0

Gramy dopóki real nie trafi

2

Takiego farfocla to mógł strzelić tylko Real

0

Oczywiście doliczone 300 minut

0

Niech mają honorową, zaraz się zacznie Barca Show.

2

@DragonxNF Hulkinha

7

Propozycja na dzisiaj: „ To Właśnie My” od Czerwonych Gitar. Piosenka pochodzi z pierwszego albumu studyjnego „To Właśnie My” wydanego w 1966 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@barcafan1789 czytanie ich komentarzy po porażkach jest dla mnie bardzo przyjemne :)

0

Jaką smutną/przygnębiającą książkę polecacie?

0

@Eklerek na jutro potrzebuje, żeby na imprezie wyglądać jak młody bóg, a jeśli zamówię na allegro to nie przyjdzie na jutro :/

0

Orientuje się ktoś czy w Rossmanie są dobre pomady do włosów? Zależy mi żeby dobrze utrwalała fryzurkę

0

@D10SLEO nie ma lipy

2

@mientusek1407 patrząc po komentarzach jakie tutaj się pojawiają podczas meczów to obstawiałbym tak z 12 lat.

3

To Atletico to taki żenujący twór, że aż szkoda słów. Nieważne ile kasy wydadzą, nieważne jak słaby jest real, nieważne jak słaba jest Barca, to oni zawsze będą z nami i śmietankowymi przegrywać.

2

Ale że Real jeszcze karnego nie dostał.

0

@NeroTFP1 i to jest ciekawostka!

1

@Vegeta88 +1 byczku

6

Propozycja na dzisiaj prosto od „Polskich Beatelsów”, faktycznie bardzo dużo podobieństw jest między tymi dwoma zespołami. „Kwiaty We Włosach” pochodzi z albumu „Czerwone Gitary 3” wydanego w 1968 roku.

Tutaj oryginał:



Osobiście podoba mi się jeszcze ta imprezowa wersja:


Jutrzejsza (o ile sobie nie zapomnę) propozycja także będzie od nich, będzie to piosenka w iście Beatelsowym stylu.

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

8

@ZwyklyCuler48 17 dopiero a kolega już chyba pijany

2

Propozycja na dzisiaj: „The Chain” od Fletwood Mac. Piosenka pochodzi z albumu „Rumours” z 1977 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

6

@macio_944 w płaską ziemię wierzą tylko imbecyle i nieuki, prawdziwe sigmy wierzą w to, że ziemia jest ostrosłupem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub_87 A ja w potwora Spaghetti :)

0

@JanuszKorwinMikke dużo ostatnio tutaj takich dyskusji xd

0

@Joe_Pesci ehh pamiętam jak się cieszyłem, gdy ogłaszali jego transfer. To samo było z Griezmannem. Szkoda, że nie wyszły te transfery.

4

Propozycja na dzisiaj: „Baba O’Riley” od angielskiego zespołu The Who. Utwór znalazł się na albumie „Who’s Next” z 1971 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@maroon to tez fakt

3

@maroon ja jej jakoś nigdy nie lubiłem. Może gdyby lepię śpiewała to ludzie bardziej by ją doceniali

0

@NeroTFP1 była walka z jedzeniem z robaków, z przymocowanymi nakrętkami to teraz będą walczyć z flagą unii na rejstracji

0

@Czajka90 ile to od nich się nasłuchałem, że jesteśmy niepodległym państwem i żaden inny kraj nam się nie będzie wpieprzał w politykę. Teraz wypisują takie rzeczy, że najlepiej jaby obce państwo usnęło Tuska (którego wybrali Polacy przypominam). Tak w skrócie.

0

To są ci narodowcy? Hahahaha

https://zapodaj.net/plik-AIPqNWo4pw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?