To, że w klubie panuje przyjazna atmosfera to widać ale to nie jest tylko zasługa Cesca. Są zgrani, przyjaźnią się i to ich różni od niektórych klubów. A to jest ważne. Messi naprawdę potrafi asystować zależy mu na zdobyciu bramki dla drużyny a nie tak jak innym dla siebie.
0
w Canal + Sport można przynajmniej się pośmiać ; p
0
w Canal + Sport można przynajmniej się pośmiać ; p
0
półkolonie, hahahaha. Kocham komentarze Canal +
0
Thiago ma dzisiaj dobry mecz
0
manita !
Messi
0
no to Cesc już też nie strzeli nic.
0
o Villa zmienił Pedro ; )
czekam na gol !
0
@ Miuosh
chce się wykazać chłopak ! No i mu to bardzo dobrze wychodzi ; )
0
@ Miuosh
chce się wykazać chłopak ! No i mu to bardzo dobrze wychodzi ; )
0
ojjjj było blisko !
0
To teraz jeszcze tylko bramka Xaviego i Cesca drugi raz i dziękujemy za meczyk
0
@norbaras
Thiago,Cesc,Alexis,Messi
0
może jeszcze raz Cesc ?
0
hahahahahhahah nie mogę !
Jest 100
0
i jeszcze tylko czekam na 100 bramkę Messiego na Camp Nou !
0
nasze modlitwy zostały wysłuchane !
0
Alexis ! pięknie ! wreszcie mu się udało !
0
Alexis ! pięknie ! wreszcie mu się udało !
0
Właśnie, jakoś nie czuć tego klimatu i dopingu za stadionu.
0
A ja nadal liczę na bramkę Alexisa. Może uda mu się tym razem
0
ulewaFC
sorry, że się wtrącę ale po to właśnie są strony takie jak ta.By wyrazić swoje zdanie, podsumować pierwszą połowę, mecz.
Dlatego nie rozumiem jaki sens twego komentarza.
0
A ja mam nadzieję, że Alexis w końcu strzeli. Nie wiem co jest na rzeczy ale też mam wrażenie, że jest lekko "olewają".
0
2:0 !
Cesc
0
Właśnie, jakoś nie czuć tego klimatu i dopingu za stadionu.
0
To, że w klubie panuje przyjazna atmosfera to widać ale to nie jest tylko zasługa Cesca. Są zgrani, przyjaźnią się i to ich różni od niektórych klubów. A to jest ważne. Messi naprawdę potrafi asystować zależy mu na zdobyciu bramki dla drużyny a nie tak jak innym dla siebie.
No i mają wspaniałego trenera !
0
Jaki fryz, hahahhaha.
Piękny gol Cesca !
0
Gol Fabregasa, piękny ! Messi też pięknie no ale błąd przeciwnika ułatwił mu sprawę.
0
Dobrze, ze Polsat transmituje mecz.
Mam dość oglądania meczów w necie, które zacinają się w najciekawszym momencie.
0
Spotkanie nie będzie łatwe ale mam nadzieję, że zdobędziemy puchar.
0
Różnica punktów między Messim a Ronaldo miażdży, hahaha