5

Myślicie , że ci ludzie, którzy są przetrzymywani ujdą z życiem ? :(

0

Arda jest w tych 10% normalnych muzułmanów ;)

6

Płakać mi się chce jak widzę co się dzieje z takim pięknym krajem jak Francja... Zbieram pieniądze na Euro coby na meczyk pojechać ale zaczynam się bać i może zrezygnuję a kasę zagospodaruje inaczej. Strach pomyśleć co się może stać podczas tak masowej imprezy. Najwyższa pora coś z tym zrobić, wyprowadzić wojsko, uruchomić wszelkie oddziały specjalne, powiększyć patrol ulic, zacząć zwalczać tych muzułmanów bo przyszłość Europy widzę w ciemnych barwach... W tym momencie cieszę się, że polski naród jest jaki jest i nim dojdzie do takiej sytuacji u nas ja zdążę juz opuścić ziemię. A chcialam napisać swoje wrażenia z niesamowitego meczu Polaków ale w świetle zdarzeń z Paryża nie jestem w stanie i nastroju...

0

Chodzi Ci o Amnesty? Ale swoją drogą popieram, niech wracają do swojego kraju a nie niszczą cywilizowany i piękny kraj.

3

Ja wiem , że dla Pique te gwizdy to symfonia, ale jednak to jest wkurzające jak cholera i szczerze mam tego dość. Gwizdy psują tą przyjemność z oglądania meczu a i na innych zawodników mogą źle wpływać. Hiszpania(Madrycka cześć) ma po prostu fatalnych kibiców. Nasi, polscy kibice , dzisiaj mi się podobają. Odrobimy to !

1

Może po prostu go lubią i uważają, że gwizdy na niego są niesprawiedliwe.

1

Szczerze to ja się nie bałam ;) Podeszłam do tego na luziku. Jedynie przed matmą pojawił się stres ale i tak skończyłam z 63 procentami :D Nie powinno się zbytnio denerwować bo nie ma to większego wpływu na przyszłość ;)

4

Z tego co ja słyszałam nie chodzi o Fair Play tylko o wydatki w stosunku długu ;)

51

Leo wygrał chyba jakiś szpadel żeby wykopać wszystkich tych, których wkręcił w ziemię.

0

Przyznam, jeszcze nie byłam. Może słaby, ale na pewno wart wydanych pieniędzy bo chociaż nie uśniesz.

0

W kinach ? Dobre xD za te same pieniądze lepiej iść na Bonda czy coś.

0

Oficjalny FC Barcelony. U mnie sprawa już zrobiona :D

4

Koleś jest cholernie konkretny i szczery i to w nim uwielbiam. Jest zawodnikiem, który nie podlizuje się kibicom by zdobyć ich więcej a docenia tych, których ma. Walczy do końca, jest silny mentalnie i nie da sobie w kaszę pluć. Jeśli troszkę poprawi swoje zachowanie to widzę go w roli kapitana Barcy w niedalekiej przyszłości. Liczę na mistrzostwo w jego wykonaniu podczas Klasyku. I ja osobiście kocham jego poczucie humoru, trochę podobne mamy xD I nie mówcie, że trzeba szanować każdego przeciwnika itp itd. bo nie trzeba. Co wypada i co nie wypada to kwestia względna. Zawsze jest ktoś kogo nie lubimy z wzajemnością i to się nie zmieni. Zawsze będziemy w stosunku do niego kąśliwi.

0

Gorzej niż na Narodowym xd

0

Nie patrzyłabym na pierwszą połowę bo nasi piłkarze mają coś w sobie, że pierwsze połowy przeważnie są średnie.. Czy my wgl strzelilismy jakiegoś gola w 1 połowie ostatnimi czasy?

