0

w Canal + Sport można przynajmniej się pośmiać ; p

0

w Canal + Sport można przynajmniej się pośmiać ; p

0

półkolonie, hahahaha. Kocham komentarze Canal +

0

Thiago ma dzisiaj dobry mecz

0

manita !

Messi

0

no to Cesc już też nie strzeli nic.

0

o Villa zmienił Pedro ; )

czekam na gol !

0

@ Miuosh

chce się wykazać chłopak ! No i mu to bardzo dobrze wychodzi ; )

0

@ Miuosh

chce się wykazać chłopak ! No i mu to bardzo dobrze wychodzi ; )

0

ojjjj było blisko !

0

To teraz jeszcze tylko bramka Xaviego i Cesca drugi raz i dziękujemy za meczyk

0

@norbaras

Thiago,Cesc,Alexis,Messi

0

może jeszcze raz Cesc ?

0

hahahahahhahah nie mogę !

Jest 100

0

i jeszcze tylko czekam na 100 bramkę Messiego na Camp Nou !

0

nasze modlitwy zostały wysłuchane !

0

Alexis ! pięknie ! wreszcie mu się udało !

0

Alexis ! pięknie ! wreszcie mu się udało !

0

Właśnie, jakoś nie czuć tego klimatu i dopingu za stadionu.

0

A ja nadal liczę na bramkę Alexisa. Może uda mu się tym razem

0

ulewaFC

sorry, że się wtrącę ale po to właśnie są strony takie jak ta.By wyrazić swoje zdanie, podsumować pierwszą połowę, mecz.

Dlatego nie rozumiem jaki sens twego komentarza.

0

A ja mam nadzieję, że Alexis w końcu strzeli. Nie wiem co jest na rzeczy ale też mam wrażenie, że jest lekko "olewają".

0

2:0 !

Cesc

0

Właśnie, jakoś nie czuć tego klimatu i dopingu za stadionu.

0

To, że w klubie panuje przyjazna atmosfera to widać ale to nie jest tylko zasługa Cesca. Są zgrani, przyjaźnią się i to ich różni od niektórych klubów. A to jest ważne. Messi naprawdę potrafi asystować zależy mu na zdobyciu bramki dla drużyny a nie tak jak innym dla siebie.

No i mają wspaniałego trenera !

0

Jaki fryz, hahahhaha.

Piękny gol Cesca !

0

Gol Fabregasa, piękny ! Messi też pięknie no ale błąd przeciwnika ułatwił mu sprawę.

0

Dobrze, ze Polsat transmituje mecz.

Mam dość oglądania meczów w necie, które zacinają się w najciekawszym momencie.

0

Spotkanie nie będzie łatwe ale mam nadzieję, że zdobędziemy puchar.

0

Różnica punktów między Messim a Ronaldo miażdży, hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?