0

właśnie hahahah zastanawia mnie co ich tak rozśmieszyło bo też tam oglądam .

0

Realista7 ja oglądam na Eurosport 2 HD i nie wytrzymuję. Ale jakoćś transmisji jest o wiele lepsza no i co zrobić męczę się z tym komentarzem...
Właśnie ciekawe czy ta 7 była dla Villi...

0

Fabregas ! Za każdym razem udowadnia, że był to najlepszy transfer jaki mógł być !

0

Dobrze, że Szpakowski komentuje ! Wolę jego niż denny komentarza na Eurosporcie...

0

Doby skład ; ) Wygrywajcie puchar dla VIlli i Tito !

0

Chyba wolę oglądać na TVP 1 bo jak mam słuchać komentarza bez emocji na Eurosporcie to dziękuje nie skorzystam tym razem.

0

Kolejny piękny gest w stronę kolegi z drużyny ! Uwielbiam tą atmosferę panującą w drużynie ! Zdrowiej, kuruj się na Euro !

0

Trzymaj się El Guaje !
Mam nadzieję, że zobaczymy Davida na mistrzostwach w Polsce.Na pewno jest w dobrych rękach. Ważne, że banan na twarzy jest.Tak trzymać !

0

Uuu Cesc jaka zmiana. Wreszcie się ogarnął.
„Zmiana czasu i zmęczenie nie jest usprawiedliwieniem w obliczu tak ważnego meczu". Dobrze powiedziane. Nie ma co zwalać winy na zmianę czasu. " Musimy czerpać siłę z głowy, umysłu”. Oby ta "siła z głowy" oznacza kolejną piękną bramkę główką.

0

Też uważam, że lepiej by było gdyby Alexis jutro nie zagrał. Nie dawno miał kontuzje i nie warto ryzykować. Cesc powinien pojawić się w wyjściowej 11 może znowu coś głową ustrzeli. Z Messim dobrze się rozumieją.

0

Zgadzam się. Nie dawno wrócił po kontuzji dlatego lepiej nie ryzykować. Jest przecież Cesc i myślę, że to on powinien w niedzielę zagrać za Alexisa.

0

I jak tu się cieszyć z wygranej ? Kurde te kontuzje w tym sezonie to jakieś fatum. Mam nadzieję, że Villa jeszcze kiedyś pokaże na co go stać. Wielka szkoda jak go zabraknie również na Euro 2012.

0

Niby piękny wynik 4:0 ale jakoś nie potrafię się cieszyć. Fatalna kontuzja Villi, oby Sanchez długo nie pauzował....

0

Taka informacja pojawiła się już na MD, i na twitterze MD i Barcy więc to już raczej pewne. Szkoda, że będzie pauzował przez tak długi czas.

0

Tylko nie kontuzja Villi ; /

0

71 % posiadania piłki, ładnie ładnie !

0

Ja jako licealistka również olałam, no cóż jeden dzień nie zaszkodzi.

0

kuqi niedziela 11:30 eurospot 2

0

Dokładnie, EuroSport 2 HD i ciśniemy po puchar KMŚ !

0

Oni zawsze podchodzą do meczy poważnie i jak to Pep mówi nie można lekceważyć rywala. Najgorszą przeszkodą jest niestety ta różnica czasu ale mam nadzieję, że te 4 dni im wystarczyły na przestawienie się. Nie mogę doczekać się finału z Santosem.

0

No to jak to mówią do trzech razy sztuka ! Jaka szkoda, że dziwnym trafem zaspałam dzisiaj do szkoły....

0

Jeden z najlepszych transferów co już powtarzałam nie raz. Jego bramki zdobyte główką zachwycają ! Powodzenia jutro !

0

I już 3:1

0

Niedziela 11:30

0

Jak na razie 2:0. Koniec pierwszej połowy więc wyglądana to, że zobaczymy Santos w finale.

0

elkolo a niby w jaki sposób ma to wpłynąć na wyniki ? Właśnie to jest dobre, że utrzymywana jest rodzinna atmosfera.Skoro jest taka okazja to kto by nie skorzystał z podróży do Japonii. Poza tym nie mają 5 lat i wiedzą co im wolno a czego nie wolno przed meczem. Więc spokojnie. Nie sądzę, że czas spędzony z rodziną ma wpływ na wynik.

0

Też oglądam mecz. Cieszę się, że Santos wygrywa bo finał będzie ciekawy. Neymar pokazuje co potrafi. Będzie na co patrzeć w niedzielnym finale.

0

eto900 wystarczy tochę poszukać ; p Wysłałam Ci linka na priv żeby nie było "niby reklamy"
A co do wywiadu to jak zwykle ciekawy. Uwielbiam wywiady z Guardiolą. Zawsze ma coś ciekawego a przede wszystkim inteligentnego do powiedzenia. Czekam na drugą część.

0

Zdjęcia Alvesa, miażdżą ! http://desmond.yfrog.com/Himg740/scaled.php?tn=0&server=740&filename=elify.jpg&xsize=640&ysize=640 to zamieścił dzisiaj na twitterze. Hahahahah uwielbiam ! Fajnie, że mają czas pozwiedzać trochę miasto. Przyda im się trochę rozrywki.

0

Zawsze można nagrać. Też innego wyjścia nie mam, w szkole muszę myć, test z funkcji sam się nie napisze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?