0

Dzięki wszystkim :D

0

Potrzebuję pomocy przy zakupie Eleven na Nc+. Otóż moja babcia to posiada i obecnie wyjechała i mogę sobie u niej kupić Eleven i oglądać mecze. Ale jak to zrobić? Mam zadzwonić do nich? Trzeba podać jakieś numery karty czy czegoś tam?

4

Chu z awarią prądu, gorzej jak mecz zostanie odwołany/przesunięty z powodu zagrożenia terrorystycznego :o

3

A mi tak ;) wyjdą też repki, które grają dobrze ale powinęła im się noga, jak Szwecja chociażby ;) Turcja tez, wyszła bez baraży a ciekawie grają

0

Myślałam , że Walia jest wyżej :o

0

Na jakiej zasadzie są ustawione koszyki?

0

Na wiosnę jest zaplanowany jakiś mecz reprezentacji Polski w Poznaniu? Bo coś mi się kiedyś o uszy obiło a chcę wiedzieć czy faktycznie :D nie zdążyłam kupić biletów na Wrocław to może chociaż tam się uda.

0

I jak sprawa teraz wygląda?

0

Szukalam tego i wiedziałam, że jak tutaj wejdę to zastanę link, dzięki! :D

2

Boruc. ;D.

0

To może jakaś nazwa? :D

4

Arda to moim zdaniem świetny facet i pewnie załamał ręce po czymś takim...

0

Chłopak ma dopiero 18 czy tam 19 lat, a ładnie leci więc może być naszą przyszłością :D

3

http://naekranie.pl/aktualnosci/hakerzy-z-grupy-anonymous-wypowiadaja-wojne-panstwu-islamskiemu-760216
Nawet oni nie opuszczą tym skurczybykom, i bardzo dobrze. Tragedia ma to do siebie, że jednoczy skrajne przypadki ;)

0

Akurat Roberta Downey Jr uwielbiam więc się nie wypowiem :D ale jednak trochę za dużo dostaje, może naciska na dobre wynagrodzenia. Bo moim zdaniem na pierwszym miejscu powinien być Brad Pitt biorąc pod uwagę rozpoznawalność, bogatą filmografie i nieprzeciętne umiejętności.

0

Szczerze, ja tego filmu wręcz nie znoszę, nie wiem co mnie w nim odpycha ale nigdy nawet go nie dokończyłam...

1

Nie chodzi o problem do nich. Chodzi o to, że co 5 godzin podają, że kupują tego, później tego i zaraz znowu następnego i już nie wiadomo czego oczekiwać.

1

Z limitowanych mamy : Odegaard, Bale i Błaszczykowski :D
A z reszty tych fajniejszych to : Cristiano,Bartra, Rafinha, Sandro, Isco, Busquets :D
Ale wciąż podkreślam, ze nie wiem czy to te haha xD

0

KONIECZNIE musisz mieć nc+ jeśli chcesz sobie dokupić Eleven. Tzn z tego co wiem to są też kablówki np. Netia które Eleven mają w pakiecie. Ale mogę się oczywiście mylić.

0

Nolito, Giovinco, Lavezzi .. boże.

0

Ja wiem, ze tak pewnie będzie i to jest nieuniknione ale jak Ronaldo może być na 2 miejscu ... przecież to śmieszne. Jak samymi bramkami człowiek podbija Złotą Piłkę to ja nie wiem co w tamtym roku w Top3 robił Neuer. Z całym szacunkiem dla Crisa bo gracz z niego niesamowity ale tym roku mało co pokazał, każdy z wymienionej piątki osiągnął więcej niż on i miał dużo większy wkład w sukcesy swojej drużyny.

0

Nie jestem pewna czy to te ale mój brat chyba zbiera :D

0

Hahahah świetne xD
Do komedii byłby jak ulał :D I filmów o wampirach ale to już swoją drogą.

10

Co tu ożywiać, cały czas są jakieś tematy i dyskusje, pustki nie panują ;)

13

http://mixgol.pl/51806,benzema-odwiedzil-kibica-w-szpitalu
Zaraz to kibice będą odwiedzać go w więzieniu xd

10

Nie to miejsce ale ten sam artykuł i ludzie piszą, że inni powinni brać przykład z Polski, w końcu lider z rozumem, że dobry ruch, ogólnie same pochwały :D co mnie najbardziej zdziwiło, jakiś obcokrajowiec napisał "Król Sobieski byłby dumny " :D

1


Kto jak kto, ale cieszę się, że to właśnie oni ;)

3

Na lewą obronę w takim wypadku byłoby za mało zawodników moim zdaniem. Wypadnie Alba i jesteśmy w dupie bo Grimaldo może nie dać rady. Mimo wszystko, tą robotę zostaw Lucho i zarządowi.

2

Oo dobrze, że mi przypomniałes. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wyglądała reakcja ludzi na katastrofę smoleńską? Jakieś czarne opaski na meczach czy coś? 5 lat temu miałam 13 lat i szczerze nie obchodzily mnie takie rzeczy , ale jak wiadomo , człowiek z wiekiem mądrzeje.

1

A Rosji nikt nie lubi. A tak serio to cóż, nie było z tym takiego rozgłosu i wielu ludzi po prostu nie wiedziało, może o to chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?