Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@piotr_styk No to mamy okazję na prawego obrońce :P
29
@BarcaInfo Olać ten transfer teraz. I tak ten gość którego by kupili praktycznie by nie grał pewnie.
5
@Pilka_jest_okragla Na Coutinho wyłożyli 2 lata temu 150 prawie także są w stanie :P
2
@Kapitan hawk Psy 3
2
@IronSanHybrid Valverde pomógł szczególnie :D
0
@Krystian_mix Bo tylko na Białorusi obsługują.
0
@Visca el Barca !! Przez większość czasu tak :)
6
Niby 1:0 a jestem zadowolony, tego brakowało :D
2
Podoba mi się to :D
0
No to jedziemy panowie
0
@SeeleyBooth Ten to jest lepszy niż agent 007
0
Liverpool zdecydowanie najlepszy na świecie obecnie. Niech to naszych motywuje ;)
7
@Witekk10 Kobayashi nie mieszka w Polsce xD
2
Przeskoczył wszystkich zdecydowanie ale nie jest pierwszy, śmieszne xd
1
@AmigoBlancos Grabowski grał i gra w innych serialach i filmach także to zależy od aktora, nie wspominając już o Czarku Pazurze który do dziś gra w wielu serialach i filmach.
0
@SinMistico Mam to samo ;) pierwszy raz od 2017 aż w takim stopniu
9
@Odesseiron Szkoda czasu na niego
15
@Grubson06 To mi się podoba, o to chodzi
0
@Pablopicasso27 Dobrze że Messi nie postanowił nie skracać brody aż do momentu kiedy Barca wygra LM, bo przez te kilka latek by miał ja po kolana haha
1
@kerouac miałem to samo i to przez kilka lat z tym bravo sport hah
1
@SylwekFCB Też mam takie filmy co zawsze oglądam, tylko szkoda że teraz akurat reklamy ;D
2
@SylwekFCB Aż se zobacze :D
2
@Kaperan1357 TVP sport
11
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo Enrique miał bardzo dobre sposoby i bardzo mnie cieszy że Setien robi to samo :)
0
@ViscaBarca123 Ciekawe, no to zobaczymy co nasi wykombinują z nim.
1
@ViscaBarca123 Jakiś przekręcik czy dobry typ? :P
0
@NeroTFP Słońce ma w pysku?
2
@PatrychoO Kierownik Barczak podobno obsmarowany
0
Ostatnie zdanie dobrze podsumowuje ;)