2

@Gibbon_FCB sędzia sędzia, ale nasi odwalili taką kaszanę, że szkoda gadać.

1

@Hosh jeszcze w tym sezonie to pewnie z dwa razy będzie okazja, żeby coś takiego napisać xD

2

@Eric_Abidal_22 mnie już żaden mecz nie zaboli tak jak ten Liverpool. Liga mistrzów była na wyciągnięcie ręki.

0

@Krzyniu nie no, był Martinez, był Umtiti, Lenglet też spoko grał. Jedynie u nas jest taki problem, że obrońca zagra z 2 dobre sezony, a później jest spadek formy. Jeszcze pewnie by się ktoś znalazł tego typu.

1

@Ignareks dokładnie, niemożliwe nie istnieje.

38

Widziałem wpierd%l od Bayernu, od Liverpoolu, od Romy, więc jakieś śmieszne 4-0 od Atletico mnie w ogóle nie rusza. My kibice Barcy zahartowani jesteśmy już przez nasz ukochany klub.

4

W lidze mistrzów to z taką obrona nie mamy czego szukać skoro nas Atletico tak jedzie

4

Takiego grzmocenia to nawet na PH nie ma

18

Sezon bez kompromitacji to sezon stracony

0

Ale w następnym meczu to ta wysoko postawiona obrona na pewno wypali

0

Obrona na poziomie jakiegoś jebanego Oviedo

0

@LAMC_10 bo Kolonko był w pewnym momencie ogarnięty, później też odleciał na całego

1

Gościowi to już dawno peron odjechał i pomyśleć, że za dzieciaka się uważało go za ogarniętego gościa.

https://www.donald.pl/artykuly/3qs4i9HG/wojciech-cejrowski-podejrzewa-ze-jednak-ziemia-moze-nie-byc-kula-bo-znalazl-cos-w-sieci

1

@Luciano99 który z nich byłby gejem albo trans?

1

@xvcWinterSoldier trzymamy za słowo

1

@Marusek teraz ten riff ciągle po głowie będzie mi chodził

7

Propozycja na dzisiaj: „Revolution” od brytyjskiej grupy The Beatles. Wydali w 1968 roku dwie wersje tego utworu. Wersja hardrockowa została wydana jako strona B na singlu Hey Jude/Revolution i druga wolniejsza, zatytułowana „Revolution 1” wydana na albumie zespołu pt. The Beatles. Trzeci utwór związany z dwoma opisanymi powyżej piosenkami to eksperymentalny utwór Revolution 9 również wydany na „białym albumie”.




@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@DragonxNF pewnie

1

@DragonxNF a to akurat na playliście mam zapisane xd

2

@Ryoumen a Nawrocki to by wyleciał w pierwszy dzień kadencji xd

2

@Safrani to w Polsce kto by rządził xd

0

@LOPEZ16 mi ojciec dziewczyny który lekarzem jest mówił, że lepiej taki napój wypić, mama jej też robiła jako pielęgniarka i też tak mówiła. Witaminę C, potas, B6, magnez i dużo innych witamin masz w takim napoju co ja robię z kurkumy, cytryny, imbiru, jeszcze jakieś przyprawy wrzucam do tego

5

@draxidox no i tutaj racji nie mają, bo z wywiadu poniżej da się wyczytać, że jednak przeprosił za te błędy.

Ale czego oczekiwać od konfiarskiego portalu.

https://www.money.pl/gospodarka/morawiecki-bije-sie-w-piers-przepraszam-za-wszystkie-zle-rzeczy-6983897423194656a.html

1

@LOPEZ16 te wszystkie saszetki typu gripex to pic na wodę, lepiej sobie jakiś napój wzmacniający zrobić z imbirem czy kurkuma.

0

@kamiVeB fir dojczland

4

Dzisiaj czas przypomnieć jedną z najpopularniejszych piosenek polskiego rocka - „Konik na biegunach” od Urszuli Kasprzak. Piosenka pochodzi z szóstego albumu studyjnego „Biała Droga” wydanego w 1996 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@marcin62 typowy sławuś, raz dobry rynek być dobry, a kiedy sławusiowi się coś nie podoba to wolny rynek być zły

5

@Stinger_ i Athletic, który ma kilku piłkarzy, których by chciała cała premier league.

0

@AmigoBlancos raz wystrzelili z formą i fartem zdobyli mistrza, bo pod koniec sezonu to prawie roztrwonili swoją przewagę punktową, a sezon 13/14 to był przekręt sędziowski. Więc jeśli by wziąć pod uwagę sezony od sezonu 13/14 to raz Atletico zdobyło mistrza, a tak to Barca z Realem na zmianę, w Anglii były to Leicester, Chelsea, City, Live i w tym sezonie pewnie Arsenal, na przestrzeni większej ilości sezonów będzie to większa przewaga dla Anglików pod względem różnych mistrzów.

Patrząc jak ta liga jest zarządzana (zarówno Tebas jak i właściciele klubów) to sądzę, że jest na dobrym kursie do tego, żeby zostać trochę lepszą ligą francuską, Valencia i Sevilla - zaorane, Real Sociedad - kryzys. Najlepsi piłkarze z tych słabszych klubów (jak Aderete z Getafe) odchodzą za śmieszne pieniądze, więc jak te kluby mają zarabiać nawet, żeby się rozwijać.

1

@Karol145 no tak jest, ale im chyba wystarcza całkowicie to trzecie miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?