0

Oby Cesc się wykurował na mecze. I tak już o dwie kontuzje w kadrze Hiszpanii za dużo. Nie mogę się doczekać Euro. W moim mieście na szczęście powstaje Strefa Kibica więc będzie się działo. Szkoda, że mieszkam tak daleko od Hiszpanów ; /. Pocieszam się faktem, że aktualnie spędzam czas w Krakowie i widziałam Robbena i Robina van Persiego chcociaż tyle z tego Euro ; D

0

Ma ktoś może linki do ściągnięcia meczu ?

0

SinMistico
Cuenca ma cystę na prawym kolanie.
Thiago ma obrzęk na prawej kości nogi.
Cesc ma uraz mięśni uda.

0

Tak na marginesie- Fabregas to ma pecha. Wyszedł na parę minut w meczu i kontuzja, która może wkluczyć go z Euro. Pięknie -,- .Jakieś fatum krąży nad Hiszpanią,

0

Nie ma sprawy ; ) Ja bym była wdzięczna za link do przerobionej piosenki Black Eyed Peas

0

https://p.twimg.com/At2a-mMCEAA_tfN.jpg Pedro hahahaha przepraszam ale nie mogę z tego zdjęcia ;D

0

SinMistico o to Ci chodzi ? TERÀPIA DE SHOCK - Sense Tu

0

Szkoda tylko, że mi się transmisja zacinała bardzo. Mam nadzieję, że wrzucicie tutaj link jak już będzie gdzieś całość albo nawet link do pobrania, było by świetnie ; )

0

Czy ktoś wie czy jutro będzie gdzieś transmisja meczu charytatywnego ?

0

Jutro będzie można wszystko na spokojnie na youtubie obejrzeć

0

Campeones ! Wspaniały mecz. 14 tytułów w 4 lata to jest nie do opisania. Dziękujemy Pep za wszystko.
Tak na marginesie: http://forever-barca.tumblr.com/post/23783354519/gerard-pique-taking-a-small-souvenir-after-winning Pique to zawsze coś wymyśli ; D

0

14 tytułów w 4 lata wyrażają wszystko. Dziękowałam już po ostatnim meczu na Camp Nou, dziękowałam po ostatnim meczu w La Liga i dziękuje teraz. Skromne Gracie Pep w zupełności wystarczy. Jestem dumna, że za kilak lat będę mogła wspominać, że widziałam ta piękną grę tego wielkiego Pep teamu.To jest coś pięknego.

0

No przecież będzie relacja live na youtubie. Kiedyś tez tak było i nawet trening był na żywo więc spokojnie, zobaczymy to ; )

0

Pinto, Adriano, Mascherano, Pique, Montoya, Sergio, Iniesta, Xavi, Pedro, Messi, Alexis oficjalny skład

0

Mecz oglądałam wczoraj w tv. Pięknie im dali wycisk ; ). Jeżeli w następnych spotkaniach będzie my grali tak jak wczoraj to na pewno awansujemy.

0

W takich chwilach nie ma podziału na kibiców Barcelony i Realu. Każdemu w takim przypadku należą się kondolencje. A co do takich ludzi jak christo to się wstydzę, że są na tym forum tacy jak on. Tylko oczerniają nas....

0

Skończyli by już z tym konfliktem bo to się robi nudne. Szukają tylko dziury w całym... A co do Xaviego to będzie grał jeszcze kilka dobrych lat i mam nadzieję, że za kilka lat zostanie trenerem ; )

0

Sangria Xavi ma narzeczoną- Elsę ; )

0

manho12 takie imprezy są raczej zamknięte dla fotoreporterów. Można ewentualnie liczyć na prywatne zdjęcia wrzucone przez piłkarzy na różne serwisy społecznościowe jak facebook czy twitter.

0

Nie martwię się o Tito. Wiadomo presja jest. Każdy będzie go porównywał do Pepa i mówił " Pep zrobiłby to inaczej" lub coś w tym stylu. Cały czas był przy nim więc dużo się nauczył. Poczekamy do nowego sezonu i zobaczymy. A co do artykułów pana Orłowskiego to dobrze się je czyta. Chyba nawet lepiej niż słucha...

0

http://www.sport.es/es/galerias/barca/20120516/las-fotos-los-asistentes-cena-hermandad/34930.shtml proszę was bardzo tu są zdjęcia z przyjazdu piłkarzy na kolację : )

0

Masche to równy gościu. Bardzo dobry obrońca, nie raz nas ratował. Poza tym czytanie wywiadów z nim to sama przyjemność. Świetne wypowiedzi, naprawdę inteligenty facet : ).

0

esperanca a czy ja mówię o ich charakterze bądź jakie są ? Nie. Ja mówię, że są ładnymi kobietami tyle. Chyba po zdjęciu mogę to ocenić, tak ?

0

Messi i Pique to mają chyba najładniejsze dziewczyny. Antonella jest naprawdę piękna, naturalna i ma świetne włosy ( zawsze takie chciałam mieć). O Shak nie ma co gadać, również jest piękną kobietą. A ta cała nowa dziewczyna Cesca, Daniella to jakaś dziwna mi się wydaje. Ale nie znam jej, nie oceniam.

0

Pech. Gorzej być nie mogło. Straciliśmy dwóch obrońców na finał Copa del Rey : / Bo wątpię, że Dani zagra. Pechowy sezon, naprawdę.

0

Na reszcie jakieś informacje o Ericu. Kurde do Euro zostało mało czasu, David nawet nie miał okazji zagrać żeby zobaczyć w jakiej jest formie. Mam jednak nadzieje, że Vincente mu zaufa i dostanie powołanie.

0

hahahaha reakcja Pepa bezcenna

0

-wygramy ostatni mecz dla Pepa
- gol Castro
-taki ch*j -,-

0

; oooooo Ten stadion naprawdę jest pechowy...

0

Powinien tu być jakiś mini chat ; D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?