracować to była by lepsza od 15.

1

Sory, ale chyba prędzej wygram w lotka niż doczekam się tych ocen za mecz z RSSS ....

4

Jakie to smutne

0

Chodziło mu o to, że na obrazku jest napisane Mounir...

0

Myślałam, że coś śmiesznego a to taki badziew

1

Ten kto zadawał pytanie to chyba z Madrytu, często miałam skwaszoną minę podczas czytania tego, która się zmieniała jak już była odpowiedź Daniego :D

1

W międzyczasie oczekiwania na oceny za mecz z RSSS Barca zdążyła zagrać jeszcze z Villanovense, na oceny z tego meczu też czekamy.

0

Przegrana z Polską i remis z Irlandią, to według Ciebie bez problemów? xd
Chyba, że masz na myśli tylko 2015 rok to wtedy zwracam honor

2

Ćwiąkała mówisz... To zobacz co napisał na Twitterze

1

159 +6=155 ? To już chyba jakaś wyższa matematyka :D

3


Liczę na coś podobnego w te święta ! :3

0

MI się Sandro kojarzy ze Suarezem, nie wiem dlaczego ale coś ma w tym swoim sposobie grania , biegania pod polem karnym rywala i strzały (mówię tu tylko o tych z dzisiaj, tych celnych xd)

0

Lucho jakiś smutny xd

0

Za kogo Gumbau ? bo nie zdążyłam. Pewnie za Daniego xd

0

co ? kogo ? hee

0

Samą zaletą jest to, że znalazł się na pozycji strzeleckiej ;)

1

Nie, komentator potwierdził :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?