Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobrowik też siedzę na dupie od dzisiaj
1
@cules100pro jeśli brązowieją igły to w Mrówce maja na to dobry preparat do spryskiwania, po paru dniach trzeba otrzepać z tych igieł. Na pewno pracownik ogrodnictwa będzie wiedział
0
@ShinobiQWE no ja właśnie wróciłam z bratem, którego trzeba było odebrać ze szkoły z powodu tego, że miał kontakt z Panią pedagog u której jest PODEJRZENIE koronawirusa
1
@Mario96w zawsze jak w przedszkolu coś mi się nie podobało to leciały srogie groźby w kierunku przedszkolanki
0
@Piorun konkurencja jest spora
0
@Kwiatek67 Boruc w karnych genialny
0
@cules100pro Boruc :D
0
@jeyx77x pewnie długi.
0
Griezmann to dramat. Dest dobre wejście, Frenkie się pogubił, nie mial kto strzelać, potrzebujemy napastnika. Tyle z mojej strony :D
0
Robił ktoś CV przez GoldenLine? Mam wpisaną datę urodzenia ale na wygenerowanym CV nie ma jej
1
@Kredon za długa dyskusja, żeby czytać ale jakp dziewczyna powiem tak, jak imprezuje sobie z kolegami to szuka już sobie innego ch*ja. A z Toba nie zrywa dopóki nie będzie pewna, ze z kimś innym jej wyjdzie. Po czasie zrozumie, ale teraz nie ma sensu jej trzymać, pogoń. Ja osobiście bez chłopaka nie imprezuje, a jak sie spotykam ze znajomymi, bardziej to z koleżankami, to imprezy sa rzadko, raczej jakis bar, kręgle czy cos w tym stylu.
4
Ja mam tylko nadzieję, ze jak dojdzie do wcześniejszych wyborów i zmiany zarządu i prezydenta to nie będą ingerować w drużynę i to co udało się teraz z niej zrobić, że nie będzie żadnego wpychania na siłę Xaviego i innych takich. Bo akurat teraz widzę, ze drużyna ma się dobrze, byle poprawić politykę transferową.
0
@Keson ja też nie, jakiś Netflix zaraz
0
@NeroTFP Żużel niezbyt mnie interesuje ale wiem, że Zmarzlik jest na topie teraz ale mimo wszystko Lewy moim zdaniem, ta Liga Mistrzów... :D
1
Todibo jest aż tak słaby, że rzucamy nim na lewo i prawo ? Potrzebujemy środkowego obrońcy, nie warto go zostawić ? I czy on faktycznie dostał tutaj jakąś realną szansę ? Tyle czasu kiedyś trzymaliśmy Vermaelena czy Mathieu a teraz nawet młodemu nikt nie daje szansy
1
@koksik2700 Pique. Chyba jeden z najbardziej "barcelońskich" piłkarzy
1
@pawello10 tak było, potwierdzam. Zresztą mam wrażenie jakby mniej się cieszyli z goli Ansu
1
Za Antułana teraz Dembelele albo Trincao i lecimy dalej
1
@Mr8lack mi brakuje wygranej Charleroi i gola Reims xdd
0
Robimy wymianę, Suarez do nas, Griezmann do Atleti
2
Dobry dzień dla eks-barcelonistów. 2 gole i asysta Suareza w 20 minut. Gol Rakiticia. Golni asysta Munira. Asysta Denisa Suareza, nice :D
1
@pauletaa mi sie zawsze wydawało, że Amigosi to byli Messi, Suarez, Busquets, Alba, Pique. Z doskoku Vidal.
0
@Elisan12 tez mi sie zdarza oglądać na stsie, nie ma szału ale można oglądać, nie to samo c9 w tv ale jest ok
1
@siwykrb juz dawno temu wykupilam Eleven, wydawało sie ze wystarczy...
4
@clyde tez nie znam.
5
@PatrychoO masz rację, niestety :c
1
Gdzie jutro obejrzymy mecz Barcy?
1
@MichalZZZ bicik kozak, sam rap juz gorzej ale mimo wszystko jest spoko
1
@BulaKG Trinkets, White Lines
0
@tristan87 zależy jaki makaron