0

W końcu Sandro strzela :D Fakt, to Villanovense, i fakt, nie są te bramki dużym wyczynem ale to wciąż dwa gole :D

0

JUANFRAN DOSTAJE SZYNKE !

1

Mówiłam, że to będzie mecz Alvesa ? Mówiłam !

0

Adriano w pomocy to dobry ruch ;) Jednakże znowu Alves, chłop się zajedzie , nie ten wiek już przecież, mimo, że geniusz ;) Bardzo liczę na Sandro, musi coś strzelić ! :D Jak nie to mamy bombę SN i nie zawahamy się jej użyć

0

Patrząc na skład ... Alves zawodnikiem meczu, nawet nie muszę oglądać xD

0

Filmik rozszedł się na szeroką skalę jeszcze na długo zanim Wardęga to udostępnił

0

Suarez na razie buduje jakiś dom, a jak wygląda obecne miejsce zamieszkania to już Ci nie powiem xd

0

Ja gdzieś czytałam, że do końca roku 2015 powinno się okazać czy będzie jakaś szansa na 11 w CP ;)

0

do przerwy 3:0 ? ja tam widzę nawet 5 jak MSN będzie xd

0

Zauważcie , że w większości tylko Neymara decydują się tak faulować. Nie wiem czy ich po prostu wkurza, czy zazdroszczą mu a może zwyczajnie się go nie boją i wiedzą, że z nim łatwo pójdzie. W każdym bądź razie gdyby to był Suarez czy Iniesta Isco by może tak nie postąpił. Nie wiem co siedziało mu w głowie, co innym siedzi ale są zawodnicy których z łatwością przychodzi sfaulować i są tacy od których cofniesz nogę. A komentatorzy żenada jakich mało. Po czymś takim widzę, że chłopaki z Eleven jakiś poziom jednak trzymają.

2

Smutno mi. Naprawdę. Suarez się cieszy z ich wygranej, taki już jest, ale gdzieś tam marzy sobie by stanąć obok nich. Na pewno teraz będzie harował cały rok by to osiągnąć. Boli, że ktoś kto nie zasłużył zajął jego miejsce na piedestale.

11

To już facet nie może docenić stylówy innego ?
Ja jestem dziewczyną a doceniam cycki Elisy xD

4

Po prostu głupio by jeden piłkarz zgarnął wszystko xd

9

Rozbiera ją laserem ? :v xD

0

Może faktycznie coś z tego będzie. Nie wiem na ile wiarygodne info ale do końca roku jestem w stanie poczekać, później kupuję nc+ ;) Tak jakby już trochę na swoim więc z dwojga złego wezmę droższą ale nieco lepszą opcję.

7

Musieli wymyślić kategorie dla Ronaldo xD

0

jakiś Ken raczej

1

Ależ ten Leo jest kochany, wspomniał o Luisie

1

o boże, bracia Marquez :2222

0

Totalnie :D Taki śmieszek z niego :D

0

Jest lepiej niż myślałam :D Szkoda, że nie ma kategorii w której mógłby wygrać Suarez, bo zawsze musi rywalizować z kolegami

0

Tylko Bravo ! Inny wybór będzie niezrozumiały.

1

Marc Marquez

0

Szybkie podsumowanie co przegapiłam ? właśnie włączyłam. Jakie nagrody i dla kogo ? :D

1

Gala ku pokrzepieniu serc Madrytu ? :D

0

Daj mi więcej :D

1

48 h za napisanie, że wali mnie Real i co robią jego piłkarze. W nieco bardziej wulgarny sposób.

0

Od razu Peszko, Mila i Cionek xd

0

Myślę , że teraz jak wroci Suarez to Urugwaj konkretnie namiesza i walka będzie zaciekła :D

0

Będą przedstawione jakieś punktacje czy coś? Żeby po prostu zobaczyć, kto się otarł o podium i ile mu brakowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?