0

@kamil9040 weź nawet tak nie mów, mam ambitne plany na przyszły rok bo ten dał troche w kość, depresja już puka do mych drzwi

1

@bartoszekkk fajnie by było xd

2

@barcelonaLM Ja Ci kur*a dam bajojajo

4

Ostatnio wiele razy przewijał się tutaj Jason Statham, to ja tylko dodam, że to piękna scena z nim :D

0

@Janiama Setien bezrobotny, można brać, w Polsce nie ma dobrych trenerów. Taki Kike mimo, że w Barcelonie fatalnie to z naszą reprezentacja by sobie poradził

1

@kerouac trzy piosenki? Na sylwestra? A kto az tyle śpiewa :D

0

@Jakchcesz Na razie to opisałeś ideał, ciężko Ci będzie. Ponadto, teraz co raz mniej dziewczyn potrafi dobrze gotować. I... Dziewczyna ma pracować, sprzątać i podstawić koryto? Chyba z drzewa spales ;)

1

@Krzychu1010 włącz tryb samolotowy i wyłącz po chwili

0

@zmiter912576 buritto, quesadilla, chilii con carne, jakis makaron niekoniecznie spaghetti, resztę już ci napisali

0

@DaPi nie zaczynaj :D wczoraj juz byl ten temat

1

@Fawrf Griezmann gra niemal w każdym meczu, Turan grał czasami 4 spotkania, żeby nie zagrać potem przez 8, nie był nigdy w rytmie, szkoda mi było tego piłkarza bo swego czasu fajnie grał i miał ten charakter, zawsze musimy mieć jednego zawodnika z takim charakterem. Po Vidalu na razie pustka

0

@Barwindg na sts niezła szopka, nie obstawimy :(

0

@Pertezm +1.5 gola Portugalii.

0

@dge21 skoro tak cicho to chyba bez szału

0

Jak masz rozmiar 46 to są na Sizeer xdd

0

@paweldunajecfcb jeszcze niedawno były na sklepie Nike

1

@Jarema2000 jakiś wyjazd autkiem, pozwiedzać okolice, może macie akurat jakieś ciekawe miejsca. Potem podjechać po żarło na wynos, przejść się po mieście, akurat w Mikołajki już powinny być wszelkie ozdoby świąteczne, do żabki na kawę ciepła, żeby tyłki nie pomarzły

0

@Esteban_ 1.5+ gola xDD

2

Ale czuję zażenowanie dzisiejszym dniem xd

0

@Janiama pizzunia na cienkim zdecydowanie :D a na deserek jakiś tort czekoladowy albo jablecznik na ciepło z gałka lodów

0

@AlexDark00 całkiem inna sprawa.

1

@ArdoFCB pokaż mi dowody gdzie kobiety atakowały policję. To narodowcy się wpierniczyli i zaczęli robić burde

2

@AlexDark00 przecież Niepodległość można uczcić w inny sposób. Popatrzmy na inne kraje.

5

Co roku mnie zastanawia na chu ten marsz. Od zawsze jestem przeciwko, bo to co roku wygląda tak samo. Pojawiają się tam głównie kibole i pseudopatrioci w wieśniackich bluzach Polski Walczącej. Co ten marsz ma właściwie na celu?

0

@Cwaniak4
1. Jagermeister
2. Wódka smakowa, najlepiej grejpfrut
3. Piwko beczkowe
4. Piwko Garage
5. Winko Carlo Rossi.
6. Fireball
7. Whiskey

0

@kewin czemu tak długo

1

@Dzejkobwow podobno ciężka sprawa, chyba się nie masz co łudzić, że łatwo zlapiesz

0

@dv7wisnia a w życiu. Dobrze będzie jak znajdzie zadbaną B7

1

@paweldunajecfcb passacik b6. Za 20 powinieneś znaleźć całkiem ładny egzemplarz

1

@deyna2018 wszyscy oprócz Carli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?