0

Po co wy się w ogóle wdajecie z takimi jak on w dyskusje ? Ignorujcie takich i będzie spokój.

0

A nie wiecie może czy będzie transmisja meczu Hiszpania-Czechy na jakimś zagranicznym kanale w Cyfrze + ?

0

Mam nadzieję, że zobaczę Pique na boisku od początku, gorzej z Puyol'em. I nie wiem dlaczego tak dużo osób czepia się Keity ?

0

Nie każdy mecz musi kończyć się manitą.. Nie w każdym meczu Messi musi strzelić hattrica. Nie lekceważcie rywala. Sporting może sprawić problemy...

0

Według mnie Puyol nie powinien grać jeszcze pełnego meczu. Nie dawno miał kontuzję, po meczu z Bate był poobijany i jego mecz ze Sportingiem był niepewny. Liczę jednak, że Pique wejdzie od początku i stworzy z Puyol'em piękny duet.

0

To dobrze, że jednak zagra.Spotkanie nie będzie należało do łatwych, a 3 pkt by się przydały. Szkoda tylko Cesca....

0

Kurde ; / Za dużo tych kontuzji ostatnio. I jeszcze pewnie ominie go jeden mecz Ligi Mistrzów. Szkoda bo Cesc i Messi bardzo dobrze się rozumieją. Z ich współpracy wychodzą dobre bramki. Przynajmniej dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje.
Cóż, wracaj do zdrowia !
I nie rozumiem co wam się nie podoba w nowym wyglądzie strony ; / ?

0

wgl co miał znaczyć ten komentarz w stronę Cesca ?

0

nie no błagam zaraz przywalę tym komentatorom ; /

0

Villa ! i mamy piękną manitę

0

Cesc jak lata za tą piłką ; D

0

skąd oni wzięli tych komentatorów ; / ? jezuuu

0

No i mamy Cesca ; p liczę na gola !

0

Messi ! piękny gol, jeszcze tylko jeden !

0

Też liczę na to, że Cesc wejdzie od drugiej połowy no i oby strzelił bramkę ; )

0

czemu on nie strzelał ; / ?

0

Messi ! czekam na hat tricka Leo

0

Pedro ! 2:0 . oby tak dalej

0

bramka ! samobój xd ?

0

dobra, super, fajnie. ma ktoś link do transmisji ? bo pisze, że mecz Barcy a studio leci z meczu Borussii ;/

0

http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjI0t1KyNDc20DEyNDTXMTIwNNIxNFayBlwwRnYFGg,, gdyby ktoś chciał dobry link, polski komentarz, nie najgorsza jakość no i się nie zacina.

0

Szkoda, że nie ma Cesca no ale ostatnio dużo grał i chwila odpoczynku zrobi mu dobrze. Pewnie i tak Pep zrobi zmianę po pierwszej połowie.

0

@ Piter_Messi daruj sobie taki komentarze.

0

jak tak czytam te komentarze to mam wrażenie, że niektórzy z was mają poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem. bez obrazy...

0

ile razy trzeba powtarzać, że nie będzie ?

0

Mam nadzieję, że 3 pkt trafią do nas. Najważniejsze żeby grać do końca, nie odpuszczać i nie lekceważyć przeciwnika.

0

Właśnie nie lekceważcie przeciwnika. Bo trochę to śmieszne jak mówicie, że "to tylko bate". A równie dobrze może się okazać, że będzie to aż bate, jak już wcześniej ktoś wspomniał.

0

Xavi wypadł dzisiaj świetnie. Mówcie co chcecie ale jak dla mnie był dziś najlepszy. Świetne podania.

0

Dziękujemy za piękną manitę ! Oby tak dalej !

0

Mam nadzieję, że 3-4-3 sprawdzi się. I liczę, że Pique dzisiaj wejdzie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?