Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ty za młody nie jesteś ? :D
Ahh, w sumie kogo ja oszukuję, w Polsce 18 lat ma się w wieku 15 xD
0
Nie wiem czy Ci podpasuje, bo troche te filmy wychodzą z Twoich wymagań ale gorąco polecam Southpaw i San Andreas . Jeśli o komedie chodzi to z nowszych Syp-Agentka i Ted 2 xd
0
Dziękuję bardzo :3
0
Shakira i Gerard to taka idealna para, do tego idealne dzieci, no nie mam pytań :D
Obyś coś ustrzelił chłopie na Bernabeu, należy Ci się !
PS jakieś wideo gdzieś z tego znajdę ?
0
Zasłużył w stu procentach. Nie ma chyba słów by określić jak uwielbiam tego gościa :D
A Xavi mistrz hahah, za takie rzeczy kocham Barce i jej zawodników (tak, Xavi nigdy nie przestanie być zawodnikiem Barcy jak dla mnie ....)
7
Geri to szczery facet. Niech sobie Tebas nie wierzy, że to powiedział, ale on to zrobił i było to bezpośrednie i trafne. Nie od dziś wiadomo kim jest Angel Torres... więc niech sobie darują. Gerard nienawidzi Madrytu ale nie osądzałby prezydenta Getafe o coś takiego gdyby nie miało to solidnych podstaw. Oczywiście, Pique swoje tego dnia zrobił ale zdewastowanie szatni nie idzie na jego konto.
3
O tych właśnie mówię :D
1
A o to prosze państwa, bezdyskusyjny argument dla którego nie powinniście skreślać Alvesa i sprzedawać go w najbliższym okienku transferowym ;)
1
Są ciary, są :D
Ale duży wpływ na to ma chyba ten okrzyk publiczności :D
0
Szczerze... to ta piosenka jest po prostu jakaś nudna, ale może to ja, bo nie słucham takiej muzyki. Ale jak jesteśmy już przy piosenkach z Eurowizji to mi zdecydowanie przypadł do gustu ten power w głosie tejże kobiety :
Oraz taneczny chwyt tych dwóch :D :
1
A czemu ? Może teraz nie ma rewelacji, chłopak nie może się przełamać i strzelić ale jakieś tam postępy robi. Stara się bardzo. Ma potencjał i może coś z niego być, potrzeba czasu ;) Nie każdy rodzi się geniuszem, niektórzy muszą przejść długą drogę.
0
Jedzie, jedzie, już koniec ;)
0
W obecnej formie jestem na nie. W sumie ogólnie gościa nie lubię ale zeszły sezon miał znakomity więc na naszą ławkę będzie ok :v
0
Popieram : pp.
0
I to dziecko... dzieci Vina są większe i nie mają blond włosów
0
Padłam na zawał...
Niemal jak on ale to troszkę wątpliwe
0
Bardzo mądra dziewczyna :D Nie od dziś wiadomo, że kobiety zawsze mają racje.
0
Dokładnie. "Alves pajac" -.- chociaż Pique też średnio odbierają, ale on ma raczej etykietkę szczerego więc się zgadza.
0
Nie wierzę w wynik xD aż włączyłam mecz
1
Dzięki :)
0
Ale ponoć fantastyczna bramka więc mnie pokusiło zobaczyć, meczu nie oglądam bo Real mnie nie interesuje , Sevilla w sumie też tak średnio :D Bramkę Ciro również chętnie zobaczę ! :D
0
jakiś link do bramki Ramosa ? :D
67
A wielu mówiło na Alvesa, że zmyśla żeby załagodzić ich winę, że zamiast przeprosić to jeszcze się wypiera, i macie, następny zawodnik potwierdza jego słowa. No coś w tym musi być. Getafe to taki mały Realik.
0
Gdzieś tam pod koniec w miarę ładnie dośrodkował ale do piłki nikt nie doszedł
0
Marzenie :3 moim zdaniem realne z tym , że Ronaldo jest juz chyba w trójce dla zasady ... Co on zrobił, co osiągnął? Złoty but? No to gratulacje z tym, że te jego gole nic drużynie nie dały, bo biedni zostali bez trofeum. Nasze tridente zaś uzupelnialo się nawzajem i nadal to robią. Takiego zrozumienia i magii nie ma nikt.
0
Akurat dzisiaj moim zdaniem Luis dobrze zagrał, nie raziła mnie jego gra jak ostatnimi czasy
3
Daj mu jeszcze parę meczy a Cię pozytywnie zaskoczy :D Jakoś zawsze miałam do niego słabość... W minionym sezonie na początku też nie zaskakiwał aż dostał jakiegoś kopa w du*ę i był nie do przejścia :D
0
Agentka (Spy) ostatnio obejrzalam i trochę się posmialam :D albo Ted 2
4
Na profilu rok 93 więc nie wiem co mam myśleć...
1
Bez koro nie będzie przerwy :V xDDD