Chociaż z drugiej strony może pokażą, po meczu jest magazyn La liga, nie ma żadnej transmisji na żywo. Ale nie wiem czy mają taką możliwość żeby prowadzić dużej transmisję ; /
Wątpię, że pokarzą. Nie wiadomo czy wyjdzie od razu po meczu. Zresztą skąd Ci z Canal + mieli wiedzieć, że Pep dziś wyjdzie i przemówi do kibiców. Pewnie mają inne transmisje zaplanowane ale bardzo bym chciała żeby pokazali. Jak nie to zostaje internet.
Ja taj samo, matura dzisiaj, źle nie było ; D Jak zobaczyłam Dziady to 5 minut nie mogłam ze śmiechu, drugi temat łatwy.
A wracając do tematu to wszystkiego najlepszego Cesc, powrotu do formy i kolejnych pięknych bramek !
hahahah wyobraziłam sobie coś
-E synek bo jak ja cię pi***, koniec imprezy nie ma takiego tańczenia !
-Ale 7:0
-ja CI dam 7:0, dziękuje koniec imprezy.
Chłopak miał pecha, cały sezon kontuzjowany. Taki mecz jak wczoraj dobrze mu zrobi, wpasuje się w grę i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie dużo wniesie do drużyny.
0
Pique zawsze ma dobry humor ; D
0
Pichichi dla Leo !
0
Moglibyście przynajmniej w takim dniu nie narzekać na skład ?
0
No to piwko jest, paczka chusteczek również i zaczynamy !
0
A u mnie idzie burza -,- Jak zacznie walić to po meczu xd Nie ma to jak mieć Canal + Sport HD i za przeproszeniem g*wno z tego ; D
0
A jak by pisało, że Bojan i Zlatan są na ławce to też uwierzylibyście ? Błąd i tyle ; /
0
foxxxx Pique nadal ma przerwę od gry w związku z urazem głowy jakiego dostał w meczu z Chelsea.
0
Przed Camp Nou wystawili tablice na, której można się wpisywać. http://yfrog.com/mgqvxgfj. Świetny pomysł
0
denying komentatorzy Sportklub miażdżą system zawsze ; D Przed rozpoczęciem meczu: " 50 mln funtów dzisiaj na ławce" - komentarz na temat Torresa ; D
0
Chociaż z drugiej strony może pokażą, po meczu jest magazyn La liga, nie ma żadnej transmisji na żywo. Ale nie wiem czy mają taką możliwość żeby prowadzić dużej transmisję ; /
0
Wątpię, że pokarzą. Nie wiadomo czy wyjdzie od razu po meczu. Zresztą skąd Ci z Canal + mieli wiedzieć, że Pep dziś wyjdzie i przemówi do kibiców. Pewnie mają inne transmisje zaplanowane ale bardzo bym chciała żeby pokazali. Jak nie to zostaje internet.
0
http://distilleryimage9.instagram.com/153a742a95f311e1989612313815112c_7.jpg no to impezka widzę. Smacznie ten tort wygląda ; D
0
Ja taj samo, matura dzisiaj, źle nie było ; D Jak zobaczyłam Dziady to 5 minut nie mogłam ze śmiechu, drugi temat łatwy.
A wracając do tematu to wszystkiego najlepszego Cesc, powrotu do formy i kolejnych pięknych bramek !
0
http://26.media.tumblr.com/tumblr_m3eugnYRou1qdzgyco1_250.gif wiem, że pewnie większość z was widziała, ale gif warty dodania do ulubionych, gracias Pep !
0
Pep się rozkręca, macha do kibicó ; D Jak mi go będzie brakować.
0
Czyżby nasz kapitan spodziewał się następcy xd ?
0
Katowice na Camp Nou ; D
0
To niech Cesc też zrobi sobie sam prezent i strzeli dziś bramkę bo w piątek ma urodziny.
0
FC Barcelona:Pinto, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Keita, Cesc, Iniesta, Pedro, Messi, Cuenca
Ławka:VV, Montoya, Bartra, Sergio, Thiago, Afellay, Tello
Malaga:Kameni, Jesús Gámez, Demichelis, S. Sánchez, Eliseu, Portillo, Camacho, Cazorla, Duda, Buonanotte, Rondón
0
hahahah wyobraziłam sobie coś
-E synek bo jak ja cię pi***, koniec imprezy nie ma takiego tańczenia !
-Ale 7:0
-ja CI dam 7:0, dziękuje koniec imprezy.
0
Chłopak miał pecha, cały sezon kontuzjowany. Taki mecz jak wczoraj dobrze mu zrobi, wpasuje się w grę i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie dużo wniesie do drużyny.
0
tez nie kapuje tego dlaczego mieliby tym kogos urazic. Pilkarze robia gorsze rzeczy po strzeleniu gola niz taniec i jakos nie ma potem problemu.
0
hahaha pieknie !
0
a tak narzekali wszyscy na Pedro a tu prosze
0
jaki pep, hahahahaha. Nie no bedzie mi brakowac faceta i to bardzo
0
cholota ta trybunach, rzucaja puszkami
0
hahahahaha jakie dzikie tance xddd
0
Ibi w koncu na boisku !
0
przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisze z telefonu
0
ten mecz dla Pinto to doskomala proba prze pucharem krola.