0

@ wlacha z tego co m powiedziano na 339

0

@ kubafcb10

W Cyfrze plus może będzie na Lider TV jak nie zakodują.

0

@ - MISIEK - dzięki ; ) w sumie jak włączyłam teraz TV to jest komunikat nieobsługiwany system kodowania ale obraz jest więc myślę, że powinna być transmisja. RTL miał niby zakodować walkę Adamka a transmisja była pomimo tego komunikatu . jedyne co to to, że to nie znika i przeszkadza w oglądaniu ; /

0

@ darek10r czyli zakładam, że nie ma innych kanałów na Cyfrze i zostaje tylko transmisja w internecie ; / ? ale tak na wszelki wypadek na jakim kanale jest Lider TV ?

0

@ wojpie6377 gdzie jest ten kanał na Cyfrze ; p ?

0

A nie wiecie może czy na którymś z tych dalszych kanałów z Cyfry + będzie transmisja ?

0

@ketiw i bardzo dobrze mówisz. Też uważam, że Pap nie popełnił tu żadnego błędu wystawiając taki skład. Popełniliśmy błąd myśląc, że 2:0 rozstrzygnie o meczu ale tak się nie stało. Trudno to dopiero druga kolejka.

0

Oby jak najszybciej wrócił do formy. Ma chłopak pecha ; /

0

Jezuuu przestańcie jechać po Pepie ! Bo jak patrze na wasze komentarze typu "sam tego chciał" lub "tak to jest jak się wystawia taki skład" to mam wrażenie, że przedział wiekowy osób zalogowanych tu waha się miedzy 7 a 12 rokiem życia. Dajcie spokój.

Może i mecz do najlepszych nie należał ale mówi się trudno. Też z początku byłam wściekła ale ochłonęłam bo nie ma co przeżywać.

0

Zresztą teraz wynik nie jest ważny. Najważniejsze żeby Sanchez jak najszybciej powrócił do zdrowia.

0

Nie wiem co się dzieje ostatnio z Villą ale dzisiejszy mecz zawalił i zresztą Messi tak samo, jeszcze zachciało mu się symulować.

A Valdes miał szczęście. Ale wyglądało to komicznie, hahahah.

Idzie sobie spokojnie przodem do bramki a tu piłka leci.....

0

Oby Messi coś zdziałał

0

A jednak ; oooooo

0

Dzięki Bogu nie zaliczyli. OMG ; oooo

0

Kurde ; /// !

0

a we wtorek mecz z Milanem..

coś za dużo tych kontuzji ostatnio ; /

0

czyżby kolejna kontuzja ?

Ale chyba wchodzi Villa.

0

Ja liczę na jeszcze jedną bramkę Cesca. I mam nadzieję, że Pep wprowadzi Ville i da nam kolejną bramkę.

0

Muszę przyznać rację, ławka rezerwowych wygląda śmiesznie ; D

0

Będzie kolejna piękna manita !

0

Szkoda, że nie ma Messiego i Villi w wyjściowej 11.

0

Też bym wolała Ville od początku. Liczę, że wejdzie jednak na drugą połowę.

0

Myślę, że nie będzie problemu z wygraniem tego meczu. Liczę na bramkę Cesca i Villi

0

@ KochamBarce!

Tak, wczoraj był mecz Hiszpania - Lichtenstain dla Twojej wiadomości.

0

Dobrze mówi. Każdy rywal, nawet ten słaby może sprawić kłopoty.

I liczę na Villę w dzisiejszym meczu !

0

A czy mając Cyfrę + mogę liczyć na mecze Barcy czy raczej nie ?

0

A czy mając Cyfrę + mogę liczyć na mecze Barcy czy raczej nie ?

0

W takim razie mam pytanie. Czy mecz z Milanem będzie transmitowany na jakimś kanale z Cyfry + ?

0

Cesc już doskonale rozumie się z kolegami z zespołu. A co do Alexisa to nie rozumiem czemu wszyscy myślą, że nie lubią się z Messiem.

Pokazał na co go stać we wczorajszym meczu. Może potrzebuje tylko trochę więcej czasu.

0

dziękujemy za piękny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?