0

Pique zawsze ma dobry humor ; D

0

Pichichi dla Leo !

0

Moglibyście przynajmniej w takim dniu nie narzekać na skład ?

0

No to piwko jest, paczka chusteczek również i zaczynamy !

0

A u mnie idzie burza -,- Jak zacznie walić to po meczu xd Nie ma to jak mieć Canal + Sport HD i za przeproszeniem g*wno z tego ; D

0

A jak by pisało, że Bojan i Zlatan są na ławce to też uwierzylibyście ? Błąd i tyle ; /

0

foxxxx Pique nadal ma przerwę od gry w związku z urazem głowy jakiego dostał w meczu z Chelsea.

0

Przed Camp Nou wystawili tablice na, której można się wpisywać. http://yfrog.com/mgqvxgfj. Świetny pomysł

0

denying komentatorzy Sportklub miażdżą system zawsze ; D Przed rozpoczęciem meczu: " 50 mln funtów dzisiaj na ławce" - komentarz na temat Torresa ; D

0

Chociaż z drugiej strony może pokażą, po meczu jest magazyn La liga, nie ma żadnej transmisji na żywo. Ale nie wiem czy mają taką możliwość żeby prowadzić dużej transmisję ; /

0

Wątpię, że pokarzą. Nie wiadomo czy wyjdzie od razu po meczu. Zresztą skąd Ci z Canal + mieli wiedzieć, że Pep dziś wyjdzie i przemówi do kibiców. Pewnie mają inne transmisje zaplanowane ale bardzo bym chciała żeby pokazali. Jak nie to zostaje internet.

0

http://distilleryimage9.instagram.com/153a742a95f311e1989612313815112c_7.jpg no to impezka widzę. Smacznie ten tort wygląda ; D

0

Ja taj samo, matura dzisiaj, źle nie było ; D Jak zobaczyłam Dziady to 5 minut nie mogłam ze śmiechu, drugi temat łatwy.
A wracając do tematu to wszystkiego najlepszego Cesc, powrotu do formy i kolejnych pięknych bramek !

0

http://26.media.tumblr.com/tumblr_m3eugnYRou1qdzgyco1_250.gif wiem, że pewnie większość z was widziała, ale gif warty dodania do ulubionych, gracias Pep !

0

Pep się rozkręca, macha do kibicó ; D Jak mi go będzie brakować.

0

Czyżby nasz kapitan spodziewał się następcy xd ?

0

Katowice na Camp Nou ; D

0

To niech Cesc też zrobi sobie sam prezent i strzeli dziś bramkę bo w piątek ma urodziny.

0

FC Barcelona:Pinto, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Keita, Cesc, Iniesta, Pedro, Messi, Cuenca
Ławka:VV, Montoya, Bartra, Sergio, Thiago, Afellay, Tello
Malaga:Kameni, Jesús Gámez, Demichelis, S. Sánchez, Eliseu, Portillo, Camacho, Cazorla, Duda, Buonanotte, Rondón

0

hahahah wyobraziłam sobie coś
-E synek bo jak ja cię pi***, koniec imprezy nie ma takiego tańczenia !
-Ale 7:0
-ja CI dam 7:0, dziękuje koniec imprezy.

0

Chłopak miał pecha, cały sezon kontuzjowany. Taki mecz jak wczoraj dobrze mu zrobi, wpasuje się w grę i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie dużo wniesie do drużyny.

0

tez nie kapuje tego dlaczego mieliby tym kogos urazic. Pilkarze robia gorsze rzeczy po strzeleniu gola niz taniec i jakos nie ma potem problemu.

0

hahaha pieknie !

0

a tak narzekali wszyscy na Pedro a tu prosze

0

jaki pep, hahahahaha. Nie no bedzie mi brakowac faceta i to bardzo

0

cholota ta trybunach, rzucaja puszkami

0

hahahahaha jakie dzikie tance xddd

0

Ibi w koncu na boisku !

0

przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisze z telefonu

0

ten mecz dla Pinto to doskomala proba prze pucharem krola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?