Oby Cesc się wykurował na mecze. I tak już o dwie kontuzje w kadrze Hiszpanii za dużo. Nie mogę się doczekać Euro. W moim mieście na szczęście powstaje Strefa Kibica więc będzie się działo. Szkoda, że mieszkam tak daleko od Hiszpanów ; /. Pocieszam się faktem, że aktualnie spędzam czas w Krakowie i widziałam Robbena i Robina van Persiego chcociaż tyle z tego Euro ; D
Tak na marginesie- Fabregas to ma pecha. Wyszedł na parę minut w meczu i kontuzja, która może wkluczyć go z Euro. Pięknie -,- .Jakieś fatum krąży nad Hiszpanią,
Szkoda tylko, że mi się transmisja zacinała bardzo. Mam nadzieję, że wrzucicie tutaj link jak już będzie gdzieś całość albo nawet link do pobrania, było by świetnie ; )
14 tytułów w 4 lata wyrażają wszystko. Dziękowałam już po ostatnim meczu na Camp Nou, dziękowałam po ostatnim meczu w La Liga i dziękuje teraz. Skromne Gracie Pep w zupełności wystarczy. Jestem dumna, że za kilak lat będę mogła wspominać, że widziałam ta piękną grę tego wielkiego Pep teamu.To jest coś pięknego.
W takich chwilach nie ma podziału na kibiców Barcelony i Realu. Każdemu w takim przypadku należą się kondolencje. A co do takich ludzi jak christo to się wstydzę, że są na tym forum tacy jak on. Tylko oczerniają nas....
Skończyli by już z tym konfliktem bo to się robi nudne. Szukają tylko dziury w całym... A co do Xaviego to będzie grał jeszcze kilka dobrych lat i mam nadzieję, że za kilka lat zostanie trenerem ; )
manho12 takie imprezy są raczej zamknięte dla fotoreporterów. Można ewentualnie liczyć na prywatne zdjęcia wrzucone przez piłkarzy na różne serwisy społecznościowe jak facebook czy twitter.
Nie martwię się o Tito. Wiadomo presja jest. Każdy będzie go porównywał do Pepa i mówił " Pep zrobiłby to inaczej" lub coś w tym stylu. Cały czas był przy nim więc dużo się nauczył. Poczekamy do nowego sezonu i zobaczymy. A co do artykułów pana Orłowskiego to dobrze się je czyta. Chyba nawet lepiej niż słucha...
Masche to równy gościu. Bardzo dobry obrońca, nie raz nas ratował. Poza tym czytanie wywiadów z nim to sama przyjemność. Świetne wypowiedzi, naprawdę inteligenty facet : ).
Messi i Pique to mają chyba najładniejsze dziewczyny. Antonella jest naprawdę piękna, naturalna i ma świetne włosy ( zawsze takie chciałam mieć). O Shak nie ma co gadać, również jest piękną kobietą. A ta cała nowa dziewczyna Cesca, Daniella to jakaś dziwna mi się wydaje. Ale nie znam jej, nie oceniam.
Na reszcie jakieś informacje o Ericu. Kurde do Euro zostało mało czasu, David nawet nie miał okazji zagrać żeby zobaczyć w jakiej jest formie. Mam jednak nadzieje, że Vincente mu zaufa i dostanie powołanie.
0
Oby Cesc się wykurował na mecze. I tak już o dwie kontuzje w kadrze Hiszpanii za dużo. Nie mogę się doczekać Euro. W moim mieście na szczęście powstaje Strefa Kibica więc będzie się działo. Szkoda, że mieszkam tak daleko od Hiszpanów ; /. Pocieszam się faktem, że aktualnie spędzam czas w Krakowie i widziałam Robbena i Robina van Persiego chcociaż tyle z tego Euro ; D
0
Ma ktoś może linki do ściągnięcia meczu ?
0
SinMistico
Cuenca ma cystę na prawym kolanie.
Thiago ma obrzęk na prawej kości nogi.
Cesc ma uraz mięśni uda.
0
Tak na marginesie- Fabregas to ma pecha. Wyszedł na parę minut w meczu i kontuzja, która może wkluczyć go z Euro. Pięknie -,- .Jakieś fatum krąży nad Hiszpanią,
0
Nie ma sprawy ; ) Ja bym była wdzięczna za link do przerobionej piosenki Black Eyed Peas
0
https://p.twimg.com/At2a-mMCEAA_tfN.jpg Pedro hahahaha przepraszam ale nie mogę z tego zdjęcia ;D
0
SinMistico o to Ci chodzi ? TERÀPIA DE SHOCK - Sense Tu
0
Szkoda tylko, że mi się transmisja zacinała bardzo. Mam nadzieję, że wrzucicie tutaj link jak już będzie gdzieś całość albo nawet link do pobrania, było by świetnie ; )
0
Czy ktoś wie czy jutro będzie gdzieś transmisja meczu charytatywnego ?
