0

Przygarnęłabym :)

0

Dokładnie, podczas pobytu też jadłam i naprawdę dobre :D

2

Nie wierze xD Jakoś tak od razu nie skojarzyłam, teraz czuję się jak idiotka xd

0

Fluxy ! :D Mam takie czarne podobne ale plastik z tyłu jest złoty :D

0

Co to W-D-L ?

0

weź bo jak to czytam to krew mnie zalewa, jak można być takim idiotą

0

Ile ja mam jeszcze czekac aż Wengera wyrzuca :(

4

Indywidualne wyróżnienie dla Luisa? Jestem na tak. Zdecydowanie zasłużył swoją pracą.

0

Messi nie gra z kamieniem, wypłoszył go

4

Cała historia ma swój początek gdzieś w 4 klasie podstawówki. Koledzy pokazali mi Messiego i C.Ronaldo, miałam wybrać, który lepszy. Mimo, że ich nie znałam, bo wtedy nie interesowałam się tym (piłka to tylko kopanina wioskowa, kluby wtedy nie były mi w głowie), to wybrałam Leo. Po prostu jakoś przemówiła do mnie koszulka i ogólnie. Później czasami czytałam z nimi Bravo Sport. Gdzieś na jakiś czas to znikło, dopóki nie poznałam w gimnazjum nowego kolegi. Kibic naprawdę przykładny. I jakoś poszło. Zaprzyjaźniliśmy się, ja się bardziej zaczęłam w to wkręcać aż Barca na stałe zagościła w moim sercu.

0

Bardzo możliwe. No wielki Jezus jest :D

0

Zgadza się :D Ale raczej się mówi o Tesco, nie Biedronce :D

3

Pokaże piąteczkę :D

5

Oj, fatalnie się kojarzy.

1

Świebodzin ;) Blisko Zielonej Góry.

19

Dla mnie mecz Barcy to mecz Barcy. Nie ważne jaka stawka, jakie rozgrywki, wszystko tak samo ważne :)

2

No ale to jednak Sunderland ...

4

Toć to wszystko na Filmwebie jest :D

0

*Byłaś :D
Na 3D. I w sumie podobało mi się. Jest moment kiedy masz Niszczyciela dosłownie przed nosem ; o
Ot, nie wiem czy nie uznasz tego za spoiler.

0

Ja głupia siedzę i zmieniam cały czas głośność xD

0

Sos czosnkowy to najlepsze co może być.
Musztarda najlepsza do kiełby z grilla albo gotowanej :D

0

Też mogę hahah xD
A tak serio, to polecam gorąco ;) Sama wczoraj byłam, i jako osoba średnio zainteresowana Star Wars muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem i całkowicie pochłonięta filmem i historią, że te 2h to minęły ot tak :D

1

Tylko Tortex. Pudliszki moim zdaniem to jeden z najgorszych.

4

Oglądałam, widziałam ;) Po prostu był karny, koledzy położyli mu piłkę, lewy poprawił , ustawił i miał zamiar strzelać, troszkę zamieszanie było i wjeżdża z buta krul szwabów Tomek, poprawia piłeczkę jeszcze raz i wykonuje karniaka.

0

Jestem :D
Ale chociaż mają śnieg .... :C

1

Też bym siedziała naburmuszona jak miałabym siedzieć między nimi xd

0

Po prostu nie umiesz się przyznać do błędu więc pozdro ;)

0

Fotoszop. Polecam się choć trochę przyjrzeć a nie wprowadzać ludzi w błąd

0

Nieprawda ;)

0

Do tego nie byłoby to kłamstwo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?