Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gramy dopóki real nie trafi
2
Takiego farfocla to mógł strzelić tylko Real
0
Oczywiście doliczone 300 minut
0
Niech mają honorową, zaraz się zacznie Barca Show.
2
@DragonxNF Hulkinha
7
Propozycja na dzisiaj: „ To Właśnie My” od Czerwonych Gitar. Piosenka pochodzi z pierwszego albumu studyjnego „To Właśnie My” wydanego w 1966 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@barcafan1789 czytanie ich komentarzy po porażkach jest dla mnie bardzo przyjemne :)
0
Jaką smutną/przygnębiającą książkę polecacie?
0
@Eklerek na jutro potrzebuje, żeby na imprezie wyglądać jak młody bóg, a jeśli zamówię na allegro to nie przyjdzie na jutro :/
0
Orientuje się ktoś czy w Rossmanie są dobre pomady do włosów? Zależy mi żeby dobrze utrwalała fryzurkę
0
@D10SLEO nie ma lipy
2
@mientusek1407 patrząc po komentarzach jakie tutaj się pojawiają podczas meczów to obstawiałbym tak z 12 lat.
3
To Atletico to taki żenujący twór, że aż szkoda słów. Nieważne ile kasy wydadzą, nieważne jak słaby jest real, nieważne jak słaba jest Barca, to oni zawsze będą z nami i śmietankowymi przegrywać.
2
Ale że Real jeszcze karnego nie dostał.
0
@NeroTFP1 i to jest ciekawostka!
1
@Vegeta88 +1 byczku
6
Propozycja na dzisiaj prosto od „Polskich Beatelsów”, faktycznie bardzo dużo podobieństw jest między tymi dwoma zespołami. „Kwiaty We Włosach” pochodzi z albumu „Czerwone Gitary 3” wydanego w 1968 roku.
Tutaj oryginał:
Osobiście podoba mi się jeszcze ta imprezowa wersja:
Jutrzejsza (o ile sobie nie zapomnę) propozycja także będzie od nich, będzie to piosenka w iście Beatelsowym stylu.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
8
@ZwyklyCuler48 17 dopiero a kolega już chyba pijany
2
Propozycja na dzisiaj: „The Chain” od Fletwood Mac. Piosenka pochodzi z albumu „Rumours” z 1977 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
6
@macio_944 w płaską ziemię wierzą tylko imbecyle i nieuki, prawdziwe sigmy wierzą w to, że ziemia jest ostrosłupem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub_87 A ja w potwora Spaghetti :)
0
@JanuszKorwinMikke dużo ostatnio tutaj takich dyskusji xd
0
@Joe_Pesci ehh pamiętam jak się cieszyłem, gdy ogłaszali jego transfer. To samo było z Griezmannem. Szkoda, że nie wyszły te transfery.
4
Propozycja na dzisiaj: „Baba O’Riley” od angielskiego zespołu The Who. Utwór znalazł się na albumie „Who’s Next” z 1971 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@maroon to tez fakt
3
@maroon ja jej jakoś nigdy nie lubiłem. Może gdyby lepię śpiewała to ludzie bardziej by ją doceniali
0
@NeroTFP1 była walka z jedzeniem z robaków, z przymocowanymi nakrętkami to teraz będą walczyć z flagą unii na rejstracji
0
@Czajka90 ile to od nich się nasłuchałem, że jesteśmy niepodległym państwem i żaden inny kraj nam się nie będzie wpieprzał w politykę. Teraz wypisują takie rzeczy, że najlepiej jaby obce państwo usnęło Tuska (którego wybrali Polacy przypominam). Tak w skrócie.
0
To są ci narodowcy? Hahahaha
https://zapodaj.net/plik-AIPqNWo4pw