1

Dobrze ze za tydzień można viaplay wypowiedzieć xD

1

No to bez Gaviego xd

2

Alonso xD to jest dramat

4

Gavi jak dostanie kartkę to będzie ciekawa pomoc na rewanż xd

1

@QQL5 podatek dla państwa, a hajs dla twórcy to co innego ;)

1

Moim zdaniem proszenie się o darmowy link to nic innego jak zwykłe złodziejstwo. Jak ktos chce oglądać to wydanie 35 zl, to nie jest jakiś majatek. To brak szacunku dla twórców. Nie stać kogoś nie oglądać. Nie zapraszam do dyskusji.

3

Nie no hit , w wiadomościach właśnie podważają sondarze kantaru , bo w nich pis ma co raz mniejsze poparcie a po co raz większe. To już jest Korea Północna.

5

Wyjdzie na to, że Leo mówił na mundialu Robertowi na ucho do zobaczenia za parę miesięcy w Barcelonie ;)

1

Cieszy Balde w podstawie :)

2

Ferran gra w Barcelonie tylko dlatego że jest Hiszpanem.

0

Nic dobrego z Barca nie będzie w najbliższym czasie, skoro w najlepszym składzie oni grają jak przeciętna drużyna..

0

Ten mecz podsumowuje aktualne miejsce Barcy w szeregu.

0

Ferran to jest kot xD

0

Przy takiej taktyce i dyspozycji naszych piłkarzy to z Ligi Europy nawet odpadniemy w 1/8 :) mamy problem z 3 ligową drużyną...

4

W wiadomościach dalej narracja, że to przez Unię taka cana paliwa. Oczywiście nie mogli wcześniej zmniejszać ceny, bo byłyby kolejki na stacjach. PiS nie tylko pluje ludziom w twarz , on nas depcze.

0

Stanowski jest odklejony mocno

2

Leo odszedł z Barcy i nauczył się strzelać karne:p

0

Najgorsze bedzie jak będą karne i Leo nie strzeli. Wtedy może psychicznie tego nie wytrzymać...

1

Oby Messi król strzelców i MVP mistrzostw. Należy mu się jak mało komu :)

1

Gdyby Messi tak strzelił pamiętnego karnego z Interem :)

0

Messi niech daje do Barcy, ostatnie lata kariery z Robercikiem mogłyby być ciekawe

2

Lautaro umie się strzelać tylko Barcy xD

0

@Tomason nie :) źle spojrzałem:)

2

@GeneralXavi Leo jest wybitnym piłkarzem i najlepszym w historii. Jego problem wynika z posiadania zespołu Aspergera i zachowuje się w dany sposób i nic na to nie poradzi. Nie można go za to winić, bo to nie jest zależne od niego. Na pierwsze oko niektórzy powiedzą, że emocje piłkarskie. Nie do końca, wiele piłkarzy w takiej sytuacji zbije piątkę i tyle. Jednak w tej sytuacji grymas Leo na twarzy nie musiał wynikać z jego złej intencji :)

0

@Tomason Przykre jest to co mówisz. Dochodzisz do złych wniosków kolego ;)

0

@Kaamilos87 Nic o Leo nie pisałem. Jestem Polakiem, więc wspieram swoją kadrę. Niektórzy nie potrafią rozróżnić terminu kibic i sympatyk. Argentyńczycy się śmieją z was, że wolicie ich kraj od swojego. Wasza sprawa :)

0

@Miracle_aligner Jeśli jesteś Polakiem, wspierasz swój kraj proste.

1

Jak można być za Argentyną w meczu z Polską. Wstyd koledzy ...

0

Lewemu dobrze zrobi ta przerwa 3 meczów;p

0

1. Meksyk
2. Arabia
3. Argentyna
4. Polska ale by była beka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?