Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 ja w ramach solidarności z Ukrainą w weekend wypiłem ukraińską wódkę.
1
@FcPortoFan1999 no właśnie, dobrze mówisz, nie ma co rozbijać porządnej drużyny gwiazdeczka z wybujałym ego.
3
@FcPortoFan1999 albo nad transferem do Pogoni Siedlce
2
@MessiForeverTheBest who needs mekambe
3
@Ilka wypij piwo, a najlepiej to kilka piwek. Zaraz ci energia wróci.
0
@bartekvisca ta kanapka się chociaż najesz, a tym tutaj to nie.
2
@BulaKG ja do KFC to w sumie czasem na jakiegoś Shake pojadę, rzadko tam coś kupowałem, ale wczorajszy zakup przelał czarę goryczy. Już lepiej iść do jakieś restauracji dobrej, wyjdzie ci tylko trochę więcej, a jedzenie masz smaczniejsze i zdrowsze.
0
@lithotripter tak XD
Jak zobaczyłem ten kubek to myślałem, że reszta gdzieś się rozsypała w reklamówce. Jeszcze do tego masz 10 malych frytek :)
0
@MichuZ44 jadłem tam raz, całkiem spoko, pewnie wrócę tam jeszcze.
3
No to jest kur#a jakiś żart, kubełek dla jednej osoby, a tym to nawet kot by sobie nie pojadł. Nawet do połowy to zapełnione nie jest, ba, nawet 1/3 kubełka nie jest zapełniona, cena 15 zł xddddddd
Ostatni raz wziąłem coś do żarcia w KFC.
https://zapodaj.net/plik-zc9xtonyTc
3
@Kessie tam każdy jest pajacem
0
@Bykunn to teraz wyłącz xd
5
Witam po przymusowym urlopie :)
Jako, że przerwa była długa i trzeba nadrobić zaległości, to dzisiaj wstawię trzy ciekawe (moim zdaniem) propozycje w klimatach rockowych.
1. „Frogman” od Whiskey Myers, z albumu „Mud” wydanego w 2016 r.
2. „Keep The Wolves Away” od Uncle Lucius, z albumu „And You Are Me” z 2012 r.
3. „Still Ragin’” od Jackson’a Dean’a, singiel wydany pod koniec 2024 roku.
@Safrani @misterio @barteq @Pedri16Future
1
@Safrani raczej bym się składania ku temu, że dostanie potężne pouczenie
3
@Batys i co z tego, policja i tak to w dupie ma, wystarczy obejrzeć inne jego filmiki. Po drodze chodzić nie wolno, po chodniku też nie wolno, bo patologia drogowa sobie zrobiła kolejny pas z tego.
1
@macio_944 mecze Barce i Realu ogląda z notatnikiem? :D
Ciekawie
2
@Arden po takim meczu to się odzywać niepowinien xd
Zresztą oni jeszcze nic nie wygrali, a cieszą się jakby już zgarnęli to trofeum.
0
@FCB_dimiC tylko na kogo te piłki dośrodkowywać mamy, jedynie to powalczyć może Araujo, który jest bardziej rezerwowym juz
2
@Popitek12 jeśli wygra ustawkę z Karolem to tak
6
Propozycja na dzisiaj: „Red Right Hand” Nick Cave & The Bad Seeds. Piosenka pochodzi z albumu wydanego w 1994 roku o nazwie „Let Love In”. Chyba każdy zna to początkowe intro, więc nie ma sensu pisać w którym serialu zostało to użyte.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
6
@Jakchcesz Bernal to chyba przez Busquetsa była kąpany
0
@ProMILs a to dało się wylosować hiszpańskiego sędziego niedebila? XD
1
De Jong znowu niewidoczny coś
8
Ale z racji, że jest z realiku kara wyniesie 0 meczów zawieszenia.
6
Propozycja na dzisiaj: „Welcome Home (Sanitarium)” z albumu „Master of Puppets” z 1986 roku.
Myśląc o tym albumie zazwyczaj każdy ma w głowie tytułową piosenkę, u mnie jednak pierwsze skojarzenie to właśnie ta piosenka. Świetny i niezwykle klimatyczny utwór.
@Safrani @misterio @Pedri16Future @barteq
1
@mr Barca 25 w październiku
1
@Jakchcesz częściej to słyszałem, że Bellingham jest lepszy, bo on ma statystyki, a Pedri nie.
2
Moim zdaniem odpowiednia kara za te bandyterke Rudigera to: -10 pkt dla Evertonu, zamkniecie żylety i rzut karny dla realu madryt w następnym meczu.
0
@lithotripter moich też :D
1
@RoberDzik najbardziej humanitarna armia świata bombardujaca tylko cele wojskowe