Według mnie Puyol nie powinien grać jeszcze pełnego meczu. Nie dawno miał kontuzję, po meczu z Bate był poobijany i jego mecz ze Sportingiem był niepewny. Liczę jednak, że Pique wejdzie od początku i stworzy z Puyol'em piękny duet.
Kurde ; / Za dużo tych kontuzji ostatnio. I jeszcze pewnie ominie go jeden mecz Ligi Mistrzów. Szkoda bo Cesc i Messi bardzo dobrze się rozumieją. Z ich współpracy wychodzą dobre bramki. Przynajmniej dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje.
Cóż, wracaj do zdrowia !
I nie rozumiem co wam się nie podoba w nowym wyglądzie strony ; / ?
Właśnie nie lekceważcie przeciwnika. Bo trochę to śmieszne jak mówicie, że "to tylko bate". A równie dobrze może się okazać, że będzie to aż bate, jak już wcześniej ktoś wspomniał.
0
Po co wy się w ogóle wdajecie z takimi jak on w dyskusje ? Ignorujcie takich i będzie spokój.
0
A nie wiecie może czy będzie transmisja meczu Hiszpania-Czechy na jakimś zagranicznym kanale w Cyfrze + ?
0
Mam nadzieję, że zobaczę Pique na boisku od początku, gorzej z Puyol'em. I nie wiem dlaczego tak dużo osób czepia się Keity ?
0
Nie każdy mecz musi kończyć się manitą.. Nie w każdym meczu Messi musi strzelić hattrica. Nie lekceważcie rywala. Sporting może sprawić problemy...
0
Według mnie Puyol nie powinien grać jeszcze pełnego meczu. Nie dawno miał kontuzję, po meczu z Bate był poobijany i jego mecz ze Sportingiem był niepewny. Liczę jednak, że Pique wejdzie od początku i stworzy z Puyol'em piękny duet.
0
To dobrze, że jednak zagra.Spotkanie nie będzie należało do łatwych, a 3 pkt by się przydały. Szkoda tylko Cesca....
0
Kurde ; / Za dużo tych kontuzji ostatnio. I jeszcze pewnie ominie go jeden mecz Ligi Mistrzów. Szkoda bo Cesc i Messi bardzo dobrze się rozumieją. Z ich współpracy wychodzą dobre bramki. Przynajmniej dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje.
Cóż, wracaj do zdrowia !
I nie rozumiem co wam się nie podoba w nowym wyglądzie strony ; / ?
0
wgl co miał znaczyć ten komentarz w stronę Cesca ?
0
nie no błagam zaraz przywalę tym komentatorom ; /
0
Villa ! i mamy piękną manitę
0
Cesc jak lata za tą piłką ; D
0
skąd oni wzięli tych komentatorów ; / ? jezuuu
0
No i mamy Cesca ; p liczę na gola !
0
Messi ! piękny gol, jeszcze tylko jeden !
0
Też liczę na to, że Cesc wejdzie od drugiej połowy no i oby strzelił bramkę ; )
0
czemu on nie strzelał ; / ?
0
Messi ! czekam na hat tricka Leo
0
Pedro ! 2:0 . oby tak dalej
0
bramka ! samobój xd ?
0
dobra, super, fajnie. ma ktoś link do transmisji ? bo pisze, że mecz Barcy a studio leci z meczu Borussii ;/
0
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjI0t1KyNDc20DEyNDTXMTIwNNIxNFayBlwwRnYFGg,, gdyby ktoś chciał dobry link, polski komentarz, nie najgorsza jakość no i się nie zacina.
0
Szkoda, że nie ma Cesca no ale ostatnio dużo grał i chwila odpoczynku zrobi mu dobrze. Pewnie i tak Pep zrobi zmianę po pierwszej połowie.
0
@ Piter_Messi daruj sobie taki komentarze.
0
jak tak czytam te komentarze to mam wrażenie, że niektórzy z was mają poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem. bez obrazy...
0
ile razy trzeba powtarzać, że nie będzie ?
0
Mam nadzieję, że 3 pkt trafią do nas. Najważniejsze żeby grać do końca, nie odpuszczać i nie lekceważyć przeciwnika.
0
Właśnie nie lekceważcie przeciwnika. Bo trochę to śmieszne jak mówicie, że "to tylko bate". A równie dobrze może się okazać, że będzie to aż bate, jak już wcześniej ktoś wspomniał.
0
Xavi wypadł dzisiaj świetnie. Mówcie co chcecie ale jak dla mnie był dziś najlepszy. Świetne podania.
0
Dziękujemy za piękną manitę ! Oby tak dalej !
0
Mam nadzieję, że 3-4-3 sprawdzi się. I liczę, że Pique dzisiaj wejdzie !