Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby oby ! Zasłużył na jakieś wyróżnienie indywidualne po tym jak haruje cały czas.
0
Może Ancelotti ;) Trener z niego dobry, w następnym sezonie móglby ich przejąć, jeśli utrzymają się w lidze xD Akurat skończy swój rok odpoczynku i podniesie tę drużynę na nogi.
2
Lucho, nikt Ci nie każe nosić takich spodni jak przeszkadzają xD
Leo wjechał w Ivana jak czołg
0
Jeśli byłaby to wersja dla dziewczyn to powiem tak:
Mecz Barcy bo mój wymarzony to biegałby po tej murawie :D
0
Wolę by Pep nie poszedł do żadnego Manchesteru. A może by tak z Arsenalu w końcu wypieprzyć Wengera? Albo zrobić rewolucję w Chelsea.
3
Ivan musi częściej z dystansu uderzać, nawet jak bramkarz wybroni to zawsze jest Suarez, który tylko czeka na takie sytuacje. Brawo Rakieta, brawo Luis :D
0
Pieprzony autobus
3
Iniesta co włoski , tego się nie spodziewałam :D
1
Jak można zatrudniać tak beznadziejnych komentatorów...
1
Gdyby nie zakaz gry to Suarez z 70 by miał :D
edit : w reprezentacji ofc
1
#Suchartime
Vasco Da Gamy ? Będą razem płynąć do Indii ?
0
Jak się nie mylę to TVP Sport
3
Bardzo jestem za !
7
Google stworzyło listę najczęsciej wyszukiwanych rzeczy. I jeśli chodzi o USA to najczęściej wyszukiwaną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. Co ciekawe, Realu nie ma nawet w pierwszej 5 xd Dla Świata czy Polski niestety tej kategorii w rankingu nie ma.
5
Yyyy, xbox z kolegami przy pepsi i chipsach xd
0
I Ronaldo je*nie to w pizdu i odejdzie do PSG xd
0
To samo ;) Z tym, że ja mogę sobie pozwolić na wolne bo tak idealnie się plan złożył, że mam tylko wychowawczą i polski :D
0
W domu przed telewizorem :3
W końcu CP się na coś przydał
0
Że co proszę ?! O matulu
Roma się pewnie oszczędza na LM XD
1
7.50 zł? Zrób siostrze przysługę i nawet się nie staraj o to by ta sukienka do Ciebie dotarła.
4
I Roberto na mocarnych z czasem też będzie perfekto
0
Do użytkownika Tollusiek ;)
0
Jezu XDD
Czasami jak widzę ten uśmiech Cristiano to zadaję sobie w głowie pytanie "Grinch, czy to Ty? "
0
Madryckie gazety jak zawsze jednomyślne xd
1
Jeszcze trochę pogra, nie martwiłabym się tak. Zależy też ile masz lat. Wrzucaj sobie jakieś pieniążki do skarbonki, zawsze można coś uzbierać :D 18 wpada, możesz coś dorobić, dokładasz i jedziesz :D
3
Trafiłeś na właściwą osobę :D
Andy'ego uwielbiałam i szczerze to Spartacusa zaczęłam oglądać po jego śmierci, nawet o tym nie wiedząc ... pierwszy sezon skończyłam, zaczynam drugi i co jest ?! Szybko google i szok jak cholera. Później obejrzałam jakiś filmik o jego jego życiu podczas choroby i wgl. Płakałam pół nocy a i serialu pomimo, że jest świetny, po prostu nie skończyłam.
A Stephen Amell, no cóż, genialny facet :D Zapalona fanka Arrow z tej strony. Jego filmiki i ogólna interakcja z fanami to po prostu rewelacja. Gra w serialu pozostawia troszkę do życzenia, ale po części nie jest to wina jego ale też tego jak napisana jest postać. No i co jeszcze, ogromnie podziwiam jego zapał do ćwiczeń i stawania się co raz lepszym, budowania mięśni itp . Jego filmiki z ćwiczeń są świetne. I wiele z akcji w Arrow czy to jak podciągał się na drążku ... nie używał do tego kaskadera czy coś, bo jest w stanie zrobić to sam. Czekam, żeby zobaczyć jak poradzi sobie w czymś większym, tj nowych Żółwiach Ninja jako Casey Jones :D
4
No co jak co ale Keanu to taki klasyczny przykład człowieka, któremu nie zależy w całości na hajsie i sławie.
12
O jak fajnie się wypowiedział :D Cieszy fakt, że się przyłożył do odżywiania, przykładania do treningów i gry, same pozytywy. Jak zachowa naprawdę dobrą formę to trochę jeszcze pogra :D
1
Koledzy i koleżanki :D Potrzebna mała pomoc. Otóż przy kupowaniu biletów na mecz repry Polski może te bilety kupić mi ktoś ze swoją Kartą Kibica ale na moje nazwisko te bilety ? Wiem, ze może trochę niezrozumiale napisałam ale liczę, że ktoś zrozumie ;)
0
Oj juz się nie mogę doczekać :D ciekawe czy znowu podkręci atmosferę czy jednak trochę wyluzuje już