@ - MISIEK - dzięki ; ) w sumie jak włączyłam teraz TV to jest komunikat nieobsługiwany system kodowania ale obraz jest więc myślę, że powinna być transmisja. RTL miał niby zakodować walkę Adamka a transmisja była pomimo tego komunikatu . jedyne co to to, że to nie znika i przeszkadza w oglądaniu ; /
@ darek10r czyli zakładam, że nie ma innych kanałów na Cyfrze i zostaje tylko transmisja w internecie ; / ? ale tak na wszelki wypadek na jakim kanale jest Lider TV ?
@ketiw i bardzo dobrze mówisz. Też uważam, że Pap nie popełnił tu żadnego błędu wystawiając taki skład. Popełniliśmy błąd myśląc, że 2:0 rozstrzygnie o meczu ale tak się nie stało. Trudno to dopiero druga kolejka.
Jezuuu przestańcie jechać po Pepie ! Bo jak patrze na wasze komentarze typu "sam tego chciał" lub "tak to jest jak się wystawia taki skład" to mam wrażenie, że przedział wiekowy osób zalogowanych tu waha się miedzy 7 a 12 rokiem życia. Dajcie spokój.
Może i mecz do najlepszych nie należał ale mówi się trudno. Też z początku byłam wściekła ale ochłonęłam bo nie ma co przeżywać.
0
@ wlacha z tego co m powiedziano na 339
0
@ kubafcb10
W Cyfrze plus może będzie na Lider TV jak nie zakodują.
0
@ - MISIEK - dzięki ; ) w sumie jak włączyłam teraz TV to jest komunikat nieobsługiwany system kodowania ale obraz jest więc myślę, że powinna być transmisja. RTL miał niby zakodować walkę Adamka a transmisja była pomimo tego komunikatu . jedyne co to to, że to nie znika i przeszkadza w oglądaniu ; /
0
@ darek10r czyli zakładam, że nie ma innych kanałów na Cyfrze i zostaje tylko transmisja w internecie ; / ? ale tak na wszelki wypadek na jakim kanale jest Lider TV ?
0
@ wojpie6377 gdzie jest ten kanał na Cyfrze ; p ?
0
A nie wiecie może czy na którymś z tych dalszych kanałów z Cyfry + będzie transmisja ?
0
@ketiw i bardzo dobrze mówisz. Też uważam, że Pap nie popełnił tu żadnego błędu wystawiając taki skład. Popełniliśmy błąd myśląc, że 2:0 rozstrzygnie o meczu ale tak się nie stało. Trudno to dopiero druga kolejka.
0
Oby jak najszybciej wrócił do formy. Ma chłopak pecha ; /
0
Jezuuu przestańcie jechać po Pepie ! Bo jak patrze na wasze komentarze typu "sam tego chciał" lub "tak to jest jak się wystawia taki skład" to mam wrażenie, że przedział wiekowy osób zalogowanych tu waha się miedzy 7 a 12 rokiem życia. Dajcie spokój.
Może i mecz do najlepszych nie należał ale mówi się trudno. Też z początku byłam wściekła ale ochłonęłam bo nie ma co przeżywać.
0
Zresztą teraz wynik nie jest ważny. Najważniejsze żeby Sanchez jak najszybciej powrócił do zdrowia.
0
Nie wiem co się dzieje ostatnio z Villą ale dzisiejszy mecz zawalił i zresztą Messi tak samo, jeszcze zachciało mu się symulować.
A Valdes miał szczęście. Ale wyglądało to komicznie, hahahah.
Idzie sobie spokojnie przodem do bramki a tu piłka leci.....
0
Oby Messi coś zdziałał
0
A jednak ; oooooo
0
Dzięki Bogu nie zaliczyli. OMG ; oooo
0
Kurde ; /// !
0
a we wtorek mecz z Milanem..
coś za dużo tych kontuzji ostatnio ; /
0
czyżby kolejna kontuzja ?
Ale chyba wchodzi Villa.
0
Ja liczę na jeszcze jedną bramkę Cesca. I mam nadzieję, że Pep wprowadzi Ville i da nam kolejną bramkę.
0
Muszę przyznać rację, ławka rezerwowych wygląda śmiesznie ; D
0
Będzie kolejna piękna manita !
0
Szkoda, że nie ma Messiego i Villi w wyjściowej 11.
0
Też bym wolała Ville od początku. Liczę, że wejdzie jednak na drugą połowę.
0
Myślę, że nie będzie problemu z wygraniem tego meczu. Liczę na bramkę Cesca i Villi
0
@ KochamBarce!
Tak, wczoraj był mecz Hiszpania - Lichtenstain dla Twojej wiadomości.
0
Dobrze mówi. Każdy rywal, nawet ten słaby może sprawić kłopoty.
I liczę na Villę w dzisiejszym meczu !
0
A czy mając Cyfrę + mogę liczyć na mecze Barcy czy raczej nie ?
0
A czy mając Cyfrę + mogę liczyć na mecze Barcy czy raczej nie ?
0
W takim razie mam pytanie. Czy mecz z Milanem będzie transmitowany na jakimś kanale z Cyfry + ?
0
Cesc już doskonale rozumie się z kolegami z zespołu. A co do Alexisa to nie rozumiem czemu wszyscy myślą, że nie lubią się z Messiem.
Pokazał na co go stać we wczorajszym meczu. Może potrzebuje tylko trochę więcej czasu.
0
dziękujemy za piękny mecz