0

Tu chodzi o to, że mogłyby być jakieś niespodzianki, widowisko ma zapewniać liga. Liga mistrzów powinna pozwolić rywalizować mistrzom krajów. Nie rozumiecie chyba o co chodzi. Uważacie, że jak Barca wygrywa lige z 10 pkt przewagi nad Realem, a Real wygrywa LM to jest lepszym klubem? Lub 4 drużyna z premier league wygra LM to jest jednak lepsza od mistrza Angli? Nie wydaje mi się. Albo drużyny z 8 najlepszych lig dać od razu do play off, a o pozostałe 8 miejsc reszta lig by walczyła.

0

Co myślicie o tym, żeby lige mistrzów przebudować w taki sposób, żeby mistrzem zostawałaby realnie najlepsza obecnie drużyna?
To jest w fazie grupowej braliby udział JEDYNIE mistrzowie wszystkich lig europejskich z poprzedniego sezonu, podział na koszyki na podstawie współczynnika ligi. Dla miejsc 2 i 3 w lidze zrobić ligę Europy. Moim zdaniem, wówczas zdobycie ligi krajowej miałoby znacznie większy prestiż i sens . Oglądanie jej byłoby o wiele ciekawsze. Liga mistrzów wówczas by rozstrzygała kto faktycznie jest najlepszy. Bo teraz wygranie ligi ma dużo mniejsze znaczenie od ligi mistrzów, gdzie nie oszukujmy się szczęście ma znacznie większy wpływ niż w lidze. Liga mistrzów powinna rozstrzygać o tym, której ligi mistrz jest najlepszy, a nie jak w lidze jest kilka dobrych drużyn to dajemy im jeszcze szanse. Od tego powinna być liga i tyle.

1

Nie chodzi o to, że odpadlismy z ligi mistrzów znowu, tylko sposób w jaki to się stało. Zespół stał w końcówce jakby zapomnieli jak się gra w piłkę (jak w filmie kosmiczny mecz) to najbardziej boli. To problem nastawienia zespołu, brak głodu trofeów.

10

Też was strasznie irytuję ten Wichniarek? Ma jakieś kompleksy Barcelony. Na początku podkreślił, że Ronaldo jest lepszy od Messiego i teraz dodał, że de Jong wcale nie jest taki dobry... Co za wkurzający typ

0

Valverde dziś zaskoczy i postawi na Coutinho ;)

0

używany huawei p9 ;)

0

Jak pójdę do kina i film będzie beznadziejny to wystawie mu ocenę, że mi się nie podoba, ale nie będę mówił jak powinien go nakręcić ;) Najlepiej być ekspertem internetowym ;)

2

Ale tutaj na la rambli jest doświadczonych trenów ;) Moim zdaniem zamiast gadać lepiej starać się zostać trenerem i pokazać umiejętność podejmowania lepszych decyzji od EV ;)

0

Nie rozumiem z jakiej paki chcą karać klub za ludzi, którzy sami powinni za to odpowiadać ... co za problem być sabotażystą ... Ten przepis jest durny

0

Ma ktoś może xbox one i nie działa nic ? tzn po włączeniu zamiast menu start jest czarny ekran, jak włącze biały przycisk na padzie to rozwija się menu ale nic nie można zrobić, a fifa nie chce się z płyty odpalić bo wyskakuję brak aktualizacji ?

2

Jeżeli Juventus w tym sezonie wygra LM, to czego by Leo nie zrobił niestety to i tak Cristiano dostanie złotą piłkę i zacznie się gadanie że jest najlepszy w historii jako piłkarz z LM w trzech różnych klubach...

1

Zamiast wylewać swoje żale, (mówię o tych którzy narzekają na Ivana w 11-stce) zróbcie coś ze swoim życiem, tzn. starajcie się o to żeby być trenerem Barcy, skoro lepiej wiecie jak powinna wyglądać taktyka oraz skład na mecz. Trener wie co robi, wie kto w jakiej jest kondycji, formie. Ale jakby wyszedł inny skład i byśmy przegrywali to byłby wielki płacz.

3

Moim zdaniem nie potrzebujemy wielkich zmian w składzie, tylko odpowiednich zmienników dla zawodników. Coutinho będzie grać w lidze mistrzów co będzie olbrzymim wzmocnieniem. Dembele miejmy nadzieję, że się rozkręci. Po prostu nie możemy zajechać tego składu:

Suarez

Dembele-Coutinho-Messi

Busquets-Rakitic

Alba-Umtiti-Pique-Roberto

Ter Stegen

Odpowiednie przesuwanie Roberto do pomocy, wykorzystanie Arthura,Lengleta, Paco, Semedo pomoże nam wygrać LM. Do tego miejmy nadzieję na jakiś fajny transfer i naprawdę nie mamy się o co martwić, po prostu ważne, żeby nie zajechać Rakiety i Busiego, bo oni w formie rozdają karty ;) Silna ławka zdecydowanie wydobędzie z piłkarzy obecnego pierwszego składu jeszcze więcej, gdy będzie silna rywalizacja.

