0

@Transu96 śmiem wątpić

0

@13th gdzie to słonko? :(

0

@patrykzmc2000 ostatnio stawiam często w lidze portugalskiej, że obie strzela, na razie idzie nieźle :D

0

@VamosB chyba sobie żartujesz albo maturę pisałes 20 lat temu.

0

@MESSIah16 Niezłomny z 2014 roku, chociaż to już dosyć wojenny. JEst jeszcze inny Niezłomny z 2008 i też fajny, też oparty na faktach.

0

@IronSanHybrid na początku się nabrałam xD

0

@MarFan chyba u Ciebie. U mnie zakład przez prawie 2 miesiące postoju płacił 100%

0

@kamilo0066 ale pamiętajmy tez ile włożył. To raczej jakiś mocny gracz, ale typy dobre

1

@Jaca27 no to na kolacje makaron z jajkiem xd

1

@Hushovt Zapp jest genialny :D do tego kiedyś uwielbialam Gemini truskawkowe i kaktusy. Dziś kocham lody Jeżyki, od tych ciastek, pyszne są

0

@CatalanVeBFCB też zrobiłam i też szkoda, że już zjadłam... Z kukurydza, pieczarkami i salami, mmmm

1

@Danny Gaucho oj ślepota :D ale Neymarito, wydaje się chłopak też wszechstronny a tutaj czegoś zabrakło

2

@JackH to samo, na taką dzicz nie ma innego rozwiązania. Nikt nie będzie zagrażal mojemu życiu ani niszczyl mojej własności. To co się w ogóle dzieje jest dla mnie niepojęte. Rozumiem protesty i przykładowo jakieś palenie radiowozów ale co mają do tego ludzie nie uczestniczący w tym, przejeżdżający autem, ciężarówka, właściciele sklepów czy aut na ulicy. Czemu to oni będą mieli z tego powodu straty.

0

@jeyx77x w gimnazjum piłka nożna a w liceum unihokej i siatkówka, lubiłam to, szlo mi dobrze, jeździło się na jakieś zawody ale wraz z końcem szkoły skończyły się sporty, tak jakoś wyszło. Teraz jest parę kilo wiecej i kondycja nie ta, podejrzewam, że słabo by szło gdyby była okazja zagrać :D

1

@MichVeB mnie to chyba kuchnia włoska najbardziej interesuje, ewentualnie meksykańska :D

0

@Danny Gaucho Neymar ani Suarez nigdy tego nie dokonali? Jestem w małym szoku

0

@PoGGi dobrze ci to wychodzi panie kolego :D

0

@Luki 10 na pewno warto spojrzeć na Passata b8 czy skode octavie

1

@PatrychoO o Afryce niekoniecznie ale Busem przez świat wydają fajne książki ;)

0

@TheGoldenEleven Korwin - jednocześnie głupi i inteligentny. Zależy jak na to spojrzeć.

2

@TheNekro94 ja już po :D

1

@MichVeB na zdjeciu nie widać szpinaku :D I poproszę o oznaczanie mnie w kolejnych postach, ciekawe przepisy, szczególnie interesują mnie makarony. Aktualnie mój ulubiony to chyba ze szpinakiem i łososiem :D Polecam

1

@SHIBA ja niestety w pracy będę ale też uwielbiam takie sprawy, starlinki też często obserwowałam

0

@jeyx77x mam podobnie, nie jest mi źle ale jakoś tak od dziecka marzą mi się Stany, życie tam. Ale wciąż nie wiem jak...

0

@VamosGirl Lubuskie. Wiele zależy gdzie się pracuje ale myślę, że narzekać nie można

2

@SHIBA Przede wszystkim duże bezrobocie i bardzo niska płaca. Na ten moment żyje mi się dobrze, ale gdybym zarabiała około 1000 zł mniej to chyba by mnie tu nie było. Ale myślę, że nie grozi nam to. Chyba, że złoty bardzo straci na wartości i życie tutaj za obecną wypłatę będzie zbyt drogie. A dyktatura... Jeśli w jakikolwiek sposób moje prawa i wolność byłby ograniczone, też myślę, że bym stąd zniknęła. Już teraz są rzeczy, które mi się nie podobają ale ogólnie póki co nie dotyka mnie to aż tak bardzo. Wiem na pewno, że gdyby sytuacja w kraju zrobiła się nieciekawa, nie czułabym żadnego przywiązania.

0

No dobra, wszystko powoli będzie ruszać, jest nawet nadzieja na imprezy masowe pod koniec lata, ale jak to widzicie, co z wyjazdami na urlop za granicę?

0

@Rudi35 jak dla osoby starszej to domyślam się, że wymogów nie ma. Ma dzwonić. I zapewne z klawiszami a nie na dotyk. Chyba, że lubi nowoczesne rzeczy. Ja dla dziadka brałam w Media Markt bodajże, niecałe 200 zł, zadowolony.

1

@kkbarca pierwszy i od razu na grubo, podoba mi się to :D

0

@emeu cześć z tego co wymieniles nie jest netflixowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?