0

Nie wiecie jak to jest ze sprzedażą marihuany w Holandii turystom? Słyszałam, że miało to wejść, jakiś zakaz, żeby tylko Holendrzy mogli kupować.

2

@SelloutCrowd chyba Egzotyka najlepsza. Jeśli chodzi o tytuł... Ciężko wybrać, jedne z lepszych to Zorza, Między słowami, Madagaskar, z nowej płytki Bubbletea. Do tego tak osobiście - Carnival.

1

@MichalZZZ to jest mało? Mało to można powiedzieć jak powiesz, że dwa razy w miesiącu wypujesz 3 drinki

4

@Zioolek10 ja troszkę takich cech widzę w Ter Stegenie. Poniekąd Pique też ma kilka dobrych cech

0

@CZaras mój chłopak ma ten sam problem, myśleliśmy że to tylko błąd u nas ale widzę, że problem jest większy. Rozwiązania na razie nie mamy

0

@Ratamahatta jak to rozumiecie? Co autor miał na myśli?

0

@Colon dokładnie jak mówi Aqualitek. Ja właśnie robię mix z oliwy i przypraw i pędzelkiem smaruje po pokorojonych na frytki batatach. I do piekarnika. Pilnować, żeby się nie przypaliły bo wtedy to już smak tragiczny. Do tego robię sobie gesty domowy sos czosnkowy i jest elegancko. Fajny jest ten sos śmietanowy z McDonald's do tego.

1

@mikael licz owieczki :D serio, do znudzenia. Albo trochę alkoholu, jedno piwko albo drineczek. Ewentualnie masturbacja :D

0

@Bykunn ciekawe, skąd masz takie info? Za dużo rozdają, jeszcze podniosa jakieś podatki czy w coś w branży turystycznej, żeby kasa się zwróciła :D

1

Siemka, ma ktoś PowerPointa? Mam zrobiona prezentacje przez internet na stronie Microsoft i trzeba zapisać w formacie ppsx a tego już zrobić tam nie mogę tylko w wersji na komputer, mogę liczyć na małą pomoc? Mała prezentacja brata, podstawówka xd

0

Jak rozumiecie te polecenie? Trochę nie do końca wiem co ma zawierać ta prezentacja.
"Wykonaj prezentację o temacie 'zawody sportowe'. Wykorzystaj animacje obiektów, przejścia slajdów w ten sposób, aby po jej uruchomieniu animacja sprawiała wrażenie filmu. Możesz wykorzystać dowolna dyscyplinę sportową"

0

@FC1899Barca z tego co czytam na różnych stronach to Szpaku zbiera największe hejty ale jednocześnie nabija dużo wyświetleń...

7

@MESSIah16 ja również pozdrawiam tych ludzi :D duście się dalej

1

@Adamski69 jestem pewna, że wiele się jeszcze wydarzy

3

@Majkel34 nie rozumiem jak można pisać, że ktoś nie umie się doczekać... Czy to ma jakiś sens w ogóle?

0

@mart trudne zadanie dałeś, za mało szczegółów

1

@Joey raczej pizza, chociaż pierożki swojskie też byłyby git :D

0

@Bobo25 nic nie zwojują. Nie ma czegoś takiego.

0

@jeyx77x Quebo dał z Taco jako Taconafide

1

@Jaca27 no ja miałam w planie w tym roku Amsterdam autkiem i w lato Chorwacje, również autkiem z drugą połówką moją, ale z tym przez pracę już może być problem.

0

@ArterkHD noo, bardzo fajna, wywołuje emocje podczas słuchania, i głos Szpaka jest naprawdę mocny

2

Jak myślicie, kiedy będzie można znów podróżować? Obawiam się, że po sezonie letnim ale mi akurat to nie przeszkadza, byle jeszcze w tym roku

1

@TheNekro94 air force na pewno są trochę cięższe ale też i bardziej pospolite od jordanów. Jak na lata to Jordanki chyba minimalnie wygrywają. Ale cenie sobie obydwa modele, ja chodzę w air forcach a mój chłopak w jordanach, ale my preferujemy kolorowe, ale w każdym razie jedne i drugie są eleganckie i wygodne.

0

@tbas ponadto, maja być tylko takie zabawki, które można łatwo zdezynfekowac, przedszkolanki muszą mieć mniej jak 60 lat. W wsi obok mojej jest prywatne przedszkole, dyrektorka już zapowiedziała, że nie otworzy.

2

Halo halo, mamy tutaj różnych kucharzy i piekarzy, sprawdzony przepis na ciasto drożdżowe z kruszonka i owocami? Macie coś dobrego? Prababcia niestety nie pozostawiła po sobie przepisów, wszystko zabrała do grobu i nikt nie może odtworzyć tego smaku. Dzisiaj ja podejmuje próbę :D

0

@Nano22 marylka.

1

@TheNekro94 Zbita piona i fotka z O.S.T.R i nosiłam na rękach Quebonafide na koncercie + focia że Sławomirem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar Busquets, Griezmann

1

@Varg wszyscy do biedry a w aplikacji Lidla taka sama promka tylko 20 piw w cenie 10. A i wybór Lidl ma chyba większy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?