0

W przyszłym sezonie przy odpowiednich rotacjach z naszym składem (Dembele i Coutinho realnie wzmocnią zespół) mamy naprawdę szansę na potrójną koronę. Byle Valverde nie zajechał Rakiticia i Busquetsa ( potrzebny dobry zmiennik) i Paco częściej dostawał szanse za Suareza i wszystko może być naszę :)

9

Boniek z Nawałką powinni pokazać naszym piłkarzom mecz Iranu, jak powinna wyglądać walka

1

Smutne, że Polacy się malują na wielkich piłkarzy, gdzie naszym sportem narodowym jest piłka nożna, a na mundialu jesteśmy jednymi z najgorszych. Natomiast siatkówka, gdzie jesteśmy mistrzami świata i mamy bardzo mocne kluby jest mniej doceniana.

0

Wszystko fajnie, tylko liczy się to co tu i teraz, nikt nie będzie się kłaniał Messiemu na boisku za to co było, po prostu trzeba grać, bo historią nic się nie zdziała.

0

Nie do końca, zobacz ile Messi biegał w meczu :) On jako kapitan powinien tam latać, powinien sobie przypomnieć jak Puyol zagrzewał do walki

0

Nasza pierwsza jedenastka prezentuje się bardzo dobrze, naszym problemem był brak dobrych zmienników, to należy poprawić, bo to był największy problem w meczu z Romą, zajechani zawodnicy. Trzeba wykorzystać potencjał zawodników, ale muszą też odpoczywać, bo wypoczęci mogą nam dać wiele sukcesów. Zobaczycie, że w przyszłym sezonie z Dembele i Coutinho wygramy LM, a może nawet uda się sięgnąć po potrójną koronę. To Coutinho jest piłkarzem, który znacznie odmieni naszą grę, bo daję jakże ważne uderzenie z dystansu. Do tego dobra ławka rezerwowych, dwaj nowi pomocnicy i Langlet i można grać :)

Ustawienie 1:4:3:3- podstawowe

Dembele-Suarez-Messi

Busquets-Coutino-Rakitic

Alba-Umtiti-Pique-Roberto

Ter-Stegen

2

Przykre, ale prawda jest taka, że Messi jest problemem kadry Argentyny, gdyż cała gra jest ułożona pod niego. Druga sprawa, że Leo nie jest kapitanem z prawdziwego zdarzenia, bo zamiast krzyczeć na nich, żeby walczyli chodził ze spuszczoną głową... Bardzo nad tym ubolewam, ale co zrobić. Wiem, że LR nie mieści się w głowie, że można krytykować (też) swoich ulubieńców a chwalić np. C.Ronaldo, który rozgrywa kapitalne MŚ (nie chce słyszeć o bramkach fuksiarskich, bo on się potrafi znaleźć w danej sytuacji). Niestety, ale Messi nie pokazał się jako lider drużyny :|

0

I pomyśleć, że z tą Portugalią dwa lata temu przegraliśmy dopiero po karnych :|

4

Zobaczycie będzie 2:1 :) dla Nas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

91

Też macie tak, że jak Leo podchodzi do karnego to się boicie, że nie wpadnie, a jak Ronaldo to wydaje się pewny gol? ;/

0

Ale wygrywają :P

1

W strzelaniu goli :) Wygrywa skuteczniejszy zespół :)

4

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić rywala i wiecznie piszą o szczęściu. Portugalia jest lepsza i wygrywa. Sytuację nie tworzą się same, a wykorzystywać je trzeba umieć.

0

Możecie mówić różne rzeczy, ale skład:
Neymar-Suarez-Dembele(Messi)
Coutinho-Messi(Rakitic)
Busquets
Alba-Umtiti-Pique-Roberto(Semedo)
Ter Stegen
doprowadziłby nas na 100% do potrójnej korony :)
Wystarczy, ze Neymar i Messi będą na siebie brali obronę, a wtedy reszta ma otwarty tor do bramki, jednak to niestety tylko marzenia.

0

Tomaszów Mazowiecki akurat jest na pewno lepszy niż Twoja miejscowość ...

2

Mówcie co chcecie, ale to nie do końca są głupi ludzi, którzy tam siedzą i skoro tak długą to ciągną i nie odpuścili to znaczy, że jest coś na rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?