Nie rozumiem osób, które piszą że i tak mało grał, albo nie jest aż tak ważny. Każdy piłkarz Barcelony jest ważny. Nic tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia !
ÀnimsFontàs !
katallonczyk16 słuchaj onetu to daleko nie zajdziesz ; p Są razem, Shakira była razem z Pique na gali wręczenia Złotej Piłki. Ale naprawdę przesadzają, czym ona im zawiniła ?
Bardzo dobrze, że skupia się na grze a nie na tym co jacyś idioci wykrzykują w jego stronę. Jakim trzeba być idiotą żeby wykrzykiwać rasistowskie teksty....
Bardzo dobrze, że założył tego bloga. Bardzo miło czyta się takie rzeczy prosto z serca skierowane do fanów. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i pokarze na co go stać. Nigdy w niego nie zwątpiłam i nigdy nie zwątpię.
0
Widzę, że Pep nieźle wkurzony....
0
To był Alexis a nie Messi !
0
Jest gooooooooooooooooooooooooooooooool !
0
Brawo, żółta karta dla Iniesty za to, żzostał sfaulowany, oklaski dla sędziego. Dziękuje tyle w temacie....
0
Jeszcze jeden i jeszcze raz ! Sorry ale mam dobry humor po studniówce !
Visca el Barca ! Po zwycięstwo !
0
Uwzięli się coś na naszą bramkę. Ojjj będzie ciekawy mecz.
0
No to 100 lat Victor ! Obyś został z nami jak najdłużej !
0
Nie rozumiem osób, które piszą że i tak mało grał, albo nie jest aż tak ważny. Każdy piłkarz Barcelony jest ważny. Nic tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia !
ÀnimsFontàs !
0
katallonczyk16 słuchaj onetu to daleko nie zajdziesz ; p Są razem, Shakira była razem z Pique na gali wręczenia Złotej Piłki. Ale naprawdę przesadzają, czym ona im zawiniła ?
0
Chyba sobie jaja robią Ci "kibice"... Ja nie wiem jak Pique daje radę i wytrzymuje jak mu wyzywają Shakirę ; /. Co za hołota......
0
Ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia na temat Alexisa ?
0
"Przychodzi Messi i robi dobrze" nononon panie komentatorze !
0
Uwzięli się coś na tą naszą połowę... Liczę na zmiany w składzie w drugiej połowie.
0
Taaaaa dawać Leo i Cesca w drugiej połowie.
0
Tym razem co ? Zapomniał posłodzić herbatkę ?
0
A niech idzie i nie wraca zresztą, płakać za jego komentarzami nie będę ; p
0
Mam pytanie, czy tylko u mnie nie słychać komentatora czy to znowu Sport Klub nawala ?
0
sianko123 a od kiedy Puchar Króla jest na Canal + ?
0
Logo Klubowych Mistrzów Świata na koszulkach, oby już zostało ! Myślę, że dobrze Pep zrobił wystawiając taki skład. Po co przemęczać Leo, Cesca...
0
KatalończykPL link do filmiku podał ktoś niżej. A zdjęcia są dostępne na oficjalnej stronie Barcelony. Wystarczy trochę poszukać.
0
Tego gościa chyba nie można nie lubić. Mam nadzieję, że w końcu doczeka się tej nagrody. Zasłużył na nią zdecydowanie.
0
To była tylko formalność ; p
0
To jest nagroda dla trenera reprezentacji kobiet....
0
Bardzo dobrze, że skupia się na grze a nie na tym co jacyś idioci wykrzykują w jego stronę. Jakim trzeba być idiotą żeby wykrzykiwać rasistowskie teksty....
0
Bardzo dobrze. Niech każdy zostanie tam gdzie jest jego miejsce i robi to co potrafi robić najlepiej.
0
Bardzo dobry skład. Liczę na piękne widowisko,
0
Ładny jest, miejsca na końcu najlepsze !
0
Jak najbardziej zasłużył na pierwsze miejsce.
0
Bardzo dobrze, że założył tego bloga. Bardzo miło czyta się takie rzeczy prosto z serca skierowane do fanów. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i pokarze na co go stać. Nigdy w niego nie zwątpiłam i nigdy nie zwątpię.
0
Bardzo dobry pomysł. Dobrze, że wróciłam wcześniej ze szkoły.