Realista7 ja oglądam na Eurosport 2 HD i nie wytrzymuję. Ale jakoćś transmisji jest o wiele lepsza no i co zrobić męczę się z tym komentarzem...
Właśnie ciekawe czy ta 7 była dla Villi...
Trzymaj się El Guaje !
Mam nadzieję, że zobaczymy Davida na mistrzostwach w Polsce.Na pewno jest w dobrych rękach. Ważne, że banan na twarzy jest.Tak trzymać !
Uuu Cesc jaka zmiana. Wreszcie się ogarnął.
„Zmiana czasu i zmęczenie nie jest usprawiedliwieniem w obliczu tak ważnego meczu". Dobrze powiedziane. Nie ma co zwalać winy na zmianę czasu. " Musimy czerpać siłę z głowy, umysłu”. Oby ta "siła z głowy" oznacza kolejną piękną bramkę główką.
Też uważam, że lepiej by było gdyby Alexis jutro nie zagrał. Nie dawno miał kontuzje i nie warto ryzykować. Cesc powinien pojawić się w wyjściowej 11 może znowu coś głową ustrzeli. Z Messim dobrze się rozumieją.
I jak tu się cieszyć z wygranej ? Kurde te kontuzje w tym sezonie to jakieś fatum. Mam nadzieję, że Villa jeszcze kiedyś pokaże na co go stać. Wielka szkoda jak go zabraknie również na Euro 2012.
Oni zawsze podchodzą do meczy poważnie i jak to Pep mówi nie można lekceważyć rywala. Najgorszą przeszkodą jest niestety ta różnica czasu ale mam nadzieję, że te 4 dni im wystarczyły na przestawienie się. Nie mogę doczekać się finału z Santosem.
elkolo a niby w jaki sposób ma to wpłynąć na wyniki ? Właśnie to jest dobre, że utrzymywana jest rodzinna atmosfera.Skoro jest taka okazja to kto by nie skorzystał z podróży do Japonii. Poza tym nie mają 5 lat i wiedzą co im wolno a czego nie wolno przed meczem. Więc spokojnie. Nie sądzę, że czas spędzony z rodziną ma wpływ na wynik.
eto900 wystarczy tochę poszukać ; p Wysłałam Ci linka na priv żeby nie było "niby reklamy"
A co do wywiadu to jak zwykle ciekawy. Uwielbiam wywiady z Guardiolą. Zawsze ma coś ciekawego a przede wszystkim inteligentnego do powiedzenia. Czekam na drugą część.
0
właśnie hahahah zastanawia mnie co ich tak rozśmieszyło bo też tam oglądam .
0
Realista7 ja oglądam na Eurosport 2 HD i nie wytrzymuję. Ale jakoćś transmisji jest o wiele lepsza no i co zrobić męczę się z tym komentarzem...
Właśnie ciekawe czy ta 7 była dla Villi...
0
Fabregas ! Za każdym razem udowadnia, że był to najlepszy transfer jaki mógł być !
0
Dobrze, że Szpakowski komentuje ! Wolę jego niż denny komentarza na Eurosporcie...
0
Doby skład ; ) Wygrywajcie puchar dla VIlli i Tito !
0
Chyba wolę oglądać na TVP 1 bo jak mam słuchać komentarza bez emocji na Eurosporcie to dziękuje nie skorzystam tym razem.
0
Kolejny piękny gest w stronę kolegi z drużyny ! Uwielbiam tą atmosferę panującą w drużynie ! Zdrowiej, kuruj się na Euro !
0
Trzymaj się El Guaje !
Mam nadzieję, że zobaczymy Davida na mistrzostwach w Polsce.Na pewno jest w dobrych rękach. Ważne, że banan na twarzy jest.Tak trzymać !
0
Uuu Cesc jaka zmiana. Wreszcie się ogarnął.
