Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vxb93 Borek swój chłop haha :D
0
@damianex10 XDD śmiechłem mocno
11
@DaPi Myśle że Tusk i Kaczyński to o wiele gorsze rzeczy jakie ten biedny kraj spotkały.
1
@itmustbejoke Na lewej stronie nie wypali i nawet nie ma co się łudzić
1
@Adamski69 W meczu na Anfield było to samo
2
@Coutinho007 Też to czytałem właśnie, kompletnie bezmyślni niektórzy tutaj są, fajnie że zagrał te około 10 minut wczoraj i debiut w klasyku ma za sobą ale tyle póki co wystarczy, jak dobrze pójdzie to w marcu w Madrycie może zagra dłużej ale też jeszcze będzie trzeba ostrożnie
1
@barcelonaLM Potwierdzam
2
@Coutinho007 Dobrze że Ansu zbyt długo wczoraj nie grał, bo pewnie zrobiliby konkretne polowanie na niego.. pierwsze przetarcie z tymi dzikusami za nim
1
Carvajal swoje zrobił wczoraj jak widać
2
@Chakalaka Pewnie będą załamani taką karą
1
@MontelQ Po pijaku różne rzeczy się robi
0
@Nieznajomy On jest zadowolony bo on gra znowu, a reszta to wszystko drugorzędne sprawy :p
0
Kiedy ostatnio był remis 0:0 w El Clasico?
1
@Bykunn W sumie racja, na jego miejscu każdy z nas próbowałby wydoić jak najwięcej :D
1
@Odesseiron W główce się przewraca :P
27
@Lament Darek Szpakowski nie miałby wątpliwości
1
@DonAndrzejos Powołany nie jest :P
0
@lukas10 Cristiano ma tak mocną psychikę że nawet nie wiesz.. :P
0
@Cyzix Mój wujek to ogląda codziennie godzinami, nawet sobie nie wyobrażasz jaki mózg ma wyprany, śmiech przez łzy xd
0
@Adamski69 Cel numer dla City to LM więc na bank odpuszczą te mecze przed Realem, tym bardziej że na mistrza szans juz raczej nie mają
0
@Kamiloza91 Słuchaj Mati, a popatrz na taki Bayern Juppa... dzisiaj na szczęście tego nie było ;P
1
@mikiiki Ja nie uważam by naszym chłopakom brakowało luzu, kapujesz? :P
1
@daniel32778 U mnie ma byc w piątek 17 na plusie według prognoz więc no xd
0
@karlu105 Było sporo skrótów z tamtego sezonu z polskim komentarzem ale usuneli :/ teraz może jedynie jakieś pojedyńcze skróty
1
@karlu105
0
@Quahoo No tak xd nie wiem czemu mi sie to skojarzyło z el clasico w 2013 hah
0
@Nano22 Neymarrrrr
3
@ViScAAA Już w 2018 zrobiliśmy na nich rewanż ;D
0
@Image No bo myślałem że to Dembele xD a zbyt często z piłkarzami Barcy takich zdjec się nie widuje hah
0
@SeeleyBooth Zdarzało.. zdarza się ;D