0

haahaah komentator "to nawet nie jest autobus to jest tir" umarłam

0

grung mecz leci na Canal + Weekend

0

Sezonowcy, tyle w temacie. Tępić takich ; D

0

Xavi6:) mam lepszy pomysł,ignorujmy ich. Minusując ich napędzasz ich jeszcze bardziej. Najlepiej ich olać....

0

NaZawszeBarca tak myślę, że oprócz Bojana i Villi, Guardiola powinien wypuścić dziś na boisko samego siebie. Fajna prowokacja bo wątpię, że istnieją ludzie tacy jak ty. Daruj sobie...

0

Dobrze, że spędzą tam 2 dni. Mniejszy stres, mniejsze zmęczenie. A z aktualnym rozkładem meczy to im dobrze zrobi. Będzie ciężko, ale damy radę !

0

Nie ważne ile, ważne by wygrać. Nie możemy teraz tracić punktów. Mam nadzieję, że dzisiejsze zwycięstwo da jeszcze więcej siły Abiemu po operacji !

0

Szkoda kasy. Nie sądzę żeby był nam aż tak bardzo potrzebny. A poza tym dla dobra Arsenalu niech tam zostanie.

0

Dla mnie najgorzej będzie jeżeli przegramy ligę jednym punktem... A co do wczorajszego meczu i zachowania Pepe to jak dla mnie to przekracza wszelkie granicie co on robi. Żeby kopać swoich ? Marcelo nie lepszy, też mu niepotrzebnie nerwy puściły. Mecz żenada.

0

Najważniejsze by operacja przebiegła dobrze i nie było żadnych powikłań. Abi to silny facet, na pewno da radę. A mając takie wsparcie kolegów, rodziny i nas kibiców nic nie może pójść źle. A co do zdjęć widzę, że Pique w swoim żywiole ; D

0

Pedro powraca !

0

Przejmujecie się opinią innych. Olać to ! Zawsze znajdą się tacy, którzy będą mówić, że np. niesłuszny karny, czy sędziowie nam pomagają bądź nie było faulu. Przyzwyczaiłam się do tego i to olewam. Czasem mam wrażenie, że nawet jakby któremuś z zawodników Barcy łeb urwano w polu karnym to i tak znajda się osoby twierdzące, że faulu nie było. Tyle z mojej strony.

0

Fuck -,- Z Pique coś znowu jest ; /

0

A co was obchodzi co inni będa mówić ? Jakikolwiek karny by nie był to i tak znajdą się osoby, które będą mówić, że sędzia nam pomógł. Przyzwyczaiłam się do tego i to olewam ; /

0

Chciałabym żeby już zagrał. Tyle musiał pauzować ; / Pewnie jak już będzie końcówka meczu i spokojny wynik to go Pep wypuści. Byłoby fajnie.Zapowiada się ciekawy mecz, dobrze że w środę przynajmniej będzie na polsacie.

0

Ależ bramka Leo, i rekord wyrównany ! Pięknie !

0

Tak jak już wspominałam wcześniej, sport powinien łączyć a nie dzielić. Piękny gest z ich strony.

0

Odwagi to mu nie brakuje ! Abi da radę, jest silny.
Piękny gest ze strony pozostałych sekcji. Sport powinien łączyć ludzi a nie ich dzielić.

0

Pique ma za duże mniemanie o sobie ; D Shiv3R dobrze mówi "Kto zagrał ten zagrał"

0

Dobry mecz jak dla mnie chociaż druga połowa trochę nudziła. Może i nie wykorzystali wielu sytuacji ale ważne są 3 pkt i że nie ma żadnych kontuzji. Dobranoc wszystkim !

0

Kurde Cesc -,-

0

Pique znowu by zawalił ale na szczęście słupek.

0

Abi jesteśmy z Tobą !

0

Xavi to porządny facet, mądrze gada. Jak ja bym chciała widzieć go kiedyś w roli trenera Barcy.

0

Dobrze wykorzystuje wolny czas. Pojechał do miejsca, w którym spędził tyle czasu strzelając piękne gole. Obejrzał piękny mecz, w którym Arsenal walczył do końca. Cesc to porządny facet, dobrze, że go mamy.

0

Ma DNA Barcy, zawsze to powtarzam. Świetny piłkarz, od zawsze go lubiłam, jak grał w Arsenalu i chciałam tego transferu. Ma już na koncie piękne bramki dla Barcy i mam nadzieję, że będzie ich więcej.

0

Z wglądu zbyt ładne nie są ale mam nadzieję, że jutro z okazji "premiery" strzeli gola.

0

Ajjjj piękna bramka Leo !

0

Liczę na wspaniały mecz pomimo braku Leo. Cesc coś dziś strzeli, jestem pewna.

0

FCBarcelonista2001 akurat tak się składa,że są razem. Pique nie dawno zamieścił zdjęcie na twiterze a podczas sesji zdjęciowej zdementował plotki na temat ślubu, które ostatnio krążyły. Więc są razem i mają się dobrze. A tak poza tym zainwestuj w słownik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?