Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inną drogą .... Shakira Ty szczęściaro :c
0
Widać, że dzieci się znają bo idą za rączkę :3
3
Chętnie adoptuję Tiago :D
Z tatusiem rzecz jasna :v
2
Czy tylko ja po przeczytaniu tytułu mialam inne skojarzenie? :V
Swoją drogą, witam po 2 dniowym banie, ugh
1
Może ten cały szantaż nie opierał się na zysku w postaci pieniędzy i chodziło o coś innego. Może jakieś osobiste zatargi
2
Ciekawe jak w rzeczywistości było bo brzmi to trochę śmiesznie xd
0
Miło z waszej strony :D
Prezent na bierzmowanie? O matko, to się daje? Bo ja nic nie dostałam haha xd
0
Ja bym poczekała do marca chociaż, żeby zobaczyć jak Arda gralby w Barcy, a nuż nawiąże jakiś dobry Kontakt boiskowy z Neymarem :D
0
0
Może być, szluga byśmy zapalili xd
1
Zakładam, że to samo ;) wyraźnie z góry mieli już to zaplanowane. Za 5 minut z którymś z chłopakow sama to posprzatam, po co finansować :D
0
Trochę ból dupy u niektórych dostrzegam. Halloween było więc zabawili się plus ucharakteryzowali szatnie tym sztywniakom jako miejsce zbrodni żeby się wpasowalo w klimat. U mnie w liceum tez dziwne rzeczy czasami się dzieją. Ciężko jest być normalnym i cały czas poważnym, zwłaszcza w obliczu tak szalonego święta. Więc trochę więcej luzu w dupie i mniej spięcia. Aż mi szkoda chłopaków bo chcieli się zabawić, liczyli że i reszta się przyłączy ale widać nie wszyscy są tak pozytywnie nastawieni do życia.
3
Alves jest wyjątkowy, pod każdym względem. Wkurza mnie kiedy jeden znawca z drugim magistrem wyrzucają Daniego z klubu bo średnio mu idzie od początku tego sezonu. Szczerze to czytając ten felieton miałam momentami łzy w oczach. Zawsze będę twardo stała za Danim, bo facet całym swoim życiem zasłużył na szacunek. Jak każdy, ma jakieś przywary ale jest po prostu świetnym zawodnikiem jak i człowiekiem. Mam nadzieję , że zanim odejdzie z Barcelony, a jeszcze na to czas, to zapisze się na kartach historii futbolu, zasługuje na to. Następna sprawa jest taka, że niemiłosiernie wkurza mnie narzekanie na styl Alvesa i to jak się ubiera. Owszem czasami wygląda to conajmniej śmiesznie ale przecież Pique ubrał się na rycerza xd uważam, że ma facet dobre wyczucie stylu i współczesnej mody. Wśród tych bogatych jest to cenione. Dani to także dusza towarzystwa jakich mało, koleżeński, żarowniś, super koleś jednymi słowy .Jest jednym z pierwszych piłkarzy FCB o których spotkaniu marzę, autografu również się to tyczy.
Kończąc, chyba nigdy nie zapomnę akcji z bananem :D
Ps , nie działa mi filmik , jestem na telefonie .
0
Z tego co wiem to Rakieta jest blisko z Rafinha i Ter Stegenem :D zresztą, i tak nie ocenimy jak sprawa wygląda. Ja za to jak kolega niżej mam takie wrażenie jakby Mathieu był lekko na boku. Ale bądź co bądź, oni wszyscy są drużyna i dobrymi kolegami i nie ma gościa który byłby jakoś odstawiony na bok ;)
0
Zapominasz, że jest jeszcze Boruc xd chociaż nie wiem co u niego już od dłuższego czasu
0
Mam to samo ;)..
1
Mi się jednak marzy jakiś wypad na imprezę czy coś z chłopakami :D jezu, nie, bo zaraz zacznę ubolewać nad swoim beznadziejnym życiem xd
0
Spoznilam się i pomoglabym ale widzę, że sprawa załatwiona :D swoją drogą, te zdania są naprawdę łatwe
0
Jak znajdziesz to taka mieszanka jak moja co wyżej pisałam jest naprawdę dobra, a tak to polecam labradora, mam suczkę, bardzo łagodna, nauczona kulturki ale panicznie boi się wody, a to trochę dziwne. Moja kuzynka 3-letnia często się z nią bawi, ani razu nie zdarzył się jakiś incydent, kładzie się na niej, łapy i uszy rusza, gębę otwiera i nic :D
0
Również mam psa mieszankę husky-malamute. No świetny pies :D kocha jeździć ze mną samochodem, najlepiej na przednim siedzeniu, ale wtedy to już nie po drogach publicznych, duzo biega, bawi się, mało szczeka, nie gryzie, bardzo łagodny ale też trochę wrażliwy i uparty bardzo xd czasami jakiegoś doła łapie. I mój nie jest jakiś ogromny, taki sredniak :D
0
http://m.cda.pl/video/5052569a?notify=1025302 sory , że dopiero teraz ;) ale bez napisów , nikt nie robił bo czekają na normalny odcinek.
0
Drugi sezon była miazga :D trzymam kciuki i liczę, ze jeszcze nas Arrow zaskoczy. I Constantine w następnym odcinku , tzn juz go widziałam bo wyciekł do sieci, bardzo fajny moim zdaniem, bo Constantine uwielbiam :3
0
Jeszcze się rozkręci, mam nadzieję :D w sumie według zapowiedzi producentów klimat będzie lżejszy i sam pan Queen ma być bardziej wyluzowany. Coś tam z tych zapowiedzi dostrzegam ale niewiele póki co ;)
1
Arrow, The Flash, Gotham, Chicago Fire, Chicago PD, Suits, Pamiętniki wampirów, Dawno dawno temu, Limitless. To z tych co na bieżąco, bo są jeszcze takie które się zakończyły, przerwałam albo coś xd ogólnie to cieszy mnie, że tutaj wielu Arrow ogląda
0
Albo po prostu mało oddaje strzałów.
0
Cóż, może to błędne, ale według tego Suarez ma najlepszą skuteczność xD
0
Szkoda, że przy tym wzroście nie zachwyca grą w powietrzu ;/ byłby już absolutnym geniuszem chociaż i teraz nie można niczego mu odmówić
0
Plus jest to cytat z polskiego filmu przerobiony tak by pasował do sytuacji ;)
0
Ah ten komentarz, widzę, że nie lubisz się czasami pośmiać, a szkoda :(
0
A Bravo złapie kontuzje to kto będzie grał? Masip?