Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@danio1899 a to trzeba codziennie po kilka razy sprawdzać bo nie raz z zaskoczenia się pojawiają, wiem z autopsji.
0
@kulek22 jeszcze samobój potrzebny
1
@NeroTFP maestro burger Grilled Cheese *. *
0
@Artsssfc zdecydowanie świeże a nie mrożone
49
@Firestone z reguły jestem hejterem Griezmanna ale w tym momencie mi go szkoda. Ostatni mecz to takie gorzko-słodkie chwile
0
@MacixxPL ideolo. Ale niemożliwe.
0
@messi663 zadzwoń do Orange :] ale z tego co pamiętam czasami jest tak, ze ileś tam godzin musi upłynąć. No ale i tak najlepiej zadzwonić, nie widzę problemu, nikt tutaj raczej nie pomoże
2
Dramat, widać jak zależy im na klubie. Hasło "mes que un club" juz dawno przestało mieć znaczenie. Zarządu już nie ma, a oni dalej mają gdzieś żeby ratować klub. DRAMAT.
0
@rosser zależy na ile, na 3 dni to spokojnie na jelitówke. Jak więcej to plecy, lekarze maja różne podejście ale chyba nie powinno być problemu
0
@zbyniu.prodigy niech ktoś ten Polsat naprostuje bo nie wytrzymam.
0
@tristan87 jakie to jest złoto :D
0
@Bartek22 zawsze w Barcelonie musi być taki pomocnik, Rakitic odszedł to będzie Alenia. Każde podanie do najbliższego.
1
@macio_944 zależy czego się oczekuje. 2 tys w dwie strony to realna cena lotu do NY jak się odpowiednio wcześnie kupi. Ceny jedzonka nieco droższe jak u nas. Nie byłam ale temat śledzę, bo pieniążki już odkładam, jak cały ten burdel się skończy to zacznę realnie planować.
3
Dostaje szału jak gościu mówi De Jon....
0
@michal26 koleżanka w bukmacherce siedzi
2
@Omoziu Duolingo. Albo samouczek sobie kupić
1
@Jakchcesz no chodzi generalnie o cos co nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności czy zatrudnienia w firmie :D
0
@zmiter912576 zdecydowanie Golfik. Wiele osób z mojego otoczenia od Golfów zaczynało
0
@kaziks czyli nie potrafią gonić wyniku. Strony gol ich nie napędza tylko dołuje. Idealna drużyna do gonienia wyniku jest Real
1
Pracuje ktoś tutaj zdalnie? W internecie? Jakieś sprawdzone sposoby na dorobienie kilku groszy? Niestety większość ofert jest nic nie warta
1
Odnośnie wyborów w USA, osoby mieszkające tam mówią, że Stany są bardzo podzielone, podobnie jak Polska była. I podobnie jak u nas, wiele osób obawia się, że mimo wszystko Trump ma większe szanse. Tak jak u nas Duda...
0
@IronSanHybrid dajesz tutaj czasami coś innego niż linki do jbzd ? Chyba żyjesz za te tarcze xdd
1
@justfootball Bardzo bym chciała. Najlepiej jakby nowy rok zaczął się już spokojnie... bez wirusa, bez protestów, bez strzelanin, bez klęsek żywiołowych...
15
@MrRipleyyy ogólnie bardzo mi się podoba podejście do tego święta w Stanach... Bawią się, świętują, spędzają czas z rodziną w miłej atmosferze... A tutaj? Dramat. Msze w kościołach, marsz, na którym zawsze jest zadyma. Bardzo ciężki klimat.
1
@barcadreed chodzi o to czy nie będą chcieli umowy albo co ;)
1
Mamy tutaj ogarniętych kierowców ciężarówek albo tym podobnych? Chodzi o to czy w takiej sytuacji jak teraz, będzie problemem jak pojadę w trasę z chłopakiem na 5 dni do Niemiec? Szef nie ma nic przeciwko ale mówi, że nie jest pewien jak to teraz działa. Na gov.pl te zasady są nie do końca jasne, kierowcy ciężarówek maja luz, reszta osób tranzyt chyba do 72h jak dobrze kojarzę. Teraz pytanie czy w razie kontroli będą chcieli poświadczenie, ze osoby w ciezarowce sa w pracy?
0
@Klaudix a w sumie nieważne, już doczytane
0
Jeździ ktoś tutaj regularnie do Niemiec i ogarnia jak wygląda sytuacja z wjazdem tam? Mam akurat wolne w pracy i zastanawia mnie czy mogłabym z chłopakiem jechać ciężarówka w trasę po DE, ale nie wygląda mi to na dobry pomysł
6
@contowsky myślę, że Koeman to dobry trener i robi postępy, po prostu drużyna jest w rozsypce i z dużymi brakami.
0
Zawczasu juz zapytam, jakiś stream na meczyk? Zawsze w domu w tv ale dzisiaj wyjątkowo nie da rady