Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tragiczny real i tak jest w stanie mieć 12 pkt nad Atletico i wygrywać raczej bez problemu z tymi ogórkami (czyli de facto reszta lig). La Liga to zaraz będzie na poziomie ligi francuskiej, jedynie oni mają tylko PSG, a my będziemy mieć tylko Barce i Real.
1
53 minuta i jeszcze bez penalti. Coś podejrzane.
14
Penalti a favor del real madrid
0
@RoberDzik największym problemem w życiu takich ludzi jest to, gdy jakiś klub wstawi obrazek z lgbt na X. Chciałbym takie problemy mieć.
1
@jakub1906 tutaj parodia była już od dłuższego czasu, za pana Majchrowskiego także, jednak Miszalski zamiast to jakoś ogarnąć to jeszcze tylko pogorszył sytuację.
2
@jakub1906 w Krk to nie może być normalnego prezydenta
0
@Azi zawsze jak się coś odwali, to musi być to coś związanego z BMW
0
Ahhh ta nowa jakoś mediów youtubowych, rzetelna prawda. Gość krytykuje te wszytkie telewizje, a sam zachowuje się gorzej niż jakiś TVN czy Republika.
0
Co byście woleli, syna madryciarza czy córkę onlyfansiare?
1
@Karol145 tylko, że w sumie z takim Ziobro to co mają zrobić? Chłop uciekł na Węgry i Azyl tam dostał, pojechać po niego mają tam i zgarnąć go?
0
@Gaucho a co ma „lewactwo” do tego xd
1
@norbi77 jak dla mnie ewidentny karny dla realu madryt
9
Stare hiszpańskie powiedzenie mówi: co wolno realowi madryt to nie tobie smrodzie.
2
Karny dla realu
1
@Jakchcesz dokładnie, powinien przestrzelić, a później okiwać wszystkich rywali i walnąć bramkę z przewrotki. Na pustą to ja nawet umiem wykończyć.
1
Żółty to pewnie by nurkował w tej sytuacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arden piękny Francuz i to cudeńko:
Edit. Filmik się nie otwiera widzę, Giroud i jego skorpion z Crystal Palace
0
@jacobFCB miodowy Jack, wprawdzie to likier, ale jeśli lubisz słodkie smaki to Ci przypadnie do gustu. A z pospolitych whisky to albo zwykły Jack albo Gentleman Jack.
6
@AlexDark00 a Braun jaki program ma? Żebyśmy trafili pod ruskiego buta?
1
@DragonxNF kurła kiedyś to był NCS nie to co teraz, a tak serio to ciężko ocenić, jest trochę fajnych piosenek, sporo średniawych, także trudno powiedzieć.
0
@Arkon kto bogatemu zabroni
5
Huja pograł w tej Pogoni
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-marian-huja-w-nowym-zespole/265413
3
@misterio no ostatnio to się tutaj polityczny Twitter zrobił, co piąty post tutaj to udostępnienie jakiegoś twitta.
0
@Proxi oni w ogóle nie dojeżdżają w każdym meczu
4
@macio_944 ahh te katolickie wartości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Damian11 Athletic
0
@BorzyKrzys miłość od pierwszego wejrzenia na konto bankowe
1
@DragonxNF spoko pomysł :)