0

@LAMC_10 ja w ramach solidarności z Ukrainą w weekend wypiłem ukraińską wódkę.

1

@FcPortoFan1999 no właśnie, dobrze mówisz, nie ma co rozbijać porządnej drużyny gwiazdeczka z wybujałym ego.

3

@FcPortoFan1999 albo nad transferem do Pogoni Siedlce

2

@MessiForeverTheBest who needs mekambe

3

@Ilka wypij piwo, a najlepiej to kilka piwek. Zaraz ci energia wróci.

0

@bartekvisca ta kanapka się chociaż najesz, a tym tutaj to nie.

2

@BulaKG ja do KFC to w sumie czasem na jakiegoś Shake pojadę, rzadko tam coś kupowałem, ale wczorajszy zakup przelał czarę goryczy. Już lepiej iść do jakieś restauracji dobrej, wyjdzie ci tylko trochę więcej, a jedzenie masz smaczniejsze i zdrowsze.

0

@lithotripter tak XD
Jak zobaczyłem ten kubek to myślałem, że reszta gdzieś się rozsypała w reklamówce. Jeszcze do tego masz 10 malych frytek :)

0

@MichuZ44 jadłem tam raz, całkiem spoko, pewnie wrócę tam jeszcze.

3

No to jest kur#a jakiś żart, kubełek dla jednej osoby, a tym to nawet kot by sobie nie pojadł. Nawet do połowy to zapełnione nie jest, ba, nawet 1/3 kubełka nie jest zapełniona, cena 15 zł xddddddd

Ostatni raz wziąłem coś do żarcia w KFC.

https://zapodaj.net/plik-zc9xtonyTc

3

@Kessie tam każdy jest pajacem

0

@Bykunn to teraz wyłącz xd

5

Witam po przymusowym urlopie :)

Jako, że przerwa była długa i trzeba nadrobić zaległości, to dzisiaj wstawię trzy ciekawe (moim zdaniem) propozycje w klimatach rockowych.

1. „Frogman” od Whiskey Myers, z albumu „Mud” wydanego w 2016 r.



2. „Keep The Wolves Away” od Uncle Lucius, z albumu „And You Are Me” z 2012 r.



3. „Still Ragin’” od Jackson’a Dean’a, singiel wydany pod koniec 2024 roku.



@Safrani @misterio @barteq @Pedri16Future


1

@Safrani raczej bym się składania ku temu, że dostanie potężne pouczenie

3

@Batys i co z tego, policja i tak to w dupie ma, wystarczy obejrzeć inne jego filmiki. Po drodze chodzić nie wolno, po chodniku też nie wolno, bo patologia drogowa sobie zrobiła kolejny pas z tego.

1

@macio_944 mecze Barce i Realu ogląda z notatnikiem? :D

Ciekawie

2

@Arden po takim meczu to się odzywać niepowinien xd
Zresztą oni jeszcze nic nie wygrali, a cieszą się jakby już zgarnęli to trofeum.

0

@FCB_dimiC tylko na kogo te piłki dośrodkowywać mamy, jedynie to powalczyć może Araujo, który jest bardziej rezerwowym juz

2

@Popitek12 jeśli wygra ustawkę z Karolem to tak

6

Propozycja na dzisiaj: „Red Right Hand” Nick Cave & The Bad Seeds. Piosenka pochodzi z albumu wydanego w 1994 roku o nazwie „Let Love In”. Chyba każdy zna to początkowe intro, więc nie ma sensu pisać w którym serialu zostało to użyte.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

6

@Jakchcesz Bernal to chyba przez Busquetsa była kąpany

0

@ProMILs a to dało się wylosować hiszpańskiego sędziego niedebila? XD

1

De Jong znowu niewidoczny coś

8

Ale z racji, że jest z realiku kara wyniesie 0 meczów zawieszenia.

6

Propozycja na dzisiaj: „Welcome Home (Sanitarium)” z albumu „Master of Puppets” z 1986 roku.

Myśląc o tym albumie zazwyczaj każdy ma w głowie tytułową piosenkę, u mnie jednak pierwsze skojarzenie to właśnie ta piosenka. Świetny i niezwykle klimatyczny utwór.



@Safrani @misterio @Pedri16Future @barteq

1

@mr Barca 25 w październiku

1

@Jakchcesz częściej to słyszałem, że Bellingham jest lepszy, bo on ma statystyki, a Pedri nie.

2

Moim zdaniem odpowiednia kara za te bandyterke Rudigera to: -10 pkt dla Evertonu, zamkniecie żylety i rzut karny dla realu madryt w następnym meczu.

0

@lithotripter moich też :D

1

@RoberDzik najbardziej humanitarna armia świata bombardujaca tylko cele wojskowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?