3

Tragiczny real i tak jest w stanie mieć 12 pkt nad Atletico i wygrywać raczej bez problemu z tymi ogórkami (czyli de facto reszta lig). La Liga to zaraz będzie na poziomie ligi francuskiej, jedynie oni mają tylko PSG, a my będziemy mieć tylko Barce i Real.

1

53 minuta i jeszcze bez penalti. Coś podejrzane.

14

Penalti a favor del real madrid

0

@RoberDzik największym problemem w życiu takich ludzi jest to, gdy jakiś klub wstawi obrazek z lgbt na X. Chciałbym takie problemy mieć.

1

@jakub1906 tutaj parodia była już od dłuższego czasu, za pana Majchrowskiego także, jednak Miszalski zamiast to jakoś ogarnąć to jeszcze tylko pogorszył sytuację.

2

@jakub1906 w Krk to nie może być normalnego prezydenta

0

@Azi zawsze jak się coś odwali, to musi być to coś związanego z BMW

0

Ahhh ta nowa jakoś mediów youtubowych, rzetelna prawda. Gość krytykuje te wszytkie telewizje, a sam zachowuje się gorzej niż jakiś TVN czy Republika.


0

Co byście woleli, syna madryciarza czy córkę onlyfansiare?

1

@Karol145 tylko, że w sumie z takim Ziobro to co mają zrobić? Chłop uciekł na Węgry i Azyl tam dostał, pojechać po niego mają tam i zgarnąć go?

0

@Gaucho a co ma „lewactwo” do tego xd

1

@norbi77 jak dla mnie ewidentny karny dla realu madryt

9

Stare hiszpańskie powiedzenie mówi: co wolno realowi madryt to nie tobie smrodzie.

2

Karny dla realu

1

@Jakchcesz dokładnie, powinien przestrzelić, a później okiwać wszystkich rywali i walnąć bramkę z przewrotki. Na pustą to ja nawet umiem wykończyć.

1

Żółty to pewnie by nurkował w tej sytuacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arden piękny Francuz i to cudeńko:



Edit. Filmik się nie otwiera widzę, Giroud i jego skorpion z Crystal Palace

0

@jacobFCB miodowy Jack, wprawdzie to likier, ale jeśli lubisz słodkie smaki to Ci przypadnie do gustu. A z pospolitych whisky to albo zwykły Jack albo Gentleman Jack.

6

@AlexDark00 a Braun jaki program ma? Żebyśmy trafili pod ruskiego buta?

1

@DragonxNF kurła kiedyś to był NCS nie to co teraz, a tak serio to ciężko ocenić, jest trochę fajnych piosenek, sporo średniawych, także trudno powiedzieć.

0

@Arkon kto bogatemu zabroni

3

@misterio no ostatnio to się tutaj polityczny Twitter zrobił, co piąty post tutaj to udostępnienie jakiegoś twitta.

0

@Proxi oni w ogóle nie dojeżdżają w każdym meczu

4

@macio_944 ahh te katolickie wartości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Damian11 Athletic

0

@BorzyKrzys miłość od pierwszego wejrzenia na konto bankowe

1

@DragonxNF spoko pomysł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?