2

A co, może nie ciągnął ? Zresztą, samemu nawet taki geniusz nic nie zrobi. Rakitić pomagał mu ile mógł ale co z tego jak wychodzą z kontrą, Messi zagrywa do kolegi bo sam nie jest w stanie sobie poradzić a ten albo mu beznadziejnie podaje , albo kopie w przeciwnika albo co gorsza, nawet nie przyjmuje tej piłki poprawnie. I mam tu na myśli głównie Munira i niestety Sandro, który miał jakieś małe drgnięcia trybiku ale to za mało by rozpatrzyć go w pozytywnym świetle. Kaptoum to samo. Dostał piłkę i strata w ciągu 3 sekund. A Messi posłał kilka dobrych piłek. To jeszcze nie jest ta forma więc nie oczekuj, że będzie ciągnąć. Zresztą wiedział, że gra o pietruszkę więc służyło mu to jako jeden z meczów na drodze do odzyskania formy.

1

Mi się jakoś nie podobał Verma dzisiaj. I Munir oczywiście.

0

Wolałabym Bayer. Roma ostatnio w LM nic a nic nie pokazuje. Remis z BATE ? no litości

0

Mi tam się momentami Gumbau podobał ;)

0

Rakitić chyba jakieś gratulacje zbiera hahah xD

1

Arsenal raczej wejdzie do 1/8, brawo ! Jednak się udało :3

1

Wiem, że nie musimy wygrać ale nie chcę byśmy przegrali. Więc na początek Suarez za niestety niewidocznego dzisiaj Munira . Niech sobie chłop strzeli bo na początku meczu smutny był, że nie będzie miał szansy się pobawić xd

0

Rakitić dobra piła :D

0

Nie, Ty na pewno wiesz znawco ;) . Moim zdaniem czarne są zwyczajnie po prostu lepsze od kolorowych.

2

Mam Messi Uwierz w siebie i naprawdę polecam, świetnie się czyta, dużo zdjęć i ogólnie bardzo ciekawa i wciągająca :D

1

A mi się wydaje, że chodzi Ci o Team Galaxy chociaż pewna nie jestem xd

0

U nas też się mówiło, najpierw że Ney nie dopasuje się do Leo, że Leo nie będzie go tam chciał, że Ney to gwiazdeczka z yt i się do nas nie nada, później, że Suarez zepsuje współprace Ney-Messi, że nie będzie pasował, bla bla bla, a jednak chłopaki znaleźli nić porozumienia, która przerodziła się w przyjaźń. Sęk tkwi w tym, że wiele tych gwiazdeczek przychodzi do Realu sądząc, że tam będą liderami, że też będą błyszczeć... A powinni się raczej nastawiać na to, że muszą najpierw wywalczyć miejsce w składzie, przede wszystkim skupiać się na drużynie, relacjach z nią i jak może pomóc. A Perez od razu daje im zapewnienie bytu w pierwszym składzie i "gwarancję" bycia gwiazdą, których w sumie jest już konstelacja. Zresztą taka mentalność Realu nie od dziś

0

Jest przerwa. Teraz znaczna większość seriali jest to jesiennym finale i ma przerwę w emisji.

1

z tego co tutaj pisali to tak. Jeśli pamięć mnie nie myli to na CP gdzieś na 400którymś, ale pewna nie jestem

1

aa to najpierw się liczą bezpośrednie, myślałam, że po prostu ogólnie bilans.

1

niemiecki kanał dostępny w CP i NC+

0

W sumie nic złego nie zrobił ... nadepnął niechcący na nogę Abdennoura i się razem przewrócili, z czego obrońca zrobił aferę.

2

w sumie jak wyjdziemy dużą rezerwą to bardzo prawdopodobne , że przegramy i najpewniej to da awans Bayerowi, i wtedy bye bye Roma, włoskie gazety zmasakrują Lucho za odebranie awansu xD

5

Przekichane mieć tylko tyle wolnego na święta. Chłopaki z Ameryki nieźle się załatwią ;/ Pieprzyć te klubowe mistrzostwa. Komu to potrzebne ? Chyba tylko Realowi.

0

Z reguły ciężko udowodnić, że sam z siebie się wylał. Ciężko się walczy z tymi od gwarancji. Pewnie uznają, że ekran został zbyt mocno dociśnięty albo coś na nim stało, spadł..

0

Wiem , że pewnie oklepany ale kotwica na kostce ;) średnich rozmiarów. Górna część się jakby rozpada i z niej wylatują ptaki.

0

Chodzi o całokształt :D
A ja akurat jestem fanką tatuaży, sama mam jeden, drugi po nowym roku. A jego tatuaże nie są wcale tandetne, bo mi się nawet podobają.

5

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02938/lavezzitattoo1_2938148b.jpg
Zapraszamy tego pana to Barcelony :D
Tak wiem, takie to typowe dla dziewczyny...

0

http://www.deviantart.com/
Może coś tutaj będzie, ale większość to poprzerabiane zdjęcia i rózne arty.

6

Albo szkoła nurkowania im. Cristiano Ronaldo.

1

Nie wiem czy Ty wgl rozumiesz co ja napisałam. Radzę się nie wypowiadać jak się nie umie czytać ze zrozumieniem ... Napisałam krótko i zwięźle, że niektórzy płaczą jakbyśmy przegrali finał LM, a to jest ogromny ból i smutek. PORÓWNANIE. Nie ma nic wspomniane, że to "tylko" Valencia. Boże, czemuś mnie ukarał ....

5

Jeszcze swoją drogą to niektórzy przeżywają jakbyśmy przegrali finał LM -.-
Może trochę meliski zaparzyć ?

1

Nie ma co płakać, mieliśmy okazję, nie wykorzystaliśmy, coś nie zatrybiło ale było stabilnie i oczywistym jest, że taka dobra passa jaką ostatnio mieliśmy musiała kiedyś zostać przerwana. I już nie chodzi o samą nieporadność naszych zawodników, po prostu Valencia dobrze się zamurowała a sam Abdenour uprzykrzał życie Suarezowi. Nie wierzę, że to powiem ale Messi najsłabszym ogniwem do spółki z Rakietą. Obrona troszkę jakby niepewna. Następny mecz będzie lepszy, remis wcale nie oznacza zaniku formy. I cóż, ten wynik boli ale tylko dla tego, że ostatnio Barca przyzwyczaiła nas do spektakularnych wyników. Remis to nie porażka, pamiętajcie.

0

Pamiętajcie, mecz trwa do ostatniej minuty i wszystko się może wydarzyć. Nawet możemy jeszcze im manite zaserwować hahha. A mówiąc serio, nieważne jaki wynik byle wywieźć 3 punkty, mamy całą drugą połowę i chłopaki dadzą z siebie wszystko. Valencia nigdy nie była łatwym rywalem.
PS jak mnie irytują te gwizdy na Pique ... on jeździ po Madrycie, nie Walencji a to, że popiera w pełni niepodległość Katalonii to już inna sprawa, przekonania polityczne nie powinny być powodem do gwizdów. Jakby Pep Guardiola przyjechał na Mestalla to też by go wygwizdali ?

1

coś się chyba je*łeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?