2

@pax niestety będzie musiał pan przełknąć tą gorzką pigułkę, bo Nawrocki wygra :)

10

Dobrze, że ta kampania się już kończy. Każdy jest dorosły i powinien sam podjąć decyzję. Szczujące media i politycy robią ze społeczeństwa ludzi ograniczonych umysłowo. Niech się już skończy ten hejt jednych na drugich. Niech wygra ten, którego popiera większość i tyle.

0

@Comentateiro zluzuj majty ;)

7

@Marusek rozumiem, że boli, ale cóż ma boleć :)

0

@barcelonaLM jeśli tak wyglądają oficjalne sondaże, to musi być naprawdę coś koło 45-55 dla Nawrockiego, przed pierwsza tura Trzaskowski miał 37-40 a Nawrocki 22-25 :) dlatego nasz premier tak panikuje

2

@lithotripter republika to szczujnia. TVN jednak jest u mnie znacznie wyżej w hierarchii:)

0

@chosenone ciekawe ile jest takich historii w drugą stronę. U mnie w rodzinie z kolei jest tak ostatnio, że osoby popierające platformę nie chcą rozmawiać z tymi co wspierają Konfederacje czy PiS ;) tak właśnie manipulują media ludźmi, że ludzie się w rodzinach ze sobą nie odzywają.

6

@tristan87 tak jak napisał Patryk Słowik z wp , jak to jest, że wycieka raport Nasku z reklamą za 23 zł , a jakoś ten związany z promowaniem Trzaskowskiego i oczernianiem Mentzena i Nawrockiego jakoś nie i do tego nie chcą go opublikować;)

6

Dobrze, że media na każdym kroku podkreślają, że na Rafała Trzaskowskiego głosują ludzie z wyższym wykształceniem i mieszkańcy dużych miast. Jak zawsze ma to podkreślić, że Ci wyborcy są elitą i ich zdanie jest ważniejsze od innych osób. Szkoda tylko, że to właśnie ta część ludzi z wyższym wykształceniem daje się rozgrywać mediom jak dzieci. Świadczy o tym absolutna cisza w związku z aferą NASK i nielegalnym finansowaniem kampanii Rafała Trzaskowskiego (polecam artykuły na wp, niestety w TVN24 , Onet z TVP, itp cisza). Natomiast robią sensację z jednej reklamy za 23 zł, gdzie dowodów żadnych nie ma). Widocznie wyborcy Rafała lubią jak się robi z nich idiotów :)


1

@Alex1995 dokładnie osoby, które zrezygnowały z mieszkania i życia w Polsce powinny nie móc głosować za granicą. Jeśli ktoś się czuje Polakiem zapraszamy do ojczyzny zagłosować a najlepiej w niej żyć i płacić podatki.

2

@Azazel_Pazuzu gangusem ? Sutenerem ? Narkomanem ? Ludzie jednak pięknie dają sobą manipulować ;)

2

@wyrek jeśli by chcieli unieważnić z tego powodu wybory bo wiedzą że Trzaskowski przegrywa to by było wielkie xD

3

@wyrek

19

TVN24 nie widzi problemu w przypadku afery z promowaniem Trzaskowskiego kwotą rzędu 400 tys. Zł , ale za to kwota 23 zł ich poraziła :p

2

@ricardo0705 Komorowski przez takie głupie powody przegrał wybory ;)

3

Trochę wtopa marketingowa sztabu :)
https://x.com/szef_dywizji/status/1927842301004366029

0

@addept zakład, że większość posłów trzeciej drogi przejdzie do koalicji obywatelskiej lub platformy ? To samo z lewicą będzie. Koaliacja obywatelska będzie miała ponad 40 procent i ze swoim prezydentem domkną system.

0

@Tasde kolega widzę w co raz gorszym nastawieniu na niedzielę :)

0

@addept Gdy wygra Trzaskowski , Tusk tak zabetonuje się przy władzy, że ciężko będzie ich ruszyć. Ustawa o mowie nienawiści spowoduje skrajne manipulowanie opinią publiczną... Taka konfederacja nie będzie mogła krytykować władzy, a przez to spadnie im poparcie. PiS pewnie też zostałby zaorany, po części słusznie, ale mogłoby to spowodować rządy autorytarne Tuska.

0

@BezglutenowyPedri bardzo dobry pomysł, może w końcu skończyłyby się wypowiedzi w stylu to nie mój prezydent
Przykład ? Rajmund Andrzejczak chyba ciężko mu zarzucić partyjność

0

@AlwaysBlaugrana sam skończyłem studia z wyróżnieniem i uważam, że mówienie o kimś przez to że studiów nie skończył czy skończył zawodówkę jest gorszym człowiekiem jest haniebne. A niestety ale w taki sposób się zachowuje warszawska śmietanka ;)

3

@John_Doe to się okaże ;) a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie zdecyduje o tym fantastyczna kampania Nawrockiego tylko wszystkie wypowiedzi tych dziennikarzy z mainstreamowych mediów plus wspaniały wywiad premiera. Trzaskowski będzie mógł podziękować im :)

2

Pięknie w Polsacie Szubartowicz z Millerem byli w rozmowie przerażeni że Nawrocki może wygrać;) Szubartowicz powiedział, że Mentzen nikogo nie poparł ( a Mentzen powiedział tak: nie widzę żadnego powodu, żeby głosować na Trzaskowskiego). Nie chciał pokazać palcem, bo nie mógł tego zrobić, żeby politycznie nie stać się przystawką, ale cóż do betonu to nie dotrze ;)
Piękne będą miny mainstreamowych dziennikarzy w niedziele i w poniedziałek jak Rafałek będący przedstawicielem elity, znającym 10 języków obcych przegra wybory i to jeszcze z kimś kto ma za sobą kilka słabych momentów z przeszłości ;)

0

@Hosh nie wiem czy wiecie ale do 30 lat większość osób mieszka jeszcze z rodzicami ;)

1

@arasz1819 26 lat to młody chłopak.

4

@Kinginiesta dobrze, że boli to zwolenników Trzaskowskiego ;)

2

@Aragorn33 ustawki to patologia, aczkolwiek Nawrocki zrobił to jako młody chłopak, szkoda że nie powiedział że to był błąd i drugi raz by tego nie zrobił. Nie znaczy to, że powinno się go skreślać jako człowieka, gdyż moim zdaniem najważniejsze są poglądy bo to one mają wpływ na życie ludzi w państwie.

0

@AbelKabel nie dostał , to była manipulacja

12

Czyżby przepowiednia z przed kilku lat miała się spełnić ? ;)


2

@pax okej to tkwij dalej w tej bańce. Na szczęście dużo osób z mojego otoczenia, które głosowały na Trzaskowskiego, chcą głosować na Nawrockiego z powodu tej kampanii nienawiści. Każdy wie, że on nie jest idealny i popełnil błędy w życiu jak każdy człowiek. Jednak wizja oddania władzy szalonemu Tuskowi i temu obozowi poraża :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?