0

@Fabik87 Co tu się stanęło xDD

11

@Kajtek77 gwałty na zamówienie, masturbacja

0

@Kamilos84 dzieje się xdd

3

@KrystianR Sztama! :P

2

@IronSanHybrid Nie mogę z tego Diego xDD

0

To było pewne ze Rakitic i Vidal zimą zostaną

0

@IronSanHybrid w filmiku 0:28 hah

0

@IronSanHybrid Co Ty masz z tym Maradonem dzisiaj

0

@IronSanHybrid Dokładnie xd

1

@IronSanHybrid Nie no z ta bułka mistrzostwo xDD

2

@IronSanHybrid Ahh te piękne wspomnienia

3

@FafitFCB Puknal podobno jakas chora pannę :P

0

@Tasde Dokładnie tak jest

0

@skubi99 Na bank nie ma, gość ma obsesję na punkcie Lewego i Bayernu xd

0

@kordyl1010 Jest pytanie o dwie bramki, która lepsza Sona i Suareza, a Szpakowski wyskakuje z Lewym.. po co? Jak było pytanie o dwie inne bramki

0

@jolowanila No to prawda ale myślę że jakby był w trójce to by się zjawił ale tego się już nie dowiemy

10

@Avada Kedavra Typowi Polscy eksperci z bólem tyłeczka

0

@Jacek770 Ludzie tutaj są ograniczeni w większości takze wiesz

0

@Veb1233 Jeszcze czwarta by się znalazła ;P

3

@Jacu327 Ketonal, zawsze mi pomaga

0

@ViscaBarca123 Oby jednak Rakitic odszedł, a Vidal latem

0

@BarcaInfo Ladnie Ladnie :D

0

@jeyx77x 2015 jak juz

1

@Kapitan hawk wiem :(

2

@jolowanila Bo był piąty, a nie na podium, to jednak spora różnica

3

@SHIBA Aż ciężko to sobie wyobrazić..

1

@Kapitan hawk No po prostu xD

0

@BarcaInfo No i super

0

@Skaramuczi Niby na klasyk ale pewne to nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?