Ja myślę, że powinniśmy zakończyć ten temat. I tak te dyskusje do niczego nie doprowadzą bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie, które trzeba szanować. A z własnego doświadczenia z wiem jak takie dyskusje się kończą. Najpierw każdy pisze swoje zdanie a potem zawsze znajdzie się ktoś kto nie umie tego uszanować i zaczyna się wojna.
@ Queras akurat teraz to nie chodzi o fryzurę. Olać to w tym momencie. Ale jak ja widzę komentarze tutaj to ciśnienie mi skacze do 200. Ty za nim nie przepadasz i ok ja to rozumie. Też nie przepadam za nie którymi zawodnikami. Mnie boli tylko fakt, że są tacy ludzie, którzy po ostatnich dwóch meczach narzekali na Ville, że się obija na boisku i wyzywali na niego, że co on w ogóle wyprawia. Wczoraj strzelił bramki to nagle oooooo wielki Villa i wieeeelcy fani powrócili.
Przecież każdy ma gorsze i lepsze mecze. To, że ostatnio Villa gra tak jak gra nie oznacza, że już się nie nadaje do gry. Większość z was po jednym nie udanym meczu każdego wysłałaby na ławkę. Messi też nie raz zepsuł akcję bądź zagrał gorzej. Jego też wyślijcie na ławkę albo w ogóle koniec kariery widzę bo on sobie na spadek formy pozwolić nie może. Ludzie trochę wyrozumiałości oni też są ludźmi, tak ?
Fajna jest ! Śmieszna, hahahahha. Ma biegać z pięcioma opakowaniami żelu do włosów jak Ronaldo ? A komentarze na twiterze raczej nie miały być chamskie tylko żartobliwe, ironiczne.
poziom rozmów toczących się tutaj zaczyna mnie dobijać... Ile jeszcze będziecie dyskutować na temat Villi ? Co wam to daje, to wyzywanie się nawzajem od sezonowców ? Boże dajcie spokój już bo czasem mam wrażenie, że są tu same dzieci ;/
@ Cruyff1992 spokojnie barcelona zacznie przegrywać, skończy się sezon ligowy i nagle wszyscy znikną. Będzie miesiąc, góra dwa spokoju po czym znowu będzie inwazja dzieciaków, którzy uważają się za "kibiców"
0
Przynajmniej tyle dobrze, że Pique wraca. Ech ale kontuzje Iniesty, Ibiego i Alexisa dobijają ; /
0
No nie jest fajnie ; /. To jednak jest poważna kontuzja. Kurde ma chłopak pecha, szkoda mi go. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
0
@ barca996 no przecież będzie na Canal + Sport.
0
Mecz będzie na Canal + Sport.
Mam nadzieję, że wygramy środowy mecz. Ciekawe czy Pigue wejdzie na boisku już w tym meczu czy jeszcze będziemy musieli poczekać.
0
Ja myślę, że powinniśmy zakończyć ten temat. I tak te dyskusje do niczego nie doprowadzą bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie, które trzeba szanować. A z własnego doświadczenia z wiem jak takie dyskusje się kończą. Najpierw każdy pisze swoje zdanie a potem zawsze znajdzie się ktoś kto nie umie tego uszanować i zaczyna się wojna.
0
@ Queras akurat teraz to nie chodzi o fryzurę. Olać to w tym momencie. Ale jak ja widzę komentarze tutaj to ciśnienie mi skacze do 200. Ty za nim nie przepadasz i ok ja to rozumie. Też nie przepadam za nie którymi zawodnikami. Mnie boli tylko fakt, że są tacy ludzie, którzy po ostatnich dwóch meczach narzekali na Ville, że się obija na boisku i wyzywali na niego, że co on w ogóle wyprawia. Wczoraj strzelił bramki to nagle oooooo wielki Villa i wieeeelcy fani powrócili.
0
Przecież każdy ma gorsze i lepsze mecze. To, że ostatnio Villa gra tak jak gra nie oznacza, że już się nie nadaje do gry. Większość z was po jednym nie udanym meczu każdego wysłałaby na ławkę. Messi też nie raz zepsuł akcję bądź zagrał gorzej. Jego też wyślijcie na ławkę albo w ogóle koniec kariery widzę bo on sobie na spadek formy pozwolić nie może. Ludzie trochę wyrozumiałości oni też są ludźmi, tak ?
0
@ fcbculesx33 i właśnie takich "kibiców" nazywamy sezonowcami. Tutaj użycie słowa kibic jest obrazą dla prawdziwych kibiców Barcy ; D.
0
Będziecie teraz aferę o fryzurę robić ; D
Fajna jest ! Śmieszna, hahahahha. Ma biegać z pięcioma opakowaniami żelu do włosów jak Ronaldo ? A komentarze na twiterze raczej nie miały być chamskie tylko żartobliwe, ironiczne.
0
To był piękny mecz. A Pep jak zwykle dobrze mówi. Nie lekceważy przeciwnika, ma do niego szacunek.
0
Posiadanie piłki śmieszy, hahahaahah.Grają pięknie, oby tak dalej !
0
-WiernyCules- wejdź sobie na stronę cyfry i na ofertę, tam wszystko pisze : )
0
@ DinaczClue no właśnie, szkoda. Ale jak mam wybierać to chyba jednak wybieram ligę hiszpańską. ; )
0
@ Piter_Messi hahahahahahah to Ci się żarcik udał. A MTV Polska niech wykupi Ligę Mistrzów. To sobie pożartowaliśmy....
0
@ DinaczClue
no tak tylko, że polsat transmituje tylko środowe mecze. I przez to jesteśmy skazani na internet.
0
Potwierdzony skład na dzisiejszy mecz jakby jeszcze ktoś nie wiedział:
Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Sergio Busquets, Xavi, Thiago, Villa, Messi and Cesc
0
I za to kocham Cyfre +. Liga hiszpańska, angielska. Szkoda tylko, że nie ma Ligi Mistrzów ; /.
0
http://www.meczyki.pl/ zawsze są transmisje. Czy tak trudno zapamiętać jedną stronę ; / ?
0
Przynajmniej sezonowcy pójdą kibicować realowi, dziękuje dobranoc !
0
błagam was ochłońcie, wylogujcie się, prześpijcie się z tym i dopiero coś napiszcie.
0
poziom rozmów toczących się tutaj zaczyna mnie dobijać... Ile jeszcze będziecie dyskutować na temat Villi ? Co wam to daje, to wyzywanie się nawzajem od sezonowców ? Boże dajcie spokój już bo czasem mam wrażenie, że są tu same dzieci ;/
0
@ Cruyff1992 spokojnie barcelona zacznie przegrywać, skończy się sezon ligowy i nagle wszyscy znikną. Będzie miesiąc, góra dwa spokoju po czym znowu będzie inwazja dzieciaków, którzy uważają się za "kibiców"
0
no i Villa powrócił !!! piękny gol !
0
może Cesc coś zdziała liczę na niego
0
co jest z Iniestą ? tylko nie kolejna kontuzja....
0
1: 1 !!!!
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm tu jest z polskim komentarzem i nawet nie jest zła jakość.
co się dzieje z Villą w ogóle ;/
0
b4rtek nie jest źle ale tnie się czasem ; /
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm tutaj jest po polsku
0
i co z tą transmisją w Cyfrze + ? jest na którymś z tych kanałów ?