0

@Vxb93 Borek swój chłop haha :D

0

@damianex10 XDD śmiechłem mocno

11

@DaPi Myśle że Tusk i Kaczyński to o wiele gorsze rzeczy jakie ten biedny kraj spotkały.

1

@itmustbejoke Na lewej stronie nie wypali i nawet nie ma co się łudzić

1

@Adamski69 W meczu na Anfield było to samo

2

@Coutinho007 Też to czytałem właśnie, kompletnie bezmyślni niektórzy tutaj są, fajnie że zagrał te około 10 minut wczoraj i debiut w klasyku ma za sobą ale tyle póki co wystarczy, jak dobrze pójdzie to w marcu w Madrycie może zagra dłużej ale też jeszcze będzie trzeba ostrożnie

1

@barcelonaLM Potwierdzam

2

@Coutinho007 Dobrze że Ansu zbyt długo wczoraj nie grał, bo pewnie zrobiliby konkretne polowanie na niego.. pierwsze przetarcie z tymi dzikusami za nim

1

Carvajal swoje zrobił wczoraj jak widać

2

@Chakalaka Pewnie będą załamani taką karą

1

@MontelQ Po pijaku różne rzeczy się robi

0

@Nieznajomy On jest zadowolony bo on gra znowu, a reszta to wszystko drugorzędne sprawy :p

0

Kiedy ostatnio był remis 0:0 w El Clasico?

1

@Bykunn W sumie racja, na jego miejscu każdy z nas próbowałby wydoić jak najwięcej :D

1

@Odesseiron W główce się przewraca :P

27

@Lament Darek Szpakowski nie miałby wątpliwości

1

@DonAndrzejos Powołany nie jest :P

0

@lukas10 Cristiano ma tak mocną psychikę że nawet nie wiesz.. :P

0

@Cyzix Mój wujek to ogląda codziennie godzinami, nawet sobie nie wyobrażasz jaki mózg ma wyprany, śmiech przez łzy xd

0

@Adamski69 Cel numer dla City to LM więc na bank odpuszczą te mecze przed Realem, tym bardziej że na mistrza szans juz raczej nie mają

0

@Kamiloza91 Słuchaj Mati, a popatrz na taki Bayern Juppa... dzisiaj na szczęście tego nie było ;P

1

@mikiiki Ja nie uważam by naszym chłopakom brakowało luzu, kapujesz? :P

1

@daniel32778 U mnie ma byc w piątek 17 na plusie według prognoz więc no xd

0

@karlu105 Było sporo skrótów z tamtego sezonu z polskim komentarzem ale usuneli :/ teraz może jedynie jakieś pojedyńcze skróty

1

@karlu105

Trzymaj

0

@Quahoo No tak xd nie wiem czemu mi sie to skojarzyło z el clasico w 2013 hah

0

@Nano22 Neymarrrrr

3

@ViScAAA Już w 2018 zrobiliśmy na nich rewanż ;D

0

@Image No bo myślałem że to Dembele xD a zbyt często z piłkarzami Barcy takich zdjec się nie widuje hah

0

@SeeleyBooth Zdarzało.. zdarza się ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?