Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po meczu z Napoli odczucia byłby pozytywne, jakby wracali na właściwe tory, ale dzisiaj Bayern nas wyjaśnił, w 1 połowie można było jakoś przeżyć tą grę Barcy, ale 2 połowa to istna katastrofa. I zastanawia mnie czemu Setien nie zaryzykowal i nie zrobił radykalnych zmian, nie mial nic do stracenia a świeża krew często zmienia wiele. Puig tylko czekał, nawet Rakitic mógłby wejść, kurde no.
0
@Janiama niestety ale kupy sie to nie trzyma xd
2
@Janiama Griezmann lepszy od Perisica... Griezmann jest lepszy od kogokolwiek ze składu Bayernu?
1
@msmsms o jezu, uwagi nie można zwrócić, jakie to delikatne. A godzina nic do tego nie ma, ludzie przeciez na nocki pracują :)
0
@Encore zdecydowanie jutro wspieram Lipsk. Ale będzie s to ciężka przeprawa
0
@DLFCB co to Championship League?
0
Wiecie cos na temat tego czy próg PITu 0 został zmniejszony czy coś? Zawsze dostawałam i na kwitku z pracy były rozpisane a w tym miesiącu nie ma i nie wiem czy przepisy sie zmieniły czy wina pracodawcy
1
@Kubox Mój młody od maja do zimy zrobił tyle szkód na podwórku, ze wyceniamy je wyzej niz wartość psa. Ale teraz ma juz ponad rok i jest super grzeczny i posłuszny. Staraliśmy sie ile sie dało, głównie właśnie nagroda za posłuszeństwo. Ale duzo uciekał, rozwalal, gryzl. Ale z czasem zrobil sie z niego aniołek
2
@Odcinkowy tez nie wjem kto. To Margot i tez mnie to zastanawia o czym sie tutaj mówi, ja znam tylko Margot Robbie ale to chyba nie ona xD
0
@jedrek7000 gorączka, kaszel
0
Ale De Bruyne jest dobry. Ciekawe czy do nas by pasował
1
@konrad1661 oo, ciekawe rzeczy, jakie wymagania na pilota?
0
@konrad1661 dla mnie właśnie lepiej od kurczaka wygląda mięsko z indyka
2
@BarcaInfo ale Bayern to żydy, ludzie xd
0
Słyszeliście o Trading 212? Może ktoś się wypowiedzieć? Jestem w tym zielona. Bawić się?
0
@BarcaInfo ale czemu, po co
0
@Krotaxer a to jakieś firmy mają postoje jeszcze?
0
@marcin000019 wyjątkowe były kiedyś laysy borowikowe
0
@zmiter912576 szczerze to tylko na jednym pogrzebie miałam styczność z przemową, na pogrzebie mojego kuzyna. Jego znajomi że studiów napisali bardzo ładną przemowę. Opowiedzieli o różnych sytuacjach kiedy wykazał się dobrocią, kiedy im pomógł, mogli na niego liczyć. Całość była tak napisana jakby zwracali się do niego, dziękując za to jakim był człowiekiem.
0
@SonBarcaGoku i tak i nie.
0
@Encore bardzo prawdopodobne w takim razie, że jeździ od pon do pt i weekendy w domu, mam rację?
0
Mamy tutaj kierowców ciężarówek? Interesuje mnie ile zarabiacie, pieniądze to nie jest dla mnie temat tabu, czy 6-6.5 tys to dobra wypłata dla świeżego kierowcy?
Edit. Dodam, że system 2/1
2
@MichalZZZ ja tu pierwszy raz :D
Bella Thorne może? :D
https://i.iplsc.com/-/000937O9QRLNLXXY-C122.jpg
https://i.pinimg.com/736x/51/47/c3/5147c3985a7cfba78e843636dd344b41.jpg
0
@Vane właśnie, zależy co to ma być. Bluzy, koszule, spodnie, dresy, t-shirty, polo...
0
Ja często jeżdżę do Międzyzdrojów ale na plażę chodzę pod klify, trzeba się przejść plażą, prawie nie ma ludzi a jak są to tacy jak ja, co lubią relaks w spokoju.
0
@NeroTFP Corona Beach
1
@PatrychoO o widzę panie, pan niedaleko, Gorzów Wlkp :D
2
@dzagos ogólnie najlepiej według mnie jest w okolicach Splitu i w drodze do Trogiru, jedno i drugie miasto bardzo fajne, Split duży a Trogir klimatyczny. Też jeszcze wyspa Ciovo zaraz obok Trogiru. Pomiędzy tymi miejscowościami jest dużo fajnych mniejszych, z fajnymi plażami między innymi kilka miejscowości z nazwą Kastel (i druga część nazwy, między innymi Kastel Luksic, Kambelovac). No i oczywiście Omis, super położenie, góry i morze *. *
1
@SHIBA dzieje się :D
1
@Joey salami, pieczarki, sos czosnkowy albo majonez.
A druga sałata, jajko smażone, bek9n/boczek smażony, majonez.