Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 Co tu się stanęło xDD
11
@Kajtek77 gwałty na zamówienie, masturbacja
0
@Kamilos84 dzieje się xdd
3
@KrystianR Sztama! :P
2
@IronSanHybrid Nie mogę z tego Diego xDD
0
To było pewne ze Rakitic i Vidal zimą zostaną
0
@IronSanHybrid w filmiku 0:28 hah
0
@IronSanHybrid Co Ty masz z tym Maradonem dzisiaj
0
@IronSanHybrid Dokładnie xd
1
@IronSanHybrid Nie no z ta bułka mistrzostwo xDD
2
@IronSanHybrid Ahh te piękne wspomnienia
3
@FafitFCB Puknal podobno jakas chora pannę :P
0
@Tasde Dokładnie tak jest
0
@skubi99 Na bank nie ma, gość ma obsesję na punkcie Lewego i Bayernu xd
0
@kordyl1010 Jest pytanie o dwie bramki, która lepsza Sona i Suareza, a Szpakowski wyskakuje z Lewym.. po co? Jak było pytanie o dwie inne bramki
0
@jolowanila No to prawda ale myślę że jakby był w trójce to by się zjawił ale tego się już nie dowiemy
10
@Avada Kedavra Typowi Polscy eksperci z bólem tyłeczka
0
@Jacek770 Ludzie tutaj są ograniczeni w większości takze wiesz
0
@Veb1233 Jeszcze czwarta by się znalazła ;P
3
@Jacu327 Ketonal, zawsze mi pomaga
0
@ViscaBarca123 Oby jednak Rakitic odszedł, a Vidal latem
0
@BarcaInfo Ladnie Ladnie :D
0
@jeyx77x 2015 jak juz
1
@Kapitan hawk wiem :(
2
@jolowanila Bo był piąty, a nie na podium, to jednak spora różnica
3
@SHIBA Aż ciężko to sobie wyobrazić..
1
@Kapitan hawk No po prostu xD
0
@BarcaInfo No i super
0
@Skaramuczi Niby na klasyk ale pewne to nie jest