1

@abram3k podobnie jak Suarez.

2

@SkN a ja tam jestem zdania, że sa duże szanse, że Real w grupy nie wyjdzie i wyląduje najpewniej w LE

0

@matirix20 bo nic tam nie ma...

0

@justfootball dodawanie :D do tego język angielski, kilka rzeczy z geografii, szczególnie znajomość mapy mi pomaga w życiu i liczenie czasu w danym miejscu.

0

@Lares puma teraz zbiera gwiazdy :D.

0

@justfootball tak tak, do końca właśnie nie wiedziałam o co chodziło w tym filmiku bo widziałam tylko kilka sekund wcześniej. Dzięki wielkie :D

1

Macie link do filmu co miał około 13 min gdzie dwie starsze panie wypowiadały sie na temat protestu i pisu?

0

@ArdoFCB na razie tylko koszulkę domową. Ale za to, jednego z najlepszych sezonów w historii klubu, 2014/2015.

0

@Migel nie wiem ale jak dla mnie to Fati zle sie czul na prawej i duzo uciekał do środka a nawet na lewą, nie wyglądało to jakby "robił wiatr nawet na PS".

0

Messi co chwilę leży xD

2

Czarny to czarny, Dembele czy Fati.... XD

2

Ansu za Griezmanna bo nie wytrzymam

1

@ShinobiQWE ja podobnie, mam apke IPKO i zawsze się wyświetla za co płacisz i ile.

0

@clyde a to chyba ja hahhaha :D a tak serio to za 2 zl chce wygrać tysiąc :cc Na razie najwięcej za 2 zl to 570 zl

0

@cchesterr43 ja to ogólnie jutro przewiduje przynajmniej 3 remisy

1

@macio_944 ja jestem za aborcja.

1

@increase ale po co? Czemu ludzie postronni nie mogą sobie normalnie przejechać...

6

@justfootball coś jest z Tobą nie tak, jak nie napiszesz raz dziennie o niej to nie jesteś sobą. Fakt, nie opinia

3

@Witam na hujałeju tez nie mogę

0

@Lionello zrozumie ten co ma kumpla fana Realu xdd

4

Coutinho raczej nie był jednym z najlepszych, tez nie najgorszy ale masa niedokladności, złe decyzje i brak zrozumienia zamiarow kolegów, jakby nie mógł się dograć

0

@parpe popieram, dodam też, że te zmiany były takie... "a chuuu, wrzuce wszystkich ofensywnych, niech pokopią a moze cos wpadnie"

1

@Bocheno1 a mi się wydaje, że Messi na szpicy, Cou za nim, Pedri lewa a Fati prawa

0

@LajtNyga Busi ostatnio w formie lepszej niż zazwyczaj xdd

1

@Simusamu10 nic nie zrobią, pewnie dostaniesz jeszcze parę smsow, a policjant przy okazji kontroli zapyta Cię o to czemu nie korzystasz. Ponadto na pewno zadzwonia z ministerstwa cyfryzacji.

0

@lucas/catalan też dałeś herb :D.

0

@lucas/catalan no przecież Ty też.

0

@draxidox podobna sytuacja. Od dziecka się jąkałam, nie raz było to typowe jąkanie czyli powtarzanie głosek a innym razem przeciąganie, na przykład "za-aaa-mordował". Typowe jąkanie z wiekiem przeszło, pomogła nauka nad panowaniem emocji, ale nadal zdarza mi się przeciągnąć, zależy od słowa. Wada daje o sobie znać właśnie w momentach kiedy próbuję wyrazić emocje, przeklinanie jednak trochę pomaga :D ludzie trochę na to zwracają uwagę, ale nie każdy to zrozumie, że wolę przeklnac niz po raz milionowy poczuć się zazenowana swoją wymową. Za dzieciaka się chodziło do logopedy, z czasem jakoś się to skończyło. U mnie wymowa ma powiązanie z lekkim niedosluchem, wszystko to się złożyło na to, że studia nieukonczone, pol roku raptem wytrzymałam, może to moja słaba psychika, ale wiele miałam niefajnych sytuacji w związku z wadami. Więc moja rada... Zostań stoikiem :D i przeklinaj sobie.

3

Paco Alcacer wejście smoka :D 8 minut i dwie brameczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?