0

Widzę, że Pep nieźle wkurzony....

0

To był Alexis a nie Messi !

0

Jest gooooooooooooooooooooooooooooooool !

0

Brawo, żółta karta dla Iniesty za to, żzostał sfaulowany, oklaski dla sędziego. Dziękuje tyle w temacie....

0

Jeszcze jeden i jeszcze raz ! Sorry ale mam dobry humor po studniówce !
Visca el Barca ! Po zwycięstwo !

0

Uwzięli się coś na naszą bramkę. Ojjj będzie ciekawy mecz.

0

No to 100 lat Victor ! Obyś został z nami jak najdłużej !

0

Nie rozumiem osób, które piszą że i tak mało grał, albo nie jest aż tak ważny. Każdy piłkarz Barcelony jest ważny. Nic tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia !
ÀnimsFontàs !

0

katallonczyk16 słuchaj onetu to daleko nie zajdziesz ; p Są razem, Shakira była razem z Pique na gali wręczenia Złotej Piłki. Ale naprawdę przesadzają, czym ona im zawiniła ?

0

Chyba sobie jaja robią Ci "kibice"... Ja nie wiem jak Pique daje radę i wytrzymuje jak mu wyzywają Shakirę ; /. Co za hołota......

0

Ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia na temat Alexisa ?

0

"Przychodzi Messi i robi dobrze" nononon panie komentatorze !

0

Uwzięli się coś na tą naszą połowę... Liczę na zmiany w składzie w drugiej połowie.

0

Taaaaa dawać Leo i Cesca w drugiej połowie.

0

Tym razem co ? Zapomniał posłodzić herbatkę ?

0

A niech idzie i nie wraca zresztą, płakać za jego komentarzami nie będę ; p

0

Mam pytanie, czy tylko u mnie nie słychać komentatora czy to znowu Sport Klub nawala ?

0

sianko123 a od kiedy Puchar Króla jest na Canal + ?

0

Logo Klubowych Mistrzów Świata na koszulkach, oby już zostało ! Myślę, że dobrze Pep zrobił wystawiając taki skład. Po co przemęczać Leo, Cesca...

0

KatalończykPL link do filmiku podał ktoś niżej. A zdjęcia są dostępne na oficjalnej stronie Barcelony. Wystarczy trochę poszukać.

0

Tego gościa chyba nie można nie lubić. Mam nadzieję, że w końcu doczeka się tej nagrody. Zasłużył na nią zdecydowanie.

0

To była tylko formalność ; p

0

To jest nagroda dla trenera reprezentacji kobiet....

0

Bardzo dobrze, że skupia się na grze a nie na tym co jacyś idioci wykrzykują w jego stronę. Jakim trzeba być idiotą żeby wykrzykiwać rasistowskie teksty....

0

Bardzo dobrze. Niech każdy zostanie tam gdzie jest jego miejsce i robi to co potrafi robić najlepiej.

0

Bardzo dobry skład. Liczę na piękne widowisko,

0

Ładny jest, miejsca na końcu najlepsze !

0

Jak najbardziej zasłużył na pierwsze miejsce.

0

Bardzo dobrze, że założył tego bloga. Bardzo miło czyta się takie rzeczy prosto z serca skierowane do fanów. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i pokarze na co go stać. Nigdy w niego nie zwątpiłam i nigdy nie zwątpię.

0

Bardzo dobry pomysł. Dobrze, że wróciłam wcześniej ze szkoły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?