Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maniek9444 Czyli nie tylko ja to widze haha
1
@Kurkmen To ostatnie pół roku Dembele w tym klubie, miejmy nadzieję.
0
@Arkadio90 Nic o tym nie wiem, wręcz przeciwnie że ma nie przedłużać
0
Turniej i tak wygra Joju :P
2
@Mathew86 Idiota albo idiota, szkoda
0
@MaTi61415 To ostatni raz
4
@Kapitan hawk Czerwiec, najlepszy miesiąc 2019 roku, pamiętamy :D
1
@IronSanHybrid Dziekuje :D a no dokładnie, wtedy to czyste złoto po prostu :-)
2
@IronSanHybrid A ja wlaśnie zaczynam konsumować bigosik :D
4
@DaPi Ma prawo tak pożartować, takiego frajerstwa jaki nasz klub zrobił w tym meczu to długo nikt nie powtórzy.. no chyba że Barca Valverde.
0
@jedrek7000 Żeby Stonoga też nie miał przypadkowo jakiegoś wypadku niedługo..
2
@bartekmess Tak uważa Ronaldo, jego rodzina i jego agent, szerokie grono
0
@IAmBackCules Zaraz sie tu ludzie bedą ciąć xDD
0
@michal26 Właśnie
0
@koszol Dlatego liczę że zobaczymy ale przy innym trenerze :D
0
@jedrek7000 Do grupy jak mnie dodadzą to zobacze dopiero, a tak w skrócie to o co chodzi z tym pobiciem?
0
@jedrek7000 Tak widziałem, ale jak to pobili informatora? O tym nic nie wiem
0
@Encore Smieszne xdd
0
@ShowMe Jest to śmieszne zgadzam sie xd
7
@MESSIah16 Xavi
0
@ShowMe O jego imprezy chodzi
0
@Eoren Liverpool, Barca
3
@Avada Kedavra Byłby drugi za Messim według mnie :P
0
@Keriox 300 milionów i można rozmawiać z frajerami z Paryża ;)
1
@Donwolak Nie tylko Ciebie wiec spokojnie :P
1
@VanBest Tak serio to ma poparcie zarządu i Valverde musi sam zdecydować czy odejdzie, dzis było takie info więc lipa :)
1
@Hushovt Te napoje "zero" to dramat ;D
2
@KamQiX To i to masakra hah
0
@Odesseiron W dodatku jest skrzydłowym i gra z kontuzją.. :(
2
Ale czapek ło panie ;)