Też mam nadzieję, że wejdzie na samym początku .Jednak nie powinien zostawać zbyt długo gdyby kontuzja się odnowiła nie byłoby ciekawie;/ Zobaczymy może strzeli swojego pierwszego gola, oby !
I za to go lubię, za opanowanie, spokój, za bycie sobą. Dobrze, że nie szaleje tak jak inni piłkarze jak powiedział @ Serpens. Robi to co kocha i tyle wystarczy ; )
0
Też mam nadzieję, że wejdzie na samym początku .Jednak nie powinien zostawać zbyt długo gdyby kontuzja się odnowiła nie byłoby ciekawie;/ Zobaczymy może strzeli swojego pierwszego gola, oby !
veB.
0
Nie zawiedzie nas. Na pewno mu się uda. Do trzech razy sztuka!
0
Mecz może być trudny. Na pewno nie pójdzie tak łatwo jak z Napoli.
Nie dość, że nie ma Puyola to jeszcze teraz kontuzjowany jest Pique.
No ale liczę na szybki atak.
0
@ p3rshing
http://iv.pl/images/15377900219166656122.jpg
proszę. Ktoś wrzucał w poprzednich newsach ; p
@cougar
prezentacja jest na youtubie ; )
0
Mam nadzieję, że nie opuści dużo spotkań ligowych. I tak jak na razie są odwoływane. Oby szybko wrócił do zdrowia.
A w piątek sobie poradzimy ! My byśmy nie dali rady ?!
0
Oby w piątek poszło tak dobrze jak wczoraj !
Cesc liczymy na Ciebie !
0
@ natall
No i właśnie to jest przykre. Może da innym przykład i też się wezmą za naukę.
0
Angielski musi znać. Dziwi mnie to, że dopiero teraz się za to wziął.
Niby hiszpański jest trzecim najpowszechniejszym językiem no ale angielski to podstawa.
Więc do roboty Xavi !
0
I za to go lubię, za opanowanie, spokój, za bycie sobą. Dobrze, że nie szaleje tak jak inni piłkarze jak powiedział @ Serpens. Robi to co kocha i tyle wystarczy ; )
0
no to dobranoc wszystkim !
a dziewczyną snów z naszymi chłopakami pięknymi !
veB !
0
wynik piękny.
Ale widok Messiego strzelającego gola również zachwyca.
0
mamy jeszcze 10 minut i czekam na 6 !
0
czyż on nie jest cudowny ?
veB !
0
jak już lecimy w te klimaty to ziomalka ; p
0
@kamilp273
Fŕbregas, Keita, Pedro, Messi ; )
0
mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy oglądać tyle samo bramek !
0
To była tylko kwestia czasu, hahahah
Będzie 5:0 ?
0
Messi
0
I tak jest dobrze ! Puchar jest nasz !
0
omg a mogło być 3:0 !
0
seba, chyba nie ma nigdzie z polskim komentatorem.
0
oby druga połowa poszła tak dobrze jak ta !
viva el Barca !
0
seba dzięki za link. Jak na razie jedyny link, który mi się nie zacina.
0
czy możliwe żeby było jakieś przeciążenie serwera bo nie działa mi relacja radiowa a przed chwilą wszystko było dobrze ; /
0
@Tadek
http://www.stopstream.tv/ch3.html
tu jest dobra ; )
0
Wątpię, że będzie gdzieś mecz z polskim komentatorem ; /
Chociaż z angielskim jakby gdzieś był.
0
Czy znalazł ktoś może jakiś kanał w Cyfrze Plus gdzie można obejrzeć mecz ?