0

Po meczu z Napoli odczucia byłby pozytywne, jakby wracali na właściwe tory, ale dzisiaj Bayern nas wyjaśnił, w 1 połowie można było jakoś przeżyć tą grę Barcy, ale 2 połowa to istna katastrofa. I zastanawia mnie czemu Setien nie zaryzykowal i nie zrobił radykalnych zmian, nie mial nic do stracenia a świeża krew często zmienia wiele. Puig tylko czekał, nawet Rakitic mógłby wejść, kurde no.

0

@Janiama niestety ale kupy sie to nie trzyma xd

2

@Janiama Griezmann lepszy od Perisica... Griezmann jest lepszy od kogokolwiek ze składu Bayernu?

1

@msmsms o jezu, uwagi nie można zwrócić, jakie to delikatne. A godzina nic do tego nie ma, ludzie przeciez na nocki pracują :)

0

@Encore zdecydowanie jutro wspieram Lipsk. Ale będzie s to ciężka przeprawa

0

@DLFCB co to Championship League?

0

Wiecie cos na temat tego czy próg PITu 0 został zmniejszony czy coś? Zawsze dostawałam i na kwitku z pracy były rozpisane a w tym miesiącu nie ma i nie wiem czy przepisy sie zmieniły czy wina pracodawcy

1

@Kubox Mój młody od maja do zimy zrobił tyle szkód na podwórku, ze wyceniamy je wyzej niz wartość psa. Ale teraz ma juz ponad rok i jest super grzeczny i posłuszny. Staraliśmy sie ile sie dało, głównie właśnie nagroda za posłuszeństwo. Ale duzo uciekał, rozwalal, gryzl. Ale z czasem zrobil sie z niego aniołek

2

@Odcinkowy tez nie wjem kto. To Margot i tez mnie to zastanawia o czym sie tutaj mówi, ja znam tylko Margot Robbie ale to chyba nie ona xD

0

@jedrek7000 gorączka, kaszel

0

Ale De Bruyne jest dobry. Ciekawe czy do nas by pasował

1

@konrad1661 oo, ciekawe rzeczy, jakie wymagania na pilota?

0

@konrad1661 dla mnie właśnie lepiej od kurczaka wygląda mięsko z indyka

2

@BarcaInfo ale Bayern to żydy, ludzie xd

0

Słyszeliście o Trading 212? Może ktoś się wypowiedzieć? Jestem w tym zielona. Bawić się?

0

@BarcaInfo ale czemu, po co

0

@Krotaxer a to jakieś firmy mają postoje jeszcze?

0

@marcin000019 wyjątkowe były kiedyś laysy borowikowe

0

@zmiter912576 szczerze to tylko na jednym pogrzebie miałam styczność z przemową, na pogrzebie mojego kuzyna. Jego znajomi że studiów napisali bardzo ładną przemowę. Opowiedzieli o różnych sytuacjach kiedy wykazał się dobrocią, kiedy im pomógł, mogli na niego liczyć. Całość była tak napisana jakby zwracali się do niego, dziękując za to jakim był człowiekiem.

0

@SonBarcaGoku i tak i nie.

0

@Encore bardzo prawdopodobne w takim razie, że jeździ od pon do pt i weekendy w domu, mam rację?

0

Mamy tutaj kierowców ciężarówek? Interesuje mnie ile zarabiacie, pieniądze to nie jest dla mnie temat tabu, czy 6-6.5 tys to dobra wypłata dla świeżego kierowcy?
Edit. Dodam, że system 2/1

0

@Vane właśnie, zależy co to ma być. Bluzy, koszule, spodnie, dresy, t-shirty, polo...

0

Ja często jeżdżę do Międzyzdrojów ale na plażę chodzę pod klify, trzeba się przejść plażą, prawie nie ma ludzi a jak są to tacy jak ja, co lubią relaks w spokoju.

0

@NeroTFP Corona Beach

1

@PatrychoO o widzę panie, pan niedaleko, Gorzów Wlkp :D

2

@dzagos ogólnie najlepiej według mnie jest w okolicach Splitu i w drodze do Trogiru, jedno i drugie miasto bardzo fajne, Split duży a Trogir klimatyczny. Też jeszcze wyspa Ciovo zaraz obok Trogiru. Pomiędzy tymi miejscowościami jest dużo fajnych mniejszych, z fajnymi plażami między innymi kilka miejscowości z nazwą Kastel (i druga część nazwy, między innymi Kastel Luksic, Kambelovac). No i oczywiście Omis, super położenie, góry i morze *. *

1

@SHIBA dzieje się :D

1

@Joey salami, pieczarki, sos czosnkowy albo majonez.
A druga sałata, jajko smażone, bek9n/boczek smażony, majonez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?