0

@Bobrowik też siedzę na dupie od dzisiaj

1

@cules100pro jeśli brązowieją igły to w Mrówce maja na to dobry preparat do spryskiwania, po paru dniach trzeba otrzepać z tych igieł. Na pewno pracownik ogrodnictwa będzie wiedział

0

@ShinobiQWE no ja właśnie wróciłam z bratem, którego trzeba było odebrać ze szkoły z powodu tego, że miał kontakt z Panią pedagog u której jest PODEJRZENIE koronawirusa

1

@Mario96w zawsze jak w przedszkolu coś mi się nie podobało to leciały srogie groźby w kierunku przedszkolanki

0

@Piorun konkurencja jest spora

0

@Kwiatek67 Boruc w karnych genialny

0

@cules100pro Boruc :D

0

@jeyx77x pewnie długi.

0

Griezmann to dramat. Dest dobre wejście, Frenkie się pogubił, nie mial kto strzelać, potrzebujemy napastnika. Tyle z mojej strony :D

0

Robił ktoś CV przez GoldenLine? Mam wpisaną datę urodzenia ale na wygenerowanym CV nie ma jej

1

@Kredon za długa dyskusja, żeby czytać ale jakp dziewczyna powiem tak, jak imprezuje sobie z kolegami to szuka już sobie innego ch*ja. A z Toba nie zrywa dopóki nie będzie pewna, ze z kimś innym jej wyjdzie. Po czasie zrozumie, ale teraz nie ma sensu jej trzymać, pogoń. Ja osobiście bez chłopaka nie imprezuje, a jak sie spotykam ze znajomymi, bardziej to z koleżankami, to imprezy sa rzadko, raczej jakis bar, kręgle czy cos w tym stylu.

4

Ja mam tylko nadzieję, ze jak dojdzie do wcześniejszych wyborów i zmiany zarządu i prezydenta to nie będą ingerować w drużynę i to co udało się teraz z niej zrobić, że nie będzie żadnego wpychania na siłę Xaviego i innych takich. Bo akurat teraz widzę, ze drużyna ma się dobrze, byle poprawić politykę transferową.

0

@Keson ja też nie, jakiś Netflix zaraz

0

@NeroTFP Żużel niezbyt mnie interesuje ale wiem, że Zmarzlik jest na topie teraz ale mimo wszystko Lewy moim zdaniem, ta Liga Mistrzów... :D

1

Todibo jest aż tak słaby, że rzucamy nim na lewo i prawo ? Potrzebujemy środkowego obrońcy, nie warto go zostawić ? I czy on faktycznie dostał tutaj jakąś realną szansę ? Tyle czasu kiedyś trzymaliśmy Vermaelena czy Mathieu a teraz nawet młodemu nikt nie daje szansy

1

@koksik2700 Pique. Chyba jeden z najbardziej "barcelońskich" piłkarzy

1

@pawello10 tak było, potwierdzam. Zresztą mam wrażenie jakby mniej się cieszyli z goli Ansu

1

Za Antułana teraz Dembelele albo Trincao i lecimy dalej

1

@Mr8lack mi brakuje wygranej Charleroi i gola Reims xdd

0

Robimy wymianę, Suarez do nas, Griezmann do Atleti

2

Dobry dzień dla eks-barcelonistów. 2 gole i asysta Suareza w 20 minut. Gol Rakiticia. Golni asysta Munira. Asysta Denisa Suareza, nice :D

1

@pauletaa mi sie zawsze wydawało, że Amigosi to byli Messi, Suarez, Busquets, Alba, Pique. Z doskoku Vidal.

0

@Elisan12 tez mi sie zdarza oglądać na stsie, nie ma szału ale można oglądać, nie to samo c9 w tv ale jest ok

1

@siwykrb juz dawno temu wykupilam Eleven, wydawało sie ze wystarczy...

4

@clyde tez nie znam.

5

@PatrychoO masz rację, niestety :c

1

Gdzie jutro obejrzymy mecz Barcy?

1

@MichalZZZ bicik kozak, sam rap juz gorzej ale mimo wszystko jest spoko

1

@BulaKG Trinkets, White Lines

0

@tristan87 zależy jaki makaron

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?