0

Też mam nadzieję, że wejdzie na samym początku .Jednak nie powinien zostawać zbyt długo gdyby kontuzja się odnowiła nie byłoby ciekawie;/ Zobaczymy może strzeli swojego pierwszego gola, oby !

veB.

0

Nie zawiedzie nas. Na pewno mu się uda. Do trzech razy sztuka!

0

Mecz może być trudny. Na pewno nie pójdzie tak łatwo jak z Napoli.

Nie dość, że nie ma Puyola to jeszcze teraz kontuzjowany jest Pique.

No ale liczę na szybki atak.

0

@ p3rshing

http://iv.pl/images/15377900219166656122.jpg

proszę. Ktoś wrzucał w poprzednich newsach ; p

@cougar

prezentacja jest na youtubie ; )

0

Mam nadzieję, że nie opuści dużo spotkań ligowych. I tak jak na razie są odwoływane. Oby szybko wrócił do zdrowia.

A w piątek sobie poradzimy ! My byśmy nie dali rady ?!

0

Oby w piątek poszło tak dobrze jak wczoraj !

Cesc liczymy na Ciebie !

0

@ natall

No i właśnie to jest przykre. Może da innym przykład i też się wezmą za naukę.

0

Angielski musi znać. Dziwi mnie to, że dopiero teraz się za to wziął.

Niby hiszpański jest trzecim najpowszechniejszym językiem no ale angielski to podstawa.

Więc do roboty Xavi !

0

I za to go lubię, za opanowanie, spokój, za bycie sobą. Dobrze, że nie szaleje tak jak inni piłkarze jak powiedział @ Serpens. Robi to co kocha i tyle wystarczy ; )

0

no to dobranoc wszystkim !

a dziewczyną snów z naszymi chłopakami pięknymi !

veB !

0

wynik piękny.

Ale widok Messiego strzelającego gola również zachwyca.

0

mamy jeszcze 10 minut i czekam na 6 !

0

czyż on nie jest cudowny ?

veB !

0

jak już lecimy w te klimaty to ziomalka ; p

0

@kamilp273

Fŕbregas, Keita, Pedro, Messi ; )

0

mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy oglądać tyle samo bramek !

0

To była tylko kwestia czasu, hahahah

Będzie 5:0 ?

0

Messi

0

I tak jest dobrze ! Puchar jest nasz !

0

omg a mogło być 3:0 !

0

seba, chyba nie ma nigdzie z polskim komentatorem.

0

oby druga połowa poszła tak dobrze jak ta !

viva el Barca !

0

seba dzięki za link. Jak na razie jedyny link, który mi się nie zacina.

0

czy możliwe żeby było jakieś przeciążenie serwera bo nie działa mi relacja radiowa a przed chwilą wszystko było dobrze ; /

0

@Tadek

http://www.stopstream.tv/ch3.html

tu jest dobra ; )

0

Wątpię, że będzie gdzieś mecz z polskim komentatorem ; /

Chociaż z angielskim jakby gdzieś był.

0

Czy znalazł ktoś może jakiś kanał w Cyfrze Plus gdzie można obejrzeć mecz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?