„Zmiana czasu i zmęczenie nie jest usprawiedliwieniem w obliczu tak ważnego meczu". Dobrze powiedziane. Nie ma co zwalać winy na zmianę czasu. " Musimy czerpać siłę z głowy, umysłu”. Oby ta "siła z głowy" oznacza kolejną piękną bramkę główką.
0
Też uważam, że lepiej by było gdyby Alexis jutro nie zagrał. Nie dawno miał kontuzje i nie warto ryzykować. Cesc powinien pojawić się w wyjściowej 11 może znowu coś głową ustrzeli. Z Messim dobrze się rozumieją.
0
Zgadzam się. Nie dawno wrócił po kontuzji dlatego lepiej nie ryzykować. Jest przecież Cesc i myślę, że to on powinien w niedzielę zagrać za Alexisa.
0
I jak tu się cieszyć z wygranej ? Kurde te kontuzje w tym sezonie to jakieś fatum. Mam nadzieję, że Villa jeszcze kiedyś pokaże na co go stać. Wielka szkoda jak go zabraknie również na Euro 2012.
0
Niby piękny wynik 4:0 ale jakoś nie potrafię się cieszyć. Fatalna kontuzja Villi, oby Sanchez długo nie pauzował....
0
Taka informacja pojawiła się już na MD, i na twitterze MD i Barcy więc to już raczej pewne. Szkoda, że będzie pauzował przez tak długi czas.
0
Tylko nie kontuzja Villi ; /
0
71 % posiadania piłki, ładnie ładnie !
0
Ja jako licealistka również olałam, no cóż jeden dzień nie zaszkodzi.
0
kuqi niedziela 11:30 eurospot 2
0
Dokładnie, EuroSport 2 HD i ciśniemy po puchar KMŚ !
0
Oni zawsze podchodzą do meczy poważnie i jak to Pep mówi nie można lekceważyć rywala. Najgorszą przeszkodą jest niestety ta różnica czasu ale mam nadzieję, że te 4 dni im wystarczyły na przestawienie się. Nie mogę doczekać się finału z Santosem.
0
No to jak to mówią do trzech razy sztuka ! Jaka szkoda, że dziwnym trafem zaspałam dzisiaj do szkoły....
0
Jeden z najlepszych transferów co już powtarzałam nie raz. Jego bramki zdobyte główką zachwycają ! Powodzenia jutro !
0
I już 3:1
0
Niedziela 11:30
0
Jak na razie 2:0. Koniec pierwszej połowy więc wyglądana to, że zobaczymy Santos w finale.
0
elkolo a niby w jaki sposób ma to wpłynąć na wyniki ? Właśnie to jest dobre, że utrzymywana jest rodzinna atmosfera.Skoro jest taka okazja to kto by nie skorzystał z podróży do Japonii. Poza tym nie mają 5 lat i wiedzą co im wolno a czego nie wolno przed meczem. Więc spokojnie. Nie sądzę, że czas spędzony z rodziną ma wpływ na wynik.
0
Też oglądam mecz. Cieszę się, że Santos wygrywa bo finał będzie ciekawy. Neymar pokazuje co potrafi. Będzie na co patrzeć w niedzielnym finale.
0
eto900 wystarczy tochę poszukać ; p Wysłałam Ci linka na priv żeby nie było "niby reklamy"
A co do wywiadu to jak zwykle ciekawy. Uwielbiam wywiady z Guardiolą. Zawsze ma coś ciekawego a przede wszystkim inteligentnego do powiedzenia. Czekam na drugą część.
0
Zdjęcia Alvesa, miażdżą ! http://desmond.yfrog.com/Himg740/scaled.php?tn=0&server=740&filename=elify.jpg&xsize=640&ysize=640 to zamieścił dzisiaj na twitterze. Hahahahah uwielbiam ! Fajnie, że mają czas pozwiedzać trochę miasto. Przyda im się trochę rozrywki.
0
Zawsze można nagrać. Też innego wyjścia nie mam, w szkole muszę myć, test z funkcji sam się nie napisze.