0

Ponawiam pytanie :D w minionym sezonie kupiłam koszulkę ze strony Nike i jestem zadowolona, zakup był tego wart bo w końcu genialny sezon i pamiątka na lata. Natomiast w tym roku chciałabym kupić wyjazdowe bo są genialne ale jakoś nie widzi mi się cena, więc za jakieś sprawdzone chociaż o parę zł tańsze byłabym wdzięczna :D

0

Pique i Mathieu lub Masche, w zależności od tego w jakim ustawieniu zagramy itp. Vermaelen jest pewny i pokazał nam, że potrafi dobrze grać ale dawno nie grał, nie ma rytmu meczowego, (Villanovense się nie liczy xd), jest po kontuzji... Nie ma sensu ryzykować. Jeremy jest najlepszym wyborem, może nawet lepszym niż Mascherano przez wzgląd ma walory fizyczne ;)

0

Zapewne nie ma z napisami co?

0

Podobno były jakieś rozmowy w sprawie kontraktu Munira (za rok się kończy) i jeśli miałby on przedłużyć to chce by był korzystniejszy finansowo ... Gó*no gra z przebłyskami i jeszcze chce więcej zarabiać xd Toż to kabaret jakiś.

0

Do kraju szacunek to ja mam ale do niektórych obywateli niekoniecznie. Zresztą jak kolega wyżej to ujął, jest to ironiczne określenie dla wszystkowiedzących znawców, doktorów uniwersytetów, inżynierów, profesorów itp itd którymi wielu Polaków myśli, że jest.

0

Zależy czy pyta o oficjalny mecz czy właśnie taki 'dodatkowy', bo nie wiem jak to nazwać.

0

Alves , Alves :D

2

http://zapodaj.net/c93c7438e1508.jpg.html
Sonda na TVN24. Mógłby mi ktoś wyjaśnić co te Polaczki mają w głowie ? XD

2

Co niektórzy zieją ogniem jak Smok Wawelski... W pierwszym sezonie ! A nie, że wcale. I to jest racja. Zarówno Barca jak i Real grają inaczej niż w Anglii i tutaj znają swoich rywali. W PL potrzebowali by czasu na poznanie reszty drużyn, być może musieliby lekko zmienić styl by się dostosować a na to potrzeba czasu. Może gadam jak potłuczona ale cóż...
Chociaż patrząc też na to jakimi potęgami są te zespoły... Nigdy się tego nie dowiemy i takie gdybanie i kłótnie są nonsensem.

4

Masz w nawiasie...

2

Definitywnie nie.

1

Pique moim zdaniem za surowo oceniony . Roberto słabo , ale każdemu się zdarza zagrać gorzej . Ogólnie drużyna zagrała dobrze . Nawet ta rzekomo słaba 1 połowa, która była słaba chyba tylko przez to , że nie potrafili strzelić .

0

Alen jaki profesor! :D

0

Również interesuje mnie ta sprawa, czekamy :D

13

Tak Panie Jemez, mnie też to boli... Polityka to już taka zaraza, że weszła nawet do sportu, który niegdyś był naprawdę czysty. Szczerze to cóż... nie podoba mi się jak Madryt gwiżdże na Pique ale nie podoba mi się również jak Katalończycy gwiżdżą na hymn Hiszpanii. Więc to nie polityka się wkrada do sportu ale sami kibice ją przynoszą na stadion... Ja wiem, że w przypadku Katalonii jest to po prostu manifestacja w celu oddzielenia od Hiszpanii, a stadion to dobre miejsce z powodu medialności, no ale ludzie, jestem na nie i tyle. Podziwiam Pique za jego działania w kwestii Katalonii itp itd, nienawiść do Madrytu ma już w DNA ale jakoś nie spotkałam się z sytuacją by zbezcześcił jakiś symbol Hiszpanii czy coś podobnego, ba ! nawet gra dla reprezentacji. Więc facet jest wzorem, jak oddzielić politykę od sportu. Jak nie pozwolić by poglądy i dążenia nacjonalistyczne uprzykrzały życie. (Zastrzegam sobie prawo do błędu, wynikającego z mojej niewiedzy bądź niedoinformowania)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?