0

Walić takich pajaców

0

Ja juz 3-krotnie obejrzalam skrót z komentarzem Raya Hudsona :D niezapomniany mecz

0

Wez teraz wybierz tutaj jednego zawodnika meczu, nie da się xd drużyna była dzisiaj całkowitą jednością i wyróżnienie jednego gracza będzie co najmniej niesprawiedliwe

0

Ja zaczynam wierzyć w ponowny tryplet! :D

1

Munir dzisiaj wszystkich wkurzył, stad ta 3 :D

2

Munir zabrał mu tę okazję... Chyba najbardziej nielubiany zawodnik Barcelony xd

0

Zauważ, że Douglas tak naprawdę nigdy nie miał szansy się wykazać, zagrał w paru pojedynczych meczach co nie pozwala na złapanie rytmu.

0

Nie rozmawiajmy o snach bo mi się śniło, że przegraliśmy 1:0 a w bramce stał Masip, który nie trafił w piłkę...

1

A to dobre xDDD w życiu się tego nie doczekamy.

0

Jak zaksieguja wpłatę

1

No, przyznam, że było by fajnie. Bo fantastyczna inicjatywa, ładnie uwydatnia znaczenie i celebracje gola :D

0

Bilet na mecz około 2 000 zł a samolot jeśli zamawiałbyś bilety teraz i na kwiecień to około 300 zł w jedną stronę z RyanAir.
Ogólnie to Klasyk to raczej mecz dla bogatych albo niezwykle zaciekłych kibiców oszczędzających cały rok.

2

Moim zdaniem Żermi jest pewniejszy.

0

Zdjęcie wyszło genialnie, już poleciało na pulpit i przypomnia o wpierd*lu jaki zaserwujemy Realowi :D

PS Nawet jeśli tak się nie stanie to i tak walka będzie niesamowita.

1

Wiem, że tych pytań już za dużo i każdego to wkurza ale mam jeden problem i duże wątpliwości. Po pierwsze, jeśli mam prędkość mojego szajsowatego internetu z plusa na poziomie 2 Mb to jest opcja, że Eleven będzie mi zamulać i zacinać się czy raczej płynnie pójdzie ? I dwa, jeśli się zdecyduję na próbę to myślicie, że włączą mi to jeszcze przed Klasykiem ?

2

Chytra baba też jest z Radomia .

2

Nie piszę tego tylko do Ciebie ale denerwuje mnie jak ktoś cały czas nawołuje "Gdyby był Puyol to by tego nie było", "Puyol by go postawił do pionu" itp itd, za dużo wymieniania. Puyola nie ma już w tej drużynie, za jego czasów było jak było ale teraz jest inaczej. I fajnie, oglądałeś Puyola, cieszę się, masz fajne wspomnienia. Ale ciągłe wspominanie Carlesa przy okazji dyskusji o Pique jest conajmniej nieodpowiednie. Całkiem inni gracze, pod wieloma względami ale przede wszystkim inny charakter. Puyi może i zamykał wszystkim japy swoją grą, ale myślisz, że Pique nie jest w stanie tego zrobić ? Jest. Z tym, że jest chłop po prostu szczery i się nie patyczkuje, wali prosto z mostu i nie boi się żadnych konsekwencji. I może i prowokuje i najeżdża, ale odpowiada słownie na sytuacje jakie mają na boisku podczas Klasyków. Lepiej powiedzieć coś w mediach niż na boisku i wylecieć za to. Puyol to taki bardziej dyplomata. Zrozumcie, era Puyola minęła więc skończcie gadać jak to było albo jakby to było gdyby był. Jakie to jest irytujące.

0

Chociaż chyba mogłam się mylić. Właśnie chciałam zamówić przez internet na babci umowę i nie wyświetla mi się to w ofercie kanałów do dokupienia więc chyba nici z tego .... bo nie ma pakietu Canal . Walić tych oszustów i naciągaczy.

0

Może. Z tego co wiem dla tych co mają Canal+ jest taniej, dla tych co nie jest troche drożej ale nieważne jakie masz pakiety, i tak możesz kupić.

0

Z jednej strony wydaje mi się, że jak w styczniu dołączą Arda i Aleix to kadra będzie dobra, ale z drugiej strony nie pogardzę wzmocnieniem ofensywy takim zawodnikiem. Za kogoś z tridente będzie jak znalazł w razie kontuzji albo kiedy któryś będzie odpoczywał. I 5mln za niego, mało. Więc można brać ale decyzja należy do zarządu i Lucho, jakkolwiek zdecydują będzie to dobra decyzja.

0

Spokojnie, nie mówię tego całkiem na serio, jedynie z wielkimi nadziejami :D Wiadomo, że tak nie będzie, nawet jak Real jest w słabej formie.

0

Barca będzie kontrolować spotkanie z efektami

1

Czasami już nie potrafię wyrazić jak bardzo go uwielbiam :D
Jednak ta końcówka, gdzie jest napisane o przyśpiewkach, najazd na Shakire i syna przez kibiców Espanyolu ? Nawet Geri by na nikogo tak nie najechał.

0

Sikam no hahahahah xD Świetne :D

0

Ale Ty kolego masz chore jazdy xd jestem dziewczyną i biorę opcję z meczem. Lepsze zobaczenie chłopaków na żywo i chociaż dotknięcie Pique. To dużo więcej niż upojna noc z jakąś duperka (żadnego Bomera, to gej) xd

0

Nie wierzę w to co widzę... xD

0

Machine Gun Kelly... Do tej pory mam konkretny ból dupy, że nikt ze znajomych nie chce jechać a sama nie pojadę w nieznane... :(

1

A co mamy sądzić, co z tego, że wyznaje islam? Nie jest terrorystą. Ot zwykły facet i świetny piłkarz.

0

Ooo dziękuję bardzo za nieco bardziej szczegółowe informacje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?