4

@draxidox pewnie tak rzadko, że trzeba się pochwalić

6

@dafik85 zdecydowanie polecam. Mamy tutaj paru ponadprzeciętnych użytkowników, którzy twierdzą, że jest mało ambitny i dla ameb, nie ma sensu tego słuchać i oceń sam.

0

@Barca1992 geosztorm mi się podobał, więc myślę, że możesz sprawidzc ;)

0

@contowsky zazwyczaj piwo albo drinki z wódką, nigdy czysta. Uwielbiam różne likiery, Jaggermeister oczywiście ulubiony. Do tego sporadycznie winka.

0

@justfootball Nairobi, Profesor i Raquel ulubieni. O śmieri Arturito snilam codziennie. Oczywiście w dalszych odcinkach poznasz Gandie. Znienawidzony najbardziej.

0

@kamilos1214 śmiało jedz.

0

@tomek256 przecież tak napisałam.

5

Na stronie Nike jest 30% zniżki na wszystko w dziale wyprzedaż. Trzeba wpisać kod APRIL30, dobra sprawa jak ktoś chciałby sobie coś kupić z Barcelony, nawet niekoniecznie ;)

1

@koziar lepiej być nieświadomym, że można żyć i mieć jakieś życie niż żyć i je stracić.

0

@Pablopicasso27 nie wiem ale ponoć galaretka nie tezeje przez kiwi właśnie

1

@Danny Gaucho może i przesadzam, takie pierwsze emocje. Seriali już trochę obejrzane, z popularniejszych tytułów no to Breaking Bad, Narcos, Suits, seriale spod ręki Marvela i DC, Szkoła dla Elity, Sex Education, Stranger Things, pierwsze co przyszło do głowy.

0

@justfootball dom z papieru

0

@Michvl no tak średnio bym powiedziała xd

2

@xVENUMx Punisher.

5

Długo nie mogłam się zabrać za Dom z Papieru, kiedy wyszedł 4 sezon w końcu się przelamalam. I jestem zakochana w tym serialu. Dla mnie to jest dzieło. Zaczynam co prawda 3 sezon ale jestem pod ogromnym wrażeniem.

0

Basketo.pl, ktoś tam kupowal? Widzę mieszane opinie, te negatywne zazwyczaj sprzed paru lat ale... Właśnie. Szukam kogoś kto mi powie czy to legitny towar

0

@FDJ a to nie mogłeś sobie zrobić profilu zaufanego?

0

@justfootball zdecydowanie napisy, hiszpański super brzmi w takich serialach

0

@derlysy1979 Stranger Things, Sex Education

0

Jest ktoś tutaj w Sizeerclub i ma kartę? Teraz w Coca-Coli można sobie wbić kodzik i jest 20 zł do wykorzystania w sklepie.

0

Jest ktoś tutaj w Sizeerclub i ma kartę? Teraz w Coca-Coli można sobie wbić kodzik i jest 20 zł do wykorzystania w sklepie. Chciałabym to sprawdzić czy działa i zakupić czapkę, ale nie mam jak niestety.

0

@Striker tez jestem w szoku xD kupuję sobie pomarańcze do soku w Lidlu, trochę większe są od piłki tenisowej, dają więcej soku niż te duże pomarańcze deserowe a i tak na szklankę 300 ml ida 3 takie.

1

@michaleu to wczoraj a nie dziś.

0

@ArterkHD pull & bear maja teraz u siebie. A to dobra markowa firma

1

@VamosGirl nie wiem czy aż tak bardzo trzeba trzeba latać z zapaleniem spojówek po izbach. Lekarz rodzinny wystawi ci jutro receptę na dobre krople i tyle, chronić oczy przed mocnym światlem. A tak do jutra można jakieś nawilżające jeśli masz jakas aptekę czynna. Zapalenie mam średnio raz w roku przez to, że noszę soczewki i nie raz się zagalopuje

1

@Chrupas szkoła dla elity

0

@kerouac po 40 minutach włączyłam, strasznie mnie męczył

0

@LuisSalvano zabilabym jakbyś był moim sąsiadem. Nie można się za to zabrać z rana?

0

@DanielOOL najlepsze.

0

@Piotr89Sand no to akurat prawda, Polaków coraz więcej. W tamtym roku byłam w naprawdę małej miejscowości a i tak dwie rodziny spotkaliśmy. Ale wciąż można znaleźć perełki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?