Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP jeszcze Arda Turan :D
2
Podróżowaliście po świecie na własną rękę? Gdzie byliście? Jestem jedną z osób, która dopiero zaczyna takie poznawanie świata i jestem zdania, że nie poznasz świata jeżdżąc na wycieczki z biurem podróży, to głównie dla tych co chcą się smażyć na plaży a potem do hotelu ol inkluziw.
0
@justfootball Arturito jest mega irytującym idiotą ale Gandia to prawdziwy skur....syn
0
@BaRcA!FaN fajnie, u mnie 11 zł jedna sztuka jednorazowa
1
@IronSanHybrid odnośnie samego filmiku... Okropne xd co za mózg wymyślił, żeby tak te wejście zrobić
0
@PanPatrykk tak.
0
Rosołek z maggi czy bez?
2
@koziar swoją drogą to ponoć Urus tak dobrze się sprzedawał, że Lambo postanowiło zmniejszyc produkcję Urusów, żeby ta marka nadal była prestiżowa, a nie, że pełno aut na ulicach.
1
@Gitarkafcb "bardziej nam szkodzi siedzenie w domu niż normalne życie." Rozwiń proszę wypowiedź, bo na razie to wygląda mi na to, że się nudzisz i pierdzielisz farmazony.
0
@SeeleyBooth kaczor Donald
0
@bafi Audi. Tyle.
2
@draxidox co to jest wgl, nakazy i zakazy w stosunku do Nas, kobiet. Aborcja powinna być legalna i dozwolona. Koniec kropka. Ale to, ten projekt, to jest już przeginka totalna. Jak to przejdzie, polecam oddać każdy uszkodzony płód tym co głosowali za ustawa.
1
@svensonFCB czosnkowy, smietanowy z maka,sweet chilli.
0
Zna się ktoś tutaj na PITach? Przyszło mi zawiadomienie z urzędu skarbowego, że za 2018 nie rozliczylam się z podatku z pracy za granicą. Faktycznie, byłam 3 miesiace i jakoś nie pomyślałam o tym. W każdym razie, jak to teraz załatwić? Załącznik ZG trzeba dołączyć do pitu z 2018, ale skąd ja mam to wszystko teraz wziąć?
1
@Rogalson chyba nie złożę całej ale na pewno Pique, Bartra, Beckham, James, Loftus-Cheek, nasz Sergi Roberto też ładny chłopak, Neymar ale raczej tak w okolicach 2015 roku
1
@IronSanHybrid ale jedno jest pewne, też chcę tak łatwo kroić lód xd
2
@IronSanHybrid a gdzie alkohol xd
0
@JordiElNino Nairobi. Wygadana, zabawna, przyjazna, ogólnie taka dobra dziewczyna, która nikogo nie chciałaby skrzywidzic, jednocześnie jest trochę wulgarna ale na taki pozytywny sposób. Brak jej trochę kogoś kogo można obdarzyć miłością, dlatego chciała dziecko, dlatego myślała, że kocha Helsiego, ale potem pojawił się Bogota :D
Profesor - inteligentny, to przede wszystkim. Dobrze działa pod presją, strasznie nieśmiały i cichy, zabawnie się to ogląda, oczywiście ma swoje momenty gdzie pokazuje charakter. Dosyć silny kręgosłup moralny. Gościu, który zrobi wszystko, żeby pomóc.
Lizbona - nieustraszona. Podziwiam, jedyną rzeczą, która mogła ją zranić to groźby w kierunku Profesora bądź rodziny. Kocha szczerze, poświęciła swoje dotychczasowe życie dla miłości. Świetna babka.
Właściwie to z ekipy lubię chyba wszystkich. Ale do tych osób żywię największą sympatię.
1
@krissu8 znam wiele osób co szły na kierunek w tym mieście co ich druga połówka, nie patrząc na to jaka to uczelnia. Byle ta druga osoba tam była i byle kierunek się zgadzał. Trochę to z jej strony takie postawienie siebie ponad Wasz związek. Niby ludzie powinni dbać o siebie ale kiedy jest się w związku tyle czasu to powinno się takie rzeczy brać jak najbardziej pod uwagę. To był pierwszy krok, żeby zaczęło się psuć. Musisz próbować jak najwięcej z nią rozmawiać, szczególnie teraz, myślę, że aż tak zajęta nie może być. Potem w miarę możliwości zwiakszyc częstotliwości waszych spotkań. Jeśli dalej będzie słabo, to powiedzieć co leży Ci na sercu, albo zrozumie albo pożegnać się.
2
Dla Was też ten swiateczny Poniedziałek jest jak niedziela? Nudno, jeść się już nie chce, nie ma się za co wziąć, pogoda się zepsuła... Leżę tylko i oglądam. Chyba pora wystawić głowę przez okno na wiatr
0
@krissu8 sytuacja nieciekawa ale wiele odpowie mi odpowiedź na jedno pytanie, czemu nie dopasowaliscie studiów tak żeby być w jednym mieście albo gdzieś bliżej siebie?
1
@puyol_presidend5 a czy przy wycenie chodzi tylko o to jak grali w danym sezonie? Nie sądzę.
1
@MichalZZZ miałam tak z Breaking Bad, pierwsze 2 odcinki obejrzałam i miesięczna przerwa, żeby potem znowu dać a temu serialowi szansę. A nie spodobało się na początku, teraz uwielbiam. Wiele osób też chwali serial Uwiezione, po 1.5 odcinku na razie odpuściłam ale wiem, że za jakiś czas wrócę do tego. Wiele zależy od tego jaki serial oglądałeś wcześniej, jak bardzo Ci się podobał i ile przerwy od oglądania sobie zrobiłeś. Wiem po sobie. Dom z papieru przeleciałam całe 4 sezony w raptem 5 dni, może 6 i ciężko mi było znaleźć kolejny serial do oglądania. Sięgnęłam po tytuł o całkowicie odmiennej tematyce.
1
@Klaudix przykładowo byłam w kinie na Polityce, zwiastun zapowiadał się dobrze, całkiem zabawny. Jak się potem okazało, zwiastun to najlepsza cześć tego filmu, wytrzymałam 2/3 filmu, i tak byłam wytrwala
9
Bad boy od Vegi notuje bardzo dużą oglądalność na Netflixie. Moje pytanie brzmi : Kto ogląda to badziewie od Papryka?
0
@KapiFCB tragedia xD ale to nie tylko IPhony maja takie pudełka
4
@IronSanHybrid ludzie, kto tak telefony otwiera
1
@SHIBA moim zdaniem koala, nie widzę innej opcji.
1
@l0Messini jeśli w pracy zachowuje się w stosunku do Ciebie normalnie to nie łam się. Ja jestem taka, że często nie odpisuje na życzenia bo dostanę ich dużo i nie mam czasu ani chęci odpisywać,jakoś nigdy nie uważałam tego za ważne. Może to tylko ja. I żadnego kwasu w pracy nie będzie, wszystko jest w twojej głowie. Zapomnij o smsie i tyle, gadaj dalej jakby nigdy nic, chyba że odpisze ;)
0
@Kapitan hawk czy mogę jechać do rodziny na święta albo czy mogę jechać po pizze na wynos.