2

@pax ja przechodziłem akurat podstawową, ale osoby ode mnie z pracy też rozszerzoną, i wiem jak to wygląda. Ale mniejsza o to. Chodzi bardziej po ludzku w jaki sposób aparat państwa chce zniszczyć kandydata opozycji. To z jaką zaciętością to robi moze o czymś świadczyć. Nic się Polacy nie nauczyli z historii, zawsze gdy naszym sąsiadom zależało na wybraniu kandydata sympatyzującego z Niemcami, nasza ojczyzna dobrze na tym nie wyszła.

2

@pax też przechodziłem szkolenia i procedurę i wiem jak to wygląda. Premier Polski wraz z panem Dobrzyńskim mówią o historiach sprawdzania Nawrockiego w Gdańsku podczas gdy był sprawdzany w Warszawie, ciekawe czy będą dymisje za te pomówienia ?

3

@pax polecam posłuchać słynną nitkę Leppera kogo tam atakował :) ale jak ktoś jest fanatykiem to jest mocno zaślepiony.

1

Drgawki Tuska podczas rozmowy z Rymanowskim świadczą o przerażeniu tego człowieka utratą władzy. Oni nie mogą tego pojąć jak ludzie mogą wybrać kogoś innego niż resortowe dziecko Trzaskowskiego

14

@Mow_mi_Douglas ludzie naprawdę nie mają pojęcia jak wygląda danie komuś poświadczeń bezpieczeństwa :/ Im bardziej władza atakuje Nawrockiego takimi rzeczami tym bardziej utwierdza, że nic na niego nie mają ;)

6

@Comentateiro zabawnie się zrobi, jak niektórzy dziennikarze przed wyborami powiedzą, że był nacisk na oczernianie Karola ze strony władzy a wszystko to było kłamstwo ;)

0

Ataki ad persona najczęściej świadczą, że ktoś ma właściwe poglądy. Każdy popełnia różne błędy w życiu, najważniejsze to wyjść na prostą i wyciągnąć z tego wnioski. Nawrocki ma coś takiego w sobie, że dobrze się go słucha, z kolei Trzaskowski jak coś mówi to od razu można wyczuć fałsz.

1

@Beztroskii widzę, że jest podobna buta jak w przypadku Komorowskiego


Polecam

6

Mam nadzieję, że ludzie się obudzą i zrozumieją, że to co robi Tusk z całym aparatem państwa to próba zaszczucia człowieka, miało być inaczej, strona demokratyczna jak się nazywa miała skończyć z hejtem a robi dokładnie to co z czym miała walczyć. Naprawdę platforma uważa, że ludzie są za głupi żeby sami zdecydować jakiego chcą mieć prezydenta ? Mam nadzieję, że w niedzielę po 21 miny będą smutne w sztabie Trzaskowskiego.

0

@Barca_Big_Moment Kaczyński i Tusk dzielą nasz kraj , brzydzę się tym

0

@Nazio_87 tak w trakcie pisania trochę się zaczął reflektować, ale i tak wg niego Tusk jest wielki

3

Sikorski w kanale zero właśnie powiedział , że Tusk jest najwybitniejszym Polakiem tego stulecia ;) wybitniejszym od Papieża czy Piłsudskiego xD

6

Tusk pewnie zmotywuje ludzi, którzy się jeszcze zastanawiali, żeby zagłosować przeciwko Trzaskowskiemu. Przecież Donald ma obłęd w oczach, jak on musi się przeraźliwie bać porażki

1

@ricardo0705 jeszcze się okaże, że to Tusk wygra wybory Karolowi ;)

25

Tusk mówiący w Polsacie, że nie używa służb do sprawdzenia Nawrockiego xD ten człowiek obrzydliwie szczuje ludzi na siebie

0

@Tasde to co robi Tusk jest obrzydliwe, ten człowiek jest chory z nienawiści

5

Murański informatorem , to powinno pokazać ludziom myślącym, czy to prawda

0

@dr4ke1 Mentzen też pozwał Hołownie i Ćwika i wszyscy wiedzą jak się to skończyło ;) jeśli ktoś kto pisze jakieś kontrowersje i każe pozywać w trybie wyborczym to znaczy, że jest pewny że wygra

1

@Alex1995 moim zdaniem jak się spojrzy na to, że wszystkie mainstreamowe siły wspierają Trzaskowskiego to już dużo mówi o sensie głosowania na niego.

0

@Pedri16Future uważam, że bardzo słabo że nie radzi sobie z nałogiem , to samo z kawalerką zwyczajnie moim zdaniem chciał się dorobić łatwym kosztem (legalnie, słabo moralnie wyszło ), jednak dla mnie to są jego problemy osobiste, prezydentem będzie napewno lepszym niż Trzaskowski. Trzaskowski kłamie na każdym kroku, jest naprawdę niebezpieczny. Ludzie obudźcie się, to nie jest konkurs na człowieka z kryształową przeszłością tylko na osobę mającą podejmować ważne decyzje.

1

@Jakchcesz akurat jestem bardzo świadomym człowiekiem , dlatego ubolewam nad niskim ilorazem inteligencji większości społeczeństwa. Najważniejsza jest przyszłość i suwerenność naszej Ojczyzny. A ludzie dają się manipulować w taki prosty sposób. Uważam, że Nawrocki jest średnim kandydatem, może i zrobił kilka złych rzeczy w przeszłości, ale oddanie pełni władzy platformie zrujnuje nasz kraj.

2

@directedbyfcb widocznie większość Polaków lubi być pod czyimś butem, ważne żeby się hajs zgadzał. Poczucie narodowe zanika, nie wiem po co było walczyć o nasz kraj przez tyle lat, skoro żadnych wniosków nie wyciągnęliśmy.

1

Przykre, że ludzie są tak manipulowani przez media i jeszcze się z tego cieszą. Nawrocki był sprawdzany przez wszystkie służby. Akurat przed wyborami wyciągane są wszystkie absurdalne rzeczy na jego temat. Zobaczymy jak wszyscy będą się pięknie cieszyć jak wejdzie euro, przyklepią ustawę o mówię nienawiści, sprowadzą nielegalnych migrantów tych którzy nie chcą pracować, oddamy decyzyjność do końca w ramach naszych spraw w ue itp. ale ważne że nie wygra ktoś związany z prawicą.

0

@Kgorecki2500

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kozak_kompletny dokładnie #bylenietrzaskowski

0

@arasz1819 musisz zrozumieć kolego, że Nawrocki nie jest osobą kryształową , tylko normalnym człowiekiem, któremu zdarzyło się popełnić błędy w przeszłości. Z kolei Trzaskowski sam się promuje na osobę idealną, która wszystko co dobre na świecie jest związane z nią. Najgorsze w Trzaskowskim jest ta wyższość nad innymi, ludzie tego nie lubią, dlatego przegra te wybory.

0

Oj dzisiaj będzie chyba Rafałowi potrzebny nie tylko psycholog ale możliwe że psychiatra , ciężka noc czeka kandydata platformy ;)

0

@barcanawieki to było specjalne zagranie, sztab Nawrockiego chce, żeby obaj kandydaci poddali się testom na substancje niedozwolone w organizmie, ciekawe czy Trzaskowski się zgodzi ;)

2

Ja bym zapytał Rafała, czy skoro mówi że tak wszystko załatwił, to czy to on jest odpowiedzialny za tę fajne nakrętki na butelkach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?