1

@ToWinaSedziego morał z tego taki, lepiej kupić Alishe, przynajmniej będzie na co popatrzeć :)

2

@Fog_W_1899 lewicowe rządy xd

Kiedy niby lewica rządziła? Bo teraz to oni za bardzo nie mają nic do gadania, w latach 15-23 też nie rządzili, wcześniej przez 8 lat też nie było żadnej lewicy w rządzie.
Ostatnio lewica to rządziła w latach 01-05. Typowa myśl prawakow, zwalić wszytko na lewice i pora na CSa XD

0

@Fog_W_1899 oh, jak dobrze, że gdy rządziła Zjednoczona Prawica to ludziom żyło się super prawda? Prawda?

1

@kubix05 idealny dzień żeby przewalić pół wypłaty na klocki :D

0

@Colon można prosić o oznaczanie?

4

@blakkudium chciał wydymac Freda, Fred wydymal jego xd

2

@misterio pierwsze połowa to pewnie będzie męczarnia i granie totalnej sraki, w drugiej połowie się rozkręci i wgramy. Czyli w sumie powtórka bedzie z meczu ze Sparta i Oviedo

1

@blakkudium zajeb@ł jak wiadomo kto wiadomo kogo

4

@Popitek12 jeszcze tylko piwka brakuje

8

@blakkudium ale się im trafiło, mecz z realem, teraz mecz z nami.

Ale mam nadzieję, że to ich ostatni mecz w tej edycji PK.

8

Oho, cholera tutaj my idziemy znowu.

A pamiętacie te kibolskie ugrupowania, które miałby niby bronić granic, ogłosiły zbiórki na sprzęt, a potem zniknęły? XD

https://www.donald.pl/artykuly/FinWL8Fi/matecki-murem-za-tarczynskim-trzeba-wprowadzic-sluzby-ice-w-polsce

5

@BillyButcher zaraz Ci ktoś napisze, że i tak to rozkradną.

2

Dzisiaj sporo polityki na LR, więc dorzucę coś od siebie:

„Know Your Enemy” pochodzi z albumu o tej samej nazwie co zespół, wydany w 1992 roku. Chyba żaden inny zespół nie wpisuje się w te klimaty tak dobrze jak RATM, stąd dzisiaj od nich taka propozycja.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@qbsonFCBarca koszulka Argentyny Messiego albo mecz Barcy z Realem zakończony 5-0.

2

@LAMC_10 kurde chętnie się zamienię z Anką, ona będzie miała wtedy czas na spełnianie marzeń, a ja poświęcę swoją karierę na wychowywanie jego dzieci. Sytuacja win-win.

1

@Roobo aj ci biednie przedsiębiorcy, zawsze pod górkę mają

0

@StevenGastonMartin99 aaa bo Tobie o Villareal chodziło. Instynktownie pomyślałem, że o real xd

1

3

@heniusss i jak tutaj podczas meczu skupić się na piłce skoro obok ciebie takie balony biegają xd

0

Ta tańsza alternatywa to pewnie jakiś random za 5 mln xD

11

@heniusss to ostanie zdjęcie wygląda jak wygenerowane w AI

4

@partymaker co ty Anka gadasz, walnij Harnasia i świat od razu lepszy będzie

1

@DragonxNF widać, że na La Rambli nie przesiaduje, śledziłby przez tydzień to by się dowiedział co to dobra muzyka :D

I przy okazji eksperci doradziliby mu jak grać

0

@Comentateiro idziesz do Lidla na dział z alkoholami, dalej podpowie Twoje serce co wybrać.

2

@Rifek boże Pedri co ty słuchasz XD

1

@FcPortoFan1999 myślisz że wygryzie ze składu Bednarka albo Kiwiora?

3

@Sawik_10 kto niby tak uważa xd

0

@Kgorecki2500 A to też swoją drogą xd

0

@Matheu12 u mnie w mieście to chłop ostatnio stanął mniejszym dostawczakiem na samym środku pasów, tak że zablokował jeden pas. Oczywiście jeśli odpalisz awaryjne to możesz parkować, gdzie ci się podoba :)

7

W sumie to szkoda, że policja i straż miejska tak olewa problem tego patologicznego parkowania „gdzie mi się podoba”, a już szczytem jest jak tacy samochodziarze trąbią na ludzi chodzących po chodnikach xd



Żaden filmik na jego kanale mnie tak nie zbulwersował jak ten.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?