0
Jutro będzie można wszystko na spokojnie na youtubie obejrzeć
0
Campeones ! Wspaniały mecz. 14 tytułów w 4 lata to jest nie do opisania. Dziękujemy Pep za wszystko.
Tak na marginesie: http://forever-barca.tumblr.com/post/23783354519/gerard-pique-taking-a-small-souvenir-after-winning Pique to zawsze coś wymyśli ; D
0
14 tytułów w 4 lata wyrażają wszystko. Dziękowałam już po ostatnim meczu na Camp Nou, dziękowałam po ostatnim meczu w La Liga i dziękuje teraz. Skromne Gracie Pep w zupełności wystarczy. Jestem dumna, że za kilak lat będę mogła wspominać, że widziałam ta piękną grę tego wielkiego Pep teamu.To jest coś pięknego.
0
No przecież będzie relacja live na youtubie. Kiedyś tez tak było i nawet trening był na żywo więc spokojnie, zobaczymy to ; )
0
Pinto, Adriano, Mascherano, Pique, Montoya, Sergio, Iniesta, Xavi, Pedro, Messi, Alexis oficjalny skład
0
Mecz oglądałam wczoraj w tv. Pięknie im dali wycisk ; ). Jeżeli w następnych spotkaniach będzie my grali tak jak wczoraj to na pewno awansujemy.
0
W takich chwilach nie ma podziału na kibiców Barcelony i Realu. Każdemu w takim przypadku należą się kondolencje. A co do takich ludzi jak christo to się wstydzę, że są na tym forum tacy jak on. Tylko oczerniają nas....
0
Skończyli by już z tym konfliktem bo to się robi nudne. Szukają tylko dziury w całym... A co do Xaviego to będzie grał jeszcze kilka dobrych lat i mam nadzieję, że za kilka lat zostanie trenerem ; )
0
Sangria Xavi ma narzeczoną- Elsę ; )
0
manho12 takie imprezy są raczej zamknięte dla fotoreporterów. Można ewentualnie liczyć na prywatne zdjęcia wrzucone przez piłkarzy na różne serwisy społecznościowe jak facebook czy twitter.
0
Nie martwię się o Tito. Wiadomo presja jest. Każdy będzie go porównywał do Pepa i mówił " Pep zrobiłby to inaczej" lub coś w tym stylu. Cały czas był przy nim więc dużo się nauczył. Poczekamy do nowego sezonu i zobaczymy. A co do artykułów pana Orłowskiego to dobrze się je czyta. Chyba nawet lepiej niż słucha...
0
http://www.sport.es/es/galerias/barca/20120516/las-fotos-los-asistentes-cena-hermandad/34930.shtml proszę was bardzo tu są zdjęcia z przyjazdu piłkarzy na kolację : )
0
Masche to równy gościu. Bardzo dobry obrońca, nie raz nas ratował. Poza tym czytanie wywiadów z nim to sama przyjemność. Świetne wypowiedzi, naprawdę inteligenty facet : ).
0
esperanca a czy ja mówię o ich charakterze bądź jakie są ? Nie. Ja mówię, że są ładnymi kobietami tyle. Chyba po zdjęciu mogę to ocenić, tak ?
0
Messi i Pique to mają chyba najładniejsze dziewczyny. Antonella jest naprawdę piękna, naturalna i ma świetne włosy ( zawsze takie chciałam mieć). O Shak nie ma co gadać, również jest piękną kobietą. A ta cała nowa dziewczyna Cesca, Daniella to jakaś dziwna mi się wydaje. Ale nie znam jej, nie oceniam.
0
Pech. Gorzej być nie mogło. Straciliśmy dwóch obrońców na finał Copa del Rey : / Bo wątpię, że Dani zagra. Pechowy sezon, naprawdę.
0
Na reszcie jakieś informacje o Ericu. Kurde do Euro zostało mało czasu, David nawet nie miał okazji zagrać żeby zobaczyć w jakiej jest formie. Mam jednak nadzieje, że Vincente mu zaufa i dostanie powołanie.
0
hahahaha reakcja Pepa bezcenna
0
-wygramy ostatni mecz dla Pepa
- gol Castro
-taki ch*j -,-
0
; oooooo Ten stadion naprawdę jest pechowy...
0
Powinien tu być jakiś mini chat ; D