Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamil9040 weź nawet tak nie mów, mam ambitne plany na przyszły rok bo ten dał troche w kość, depresja już puka do mych drzwi
1
@bartoszekkk fajnie by było xd
2
@barcelonaLM Ja Ci kur*a dam bajojajo
4
Ostatnio wiele razy przewijał się tutaj Jason Statham, to ja tylko dodam, że to piękna scena z nim :D
0
@Janiama Setien bezrobotny, można brać, w Polsce nie ma dobrych trenerów. Taki Kike mimo, że w Barcelonie fatalnie to z naszą reprezentacja by sobie poradził
1
@kerouac trzy piosenki? Na sylwestra? A kto az tyle śpiewa :D
0
@Jakchcesz Na razie to opisałeś ideał, ciężko Ci będzie. Ponadto, teraz co raz mniej dziewczyn potrafi dobrze gotować. I... Dziewczyna ma pracować, sprzątać i podstawić koryto? Chyba z drzewa spales ;)
1
@Krzychu1010 włącz tryb samolotowy i wyłącz po chwili
0
@zmiter912576 buritto, quesadilla, chilii con carne, jakis makaron niekoniecznie spaghetti, resztę już ci napisali
0
@DaPi nie zaczynaj :D wczoraj juz byl ten temat
1
@Fawrf Griezmann gra niemal w każdym meczu, Turan grał czasami 4 spotkania, żeby nie zagrać potem przez 8, nie był nigdy w rytmie, szkoda mi było tego piłkarza bo swego czasu fajnie grał i miał ten charakter, zawsze musimy mieć jednego zawodnika z takim charakterem. Po Vidalu na razie pustka
0
@Barwindg na sts niezła szopka, nie obstawimy :(
0
@Pertezm +1.5 gola Portugalii.
0
@dge21 skoro tak cicho to chyba bez szału
0
Jak masz rozmiar 46 to są na Sizeer xdd
0
@paweldunajecfcb jeszcze niedawno były na sklepie Nike
1
@Jarema2000 jakiś wyjazd autkiem, pozwiedzać okolice, może macie akurat jakieś ciekawe miejsca. Potem podjechać po żarło na wynos, przejść się po mieście, akurat w Mikołajki już powinny być wszelkie ozdoby świąteczne, do żabki na kawę ciepła, żeby tyłki nie pomarzły
0
@Esteban_ 1.5+ gola xDD
2
Ale czuję zażenowanie dzisiejszym dniem xd
0
@Janiama pizzunia na cienkim zdecydowanie :D a na deserek jakiś tort czekoladowy albo jablecznik na ciepło z gałka lodów
0
@AlexDark00 całkiem inna sprawa.
1
@ArdoFCB pokaż mi dowody gdzie kobiety atakowały policję. To narodowcy się wpierniczyli i zaczęli robić burde
2
@AlexDark00 przecież Niepodległość można uczcić w inny sposób. Popatrzmy na inne kraje.
5
Co roku mnie zastanawia na chu ten marsz. Od zawsze jestem przeciwko, bo to co roku wygląda tak samo. Pojawiają się tam głównie kibole i pseudopatrioci w wieśniackich bluzach Polski Walczącej. Co ten marsz ma właściwie na celu?
0
@Cwaniak4
1. Jagermeister
2. Wódka smakowa, najlepiej grejpfrut
3. Piwko beczkowe
4. Piwko Garage
5. Winko Carlo Rossi.
6. Fireball
7. Whiskey
0
@kewin czemu tak długo
1
@Dzejkobwow podobno ciężka sprawa, chyba się nie masz co łudzić, że łatwo zlapiesz
0
@dv7wisnia a w życiu. Dobrze będzie jak znajdzie zadbaną B7
1
@paweldunajecfcb passacik b6. Za 20 powinieneś znaleźć całkiem ładny egzemplarz
1
@deyna2018 wszyscy oprócz Carli xD