0

Nie nie będzie meczu na Cyfrze +. Kurde ludzie czy nie możecie przyswoić informacji, że i tak na czas transmisji meczu te zagraniczne kanały będą zakodowane....

0

Prasa zawsze szuka jakiejś afery, muszę się jakoś sprzedać. Dlaczego zawsze jest tak, że gdy komuś coś wychodzi, ktoś jest w czymś dobry to od razu jest posądzany o oszustwo.

0

Liczę na Alexisa w tym meczu. Oby Pep go wystawił w pierwszym składzie. Wierze w chłopka i w to, że dziś coś strzeli.

0

*Przepraszam bardzo, miało być przed końcem meczu....

0

Mam nadzieję, że wejdzie w drugiej połowie albo przynajmniej zmieni kogoś na 20-30 minut przed meczem.

0

Na górze po prawej stronie jest taki przycisk WYLOGUJ. Myślę, że niektórzy z was powinni skierować tam kursor nacisnąć i ochłonąć. Prześpijcie się i dopiero wróćcie. Mi by było szkoda klawiatury na takie komentarze....

0

Dziękuje i dobranoc !

0

Śmiać mi się chcę, hahahahah. Mamy dopiero 12 kolejkę a wy już wielka rozpacz, że mamy po lidze. No proszę was co wy 12 lat macie ? Ochłońcie najpierw i dopiero coś napiszcie.

0

MrJohnyWoW jak mi dasz pieniądze to nie ma problemu ; D Telewizor w pokoju mam ale niestety tylko i wyłącznie z TVP 1 Polsatem i TVN ; / Ale spokojnie wygonię tam babcię i niech się cieszy tańcem.
JAco 78 Cyfra przejmuję Nkę ? A skąd mas takie informacje ; p ? Gdyby tak było i Liga Mistrzów leciała w Cyfrze to nic już do szczęścia nie było by mi potrzebne

0

Piotruś-BARCA mam to samo. Uwielbiam niedzielne walki o telewizor gdy leci Taniec z Gwiazdami i sobotnie gdy leci Mam Talent ; D Nie rozumieją moich potrzeb...

0

Nie sądziłam, że Alexis zagra w meczu z Victorią Pilzno a tu jednak. Fajnie go widzieć na boisku po tak długiej przerwie, nie miał chłopak zbyt dużo okazji do pokazania co potrafi. Co do Cesca to od początku uważałam, że jest to dobry transfer i że sobie poradzi.

0

Cesc ! No i się doczekaliśmy bramki !

0

Ajjjjjjj ; /

0

Jeżeli chodzi o tą płatna transmisje na onecie to ja bym na waszym miejscu tego nie kupowała. Są problemy. Ja kiedyś kupiłam i nawet minuty nie zobaczyłam. Wiem, że inni też tak mieli. Jakby jednak ktoś z was kupił to dajcie znać czy działa.

0

Brakuje mi Alexisa, ma chłopak pecha. Ale dobrze, że się rwie do gry, zależy mu na szybkim powrocie.

0

Sanchez potrzebuje jeszcze odpoczynku. Na mecz z Mallorcą na pewno nie wejdzie. Nadal czekam na magiczny duet Pique - Puyol bo w tym sezonie nie było zbyt wielu okazji by zobaczyć ich razem. Oby już ich kontuzje omijały.

0

No szacunek dla bramkarza. Nie wiem skąd oni go wzięli ; / .

0

culeson uwierz wtedy też by się czegoś uczepili ; p . Wszystkim nie dogodzisz xd

0

culeson wiem, że dużo osób już to pisało ale mnie takie coś denerwuje. Myślałam, że to jest cywilizowana strona na której znajdują się użytkownicy "na poziomie". A tym czasem co drugi komentarz to narzekanie i wielka rozpacz. Błagam was. Trzymajmy jakiś poziom....

0

Jak czytam te komentarze to chce mi się płakać.. Tylko nie wiem czy ze śmiechu czy z rozpaczy.... Ludzie czy wy myślicie, że na Camp Nou będą same manity ? Zastanówcie się 2 razy zanim dodacie komentarz.... A jeżeli 1:0 wam nie pasuje to wypad kibicować innym drużyną, sezonowce ; /

0

Ale po co pytać się 24732 razy o jedno i to samo. Zadajecie te pytania przy każdym spotkaniu Ligi Mistrzów. Czy tak trudno wbić do głowy informacje, że NIE BĘDZIE na cyfrze + ?

0

O nie wiedziałam, że interesuje się literaturą i lubi poezję. Hmm ciekawe. Widać, że jest inteligentnym człowiekiem i interesuje się różnymi rzeczami a nie tylko futbolem.Bardzo fajny artykuł.

0

Coś za dużo tych kontuzji w tym sezonie. Ale całe szczęście, że to nic poważnego. Dobrze, że wczoraj wrócił Iniesta. Czekam na Alexisa bo nie miał chłopak okazji się wykazać.

0

Cieszę, że Iniesta już wraca. No i dobrze zobaczyć Pique i Puyola razem od początku !

0

Zdjęcie jak najbardziej pasuje ! Chyba każdy to pamięta !
Gerard jest świetnym obrońcą a z Puyolem razem tworzą niesamowity duet.

0

Świetny wywiad, zresztą jak wszystkie z El Guaje !

0

Aż się dziwię, że wgl powstał punkt 3. Styl Pepa, a zachowanie Mou.
Tutaj nie ma co porównywać. Tak jak zostało to napisane, Pep jest wielkim człowiekiem z klasą. Nigdy nie nie prowokuje, zawsze ma szacunek i dystans do przeciwnika. Wspiera drużynę, jest drużyną. A Mou ? Hmm no cóż jego zachowanie mówi samo za siebie, nie ma co rozpisywać się na jego temat a co dopiero porównywać go do Guardioli.

Bardzo fajny artykuł.

0

linek fcb: dzięki ale na Orange Sport będzie Multi Euro więc nie będzie transmitowany cały mecz a bardzo by mi zależało na całym. No ale zadowolę się tym.

0

Czy ktoś już może wie czy będzie transmisja meczu Czechy-Hiszpania na jakimś zagranicznym kanale Cyfry + ?

0

A na żadnym z kanałów zagranicznych nie będzie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?