Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przygarnęłabym :)
0
Dokładnie, podczas pobytu też jadłam i naprawdę dobre :D
2
Nie wierze xD Jakoś tak od razu nie skojarzyłam, teraz czuję się jak idiotka xd
0
Fluxy ! :D Mam takie czarne podobne ale plastik z tyłu jest złoty :D
0
Co to W-D-L ?
0
weź bo jak to czytam to krew mnie zalewa, jak można być takim idiotą
0
Ile ja mam jeszcze czekac aż Wengera wyrzuca :(
4
Indywidualne wyróżnienie dla Luisa? Jestem na tak. Zdecydowanie zasłużył swoją pracą.
0
Messi nie gra z kamieniem, wypłoszył go
4
Cała historia ma swój początek gdzieś w 4 klasie podstawówki. Koledzy pokazali mi Messiego i C.Ronaldo, miałam wybrać, który lepszy. Mimo, że ich nie znałam, bo wtedy nie interesowałam się tym (piłka to tylko kopanina wioskowa, kluby wtedy nie były mi w głowie), to wybrałam Leo. Po prostu jakoś przemówiła do mnie koszulka i ogólnie. Później czasami czytałam z nimi Bravo Sport. Gdzieś na jakiś czas to znikło, dopóki nie poznałam w gimnazjum nowego kolegi. Kibic naprawdę przykładny. I jakoś poszło. Zaprzyjaźniliśmy się, ja się bardziej zaczęłam w to wkręcać aż Barca na stałe zagościła w moim sercu.
0
Bardzo możliwe. No wielki Jezus jest :D
0
Zgadza się :D Ale raczej się mówi o Tesco, nie Biedronce :D
3
Pokaże piąteczkę :D
5
Oj, fatalnie się kojarzy.
1
Świebodzin ;) Blisko Zielonej Góry.
19
Dla mnie mecz Barcy to mecz Barcy. Nie ważne jaka stawka, jakie rozgrywki, wszystko tak samo ważne :)
2
No ale to jednak Sunderland ...
4
Toć to wszystko na Filmwebie jest :D
0
*Byłaś :D
Na 3D. I w sumie podobało mi się. Jest moment kiedy masz Niszczyciela dosłownie przed nosem ; o
Ot, nie wiem czy nie uznasz tego za spoiler.
0
Ja głupia siedzę i zmieniam cały czas głośność xD
0
Sos czosnkowy to najlepsze co może być.
Musztarda najlepsza do kiełby z grilla albo gotowanej :D
0
Też mogę hahah xD
A tak serio, to polecam gorąco ;) Sama wczoraj byłam, i jako osoba średnio zainteresowana Star Wars muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem i całkowicie pochłonięta filmem i historią, że te 2h to minęły ot tak :D
1
Tylko Tortex. Pudliszki moim zdaniem to jeden z najgorszych.
4
Oglądałam, widziałam ;) Po prostu był karny, koledzy położyli mu piłkę, lewy poprawił , ustawił i miał zamiar strzelać, troszkę zamieszanie było i wjeżdża z buta krul szwabów Tomek, poprawia piłeczkę jeszcze raz i wykonuje karniaka.
0
Jestem :D
Ale chociaż mają śnieg .... :C
1
Też bym siedziała naburmuszona jak miałabym siedzieć między nimi xd
0
Po prostu nie umiesz się przyznać do błędu więc pozdro ;)
0
Fotoszop. Polecam się choć trochę przyjrzeć a nie wprowadzać ludzi w błąd
0
Nieprawda ;)
0
Do tego nie byłoby to kłamstwo :D