1

@Jaca27 ja tak jak Ty, magnesy na lodówkę, trochę pocztówek i monety-stare, limitowane albo zwyczajnie różne drobne z różnych walut.

0

@Hiacynk smak Redbulla a Blacka CZY Tigera to niebo a ziemia

6

@TheMugShot lipny ten twój garaż

1

@IronSanHybrid u mnie w Lubuskiem dzisiaj trochę popadało z rana, teraz już cisza, ale na jutro też coś zapowiadają. Niech trochę popada bo ogródek muszę zasadzic :D

2

@PatrykBarcelona czasami opcje są schowane w pasku na górze telefonu

0

@barcelonaLM aha, jak to obliczyłeś?

2

@Piotr89Sand ogólnie ja często kupuję w euro rtv agd i zawsze było spoko, mam nadzieję, że twój zwrot sprawnie pójdzie

2

@Hiacynk i jeszcze ja xdd.

0

@KSSniper a ligę ile razy wygrali? Czy puchar króla? Wszystko ma znaczenie.

2

@swiergol2 a mi za to podobała się seria Face to face

0

@IronSanHybrid w życiu nie widziałam drożdżówki z rodzynkami. Zawsze owoce, ser, budyń, mak.

0

@codemat ja za to uwielbiam Busem przez Świat. Byli już w tak wielu miejscach, ja oczywiście najbardziej lubię ich wyjazdy do Stanów, super opowiadają, mają dużą wiedzę i pokazują wiele świetnych miejsc i widoków. Oczywiście wszystko to okraszone fajnymi opowiastkami

0

@patry295 zależy jakie. Na pewno nie 5-kilowy łańcuch

1

@Chwytliwy już lepiej ustaw swoją facjate xdd

1

@TheNekro94 władca pierścieni, piraci z Karaibów. A reszty nie lubię.

4

1

@Kajtek77 szkoda. Niesprawiedliwe w stosunku do poprzednich lat, masa stresu i nauki a tutaj cyk, na luziku. Za łatwo.

0

@Lubczyk698 hmm, dla mnie to McRoyal number Oneee. Do tego jednen z sezonowych czyli Maestro Burger Grilled Cheese.

1

@Hushovt niekoniecznie chrabąszcze. Mogą to być wtyki amerykańskie. Średnio co dwa dni wynoszę jakiegoś cwaniaka z pokoju

0

@KrystianR 23................

0

@RMS co takiego robisz, że tyle latasz?

2

@puyol_presidend5 niebiesko czarna a buty miętowo szare

1

@IronSanHybrid też dzisiaj oglądałam, pierwszy raz, interesujące zjawisko. Gdzie już człowiek potrafi zaingerowac...

0

@DLFCB nie.

0

@Zip niepłaczęponotredame

0

@Colon łosoś i dorsz jak dla mnie najlepsze. Do tego może byc jeszcze mintaj.

0

@xVENUMx dokładnie jak ktoś wyżej, są to Nike Air Max 90. A dokładniej to podróbki tych butów. Żeby przypadkiem się nie zhańbił i kupił tego xd

0

@robsesh ja mieszkam na wsi, obok pola, czasami jak brama otwarta to piesek sobie wyjdzie się pokręcić wzdłuż siatki, pewnie to nawet na podwórku łapie, ostatnio miał wyciągnięte ponad 10 kleszczy... Drugi pies podobnie. Zainwestkwalismy im w tabletki. Do najtańszych nie należą ale chyba jedna z lepszych opcji

0

@ArterkHD już po? Szybki jesteś. Ale moja świętej pamięci prababcia też w niedzielę miała obiad o 12. No ale ona juz 6 jadła śniadanie.

0

@Kluivert_P no i to jest całkiem pokaźny dorobek :D Ja na razie Holandia, Chorwacja i Irlandia ale tutaj niestety po za Dublinem to tylko morze udało mi się zobaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?